Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bardzo niezadowolona para młoda-Kraków 2012 r.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 8 Sie 2012, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro aż tak się znacie i wiecie, co zrobić, by kadry i zdjęcia były lepsze to dlaczego tej wiedzy nie wykorzystaliście wybierając fotografa? Dlaczego Wasza znajomość tajników fotografii wychodzi tylko teraz?

Ja mam też niestety swój temat w tym dziale. Ale nie przyszloby mi do głowy żądać zwrotu kasy przez to, że ujęcia są brzydkie, że mogłyby być lepsze. Wybrałam niedrogiego kamerzystę i nie oczekiwałam cudu kinematografii. Ba, u mnie nie ma nagranej przysięgi a i tak w życiu by mi do głowy nie przyszło żądać zwrotu całości kosztów szok
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 8 Sie 2012, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inez napisał:
Jeszcze nigdy nie słyszeliśmy o tym, żeby ktoś nie uzgodnił wcześniej formy albumu albo nie oparł się na opinii klientów jakie foty im się podobają i jakie chcieliby w albumie. Bardzo złym pomysłem jest dawać większość fotek


Ja się z tym spotkałam, w przypadku naszego fotografa tak jest. Jak sobie wyobrażasz siedzieć osiem godzin z fotografem i wybierać zdjęcia, to, czy to, a może tamto zdjęcie? Ogólnie wizję albumu można przedyskutować ale nie wybierać zdjęcia, fotograf jest pod tym względem bardziej obiektywny i lepiej potrafi skomponować całość tak by miało ręce i nogi uśmiech przeważnie. Poza tym fotograf pisał że ma małe doświadczenie ( na swojej stronie), widzieliście zdjęcia wcześniej, to teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, wystarczyło wybrać kogoś innego, z większym doświadczeniem, za lepszą cenę a nie teraz kłócicie się o 1000 zł bo teraz by się kasa przydała. Podstawowym błędem było to że nie powiedzieliście fotografowi od razu przy odbiorze że zdjęcia się nie podobają, a nie mówić że są ładne a później oczerniać go w internecie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 8 Sie 2012, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny - nikt Wam nie bronił uzgodnić kwestię albumu wcześniej... OK, macie jakieś pretensje do fotografa, ale ja na Waszym miejscu miałabym też do siebie - ok, mogłam to ustalić, mogłam zapytać, mogłam zastrzec, że chcę wybrać zdjęcia...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 8 Sie 2012, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinniście wyjaśnić sytuację z fotografem a nie tu na forum wywlekać takie sprawy. Zobaczcie agattt straciła najważniejszy punkt ceremonii przysięgę, nie ma jej na taśmie, a mimo tego jakoś do tej pory nie padły żadne epitety w stronę tego usługodawcy ani jakieś dziwne żądania, opanujcie się uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 9 Sie 2012, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw czego spodziewali się "młodzi" skoro fotograf przyznaje, że dopiero uczy się fotografować, w portfolio nie ma dobrych zdjęć, na spotkaniu mówi, że są jego pierwszą parą w tym roku, był najtańszy ze wszystkich fotografów do których wysłano ofertę.

Dla mnie zachowanie klientów to szczyt ...... (wstawcie sobie co chcecie).

Fotografowi współczuję, że musi użerać się z takimi ludźmi.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 9 Sie 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to czego?pytajnik Najlepszych zdjęć, na miarę najlepszych fotografów ślubnych na świecie, najlepiej za 500 zł i album na 200 zdjęć gratis. język Moim zdaniem ich fotograf uczciwie się zachował, powiedział jak jest naprawdę z doświadczeniem i umiejętnościami uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 10 Sie 2012, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ku przestrodze uśmiech.


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Pią 10 Sie 2012, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

True story.
Można by ten sam obrazek wkleić jeszcze w pare innych wątków.
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lacek
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 3 Gru 2012, 3:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malachowskim napisał:
Proponuje dopisywać do umowy punkt:
Kod:
W razie braku zastrzeżeń przekazanych w momencie odbioru dzieła (w przypadku odbioru osobistego) lub w terminie 1 dnia od momentu odbioru przedmiotu umowy (w przypadku odbioru przez osobę wyznaczoną) uznaje się, iż został przyjęty bez zastrzeżeń.

i po sprawie.
Zwrot kasy: dobre Very Happy - za darmo z albumem będzie się podobało i Młodzi będą rozgłaszać jaki to fotograf jeleń przestraszył się i mamy zdjęcia za darmo. Jeszcze na dodatek zgłosił chęć przekazania plików RAW parze młodej - to już całkowicie zmieszanie fotografa z błotem.
język


Tego typu punkt zostanie natychmiast uwalony przez pierwszy lepszy sąd konsumencki. Nie można w naszym kraju wpisywać co tylko się komu podoba do umów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malachowskim
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Pią 7 Gru 2012, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba sobie żartujesz? Fakt można reklamować, ale jeśli zgodnie z umową o dzieło usługa została należycie wykonana(liczba zdjęć, jakość odbitek, rodzaj i jakość albumu, styl obróbki i kadrowanie podobne jak w portfolio) to gdzie tutaj prawo do reklamacji, co tutaj reklamować?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group