Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bardzo niezadowolona para młoda-Kraków 2012 r.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrzegorzNowak1981
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 10

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 16:33    Temat postu: Bardzo niezadowolona para młoda-Kraków 2012 r. Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich
Nie chce Was zanudzać , postaram się żeby było krótko.

Jesteśmy wraz z żona bardzo niezadowoleni z usług naszego fotografa , który potraktował naszą ceremonię jak urodziny wujka. Artysta ów nie widzi nic złego w zamieszczaniu w naszym albumie naszych zdjęć ślubnych , z obciętymi nogami i pięknym niebem , z obcięta częścią głowy. Zaufaliśmy temu fachowcowi i w ten oto sposób nasz album weselny zawiera na pierwszej stronie bukiet weselny bardzo piękny , tyle że po przejściach całego dnia. Dodam że bukiet był przymocowany do maski samochodu , trochę padało , nie mniej jednak "zmęczone ' kwiaty to zaledwie procent naszych 'ale'. Idąc dalej, pan fotograf nie zapytał jakiego rodzaju zdjęcia mają zostać umieszczone w albumie i tak połowa zdjęć to ciotki , wujki , pijani weselnicy etc. Inną samowolka z jego strony było umieszczenie czarno-białych zdjęć. Zdjęcia przypominają stypę... Jest bardzo wiele mankamentów. Efekt jest taki że wstydzimy się już pokazywać jego dzieło. Gość jest bardzo dobry jeśli chcesz wszystkie te super fajne emocje szczęścia i radości zamienić na pogrzebowy smutek ... Nawet nie wiem jak udało mu się to zrobić.
Na innych zdjęciach w naszym albumie goście są nienaturalnie porozciągani , zapytałem go dlaczego? A on na to że przecież widzieliśmy jego portfolio na stronie internetowej i że te zdjęcia są wykonane taką samą techniką , więc nie widzi problemu. Kiedy zapytałem go dlaczego umieścił w albumie zdjęcie na którym mam obcięta polowę głowy ? Odpowiedział że " masz tyko obcięty czubek głowy , i takich zdjęć jest tylko 3 w albumie...".
Najbardziej upokarzające jest chyba to że ten facet nie ma sobie nic do zarzucenia , nie da się z nim porozumieć, odwraca się plecami do klienta. Słowem zachowuje się jak dziecko w piaskownicy , które twierdzi że jego zamek z piasku jest najlepszy... Po paru mailach w których chcieliśmy nawiązać z nim jakiś kompromis dodał nas do listy zablokowanych adresów.
Chciałbym was przestrzec przed takim fachowcem.
Fachowiec działa w Krakowie i w Tarnowie
Nazywa się Arkadiusz Nowak

http://www.fotoarkadiusz.pl/
Oczywiście służę dalszymi informacjami na temat naszych doświadczeń. Posiadam emalie w którym próbujemy się porozumieć z tym panem oraz jego dziecinne odpowiedzi.
Ślub odbył się w Krakowie 09/06/2012 u Franciszkanów

Chętnie odpowiem na pytania mój numer to 0044 07835393235
gregskygas@hotmail.com
Skype: diobel1981
Grzegorz Nowak


Ostatnio zmieniony przez GrzegorzNowak1981 dnia Pon 30 Lip 2012, 17:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam zdjęcia tego Pana, portfolio bardzo słabe, ale nic dziwnego, skoro Pan zaczął przygodę z fotografią po zakupie pierwszej lustrzanki... Ani talentu, ani profesjonalizmu, ani doświadczenia...
Szkoda, że tego nie dostrzegliście przy podejmowaniu decyzji o wyborze fotografa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzNowak1981
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 10

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani talentu, ani profesjonalizmu, ani doświadczenia...

Lepiej bym tego nie ujął... szkoda tylko że zauważyliśmy to po fakcie.


Ostatnio zmieniony przez GrzegorzNowak1981 dnia Pon 30 Lip 2012, 17:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do autora tematu: proszę natychmiast poprawić post pod względem pisowni. Polskie litery itd...Inaczej do kosza.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
natoh
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 20
Skąd: Tarnów/Kraków

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 17:25    Temat postu: Re: Bardzo niezadowolona para mloda Odpowiedz z cytatem

GrzegorzNowak1981 napisał:
Zaufaliśmy temu fachowcowi i w ten oto sposób nasz album weselny zawiera na pierwszej stronie bukiet weselny bardzo piękny , tyle że po przejściach całego dnia. Dodam że bukiet był przymocowany do maski samochodu
Kiedy zapytałem go dlaczego umieścił w albumie zdjęcie na którym mam obcięta polowę głowy ? Odpowiedział że " masz tyko obcięty czubek głowy , i takich zdjęć jest tylko 3 w albumie...


Żeby można było sobie wyrobić zdanie kto mówi prawdę - zrobiłem to tak aby nie można było rozpoznać Państwa Młodych.

Prezentuję 3 zdjęcia:
http://wsdaf.blogspot.com/
1. Bukiet z pierwszej strony albumu
2. Bukiet który trzyma PM oraz bukiet przymocowany do samochodu
3. Jedno z 3 zdjęć w albumie, na Którym PM ma najbardziej obcięty czubek głowy

Gdyby ten Pan napisał normalnego maila do mnie zrobiłbym dużo. Natomiast dostałem maila napastliwego i mijającego się z prawdą w wielu kwestiach(dokładnie tak samo jak w kwestii bukietu)



Gdy oddawałem zdjęcia Pani Młodej, która przyleciała z zagranicy usłyszałem m.in. to

„ O tu super wyszłam”
„ myślałem, że będzie źle a tu całkiem fajne zdjęcia”
„ tu wyszłam koszmarnie” (przy jednym zdjęciu usłyszałem taki komentarz)
„ przedostatnie najlepsze”


Żegnając się
„ Arek dzięki za zdjęcia - będziemy Cię polecać”.

Za 3 dni dostałem maila od Pana Młodego, w bardzo napastliwym tonie. Gdy rzeczowo i kulturalnie wytłumaczyłem w następnym mailu zawarta była m.in to :
Kiedys nosilem aparat ortodontyczny , sciagnalem go nie tak dawno , to bylo tu w Londynie. Gosc przypominal ciebie jednak potrafil patrzec w przyszlosc. I dostalem to czego chcialem choc nie od razu , sytuacja opisana na forach internetowych spartaczonej ortodoncji , inni korzystaja z moich doswiadczen i skutecznie bronia sie przed takimi fachowcami.

Pan Młody chyba wpadł na "genialny pomysł" jak dostawać różne usługi za półdarmo

Jeszcze kwestia zdjęć ilości na których znajduje się Para Młoda też wklejam :

ja:
Jesteście w roli głównej na ponad 75% zdjęć w albumie....

PM:
I tak w kolo Macieju... i Ty jestes podobno profesjonalista pytajnik? Widac, ze nie tylko zdjecia Ci nie wychodza ale takze praca z ludzmi tez lezy. To ze nie powiedzielismy, ze nie chcemy miec ciotek , wujkow etc. w naszym albumie, nie znaczylo ze ich chcielismy!wykrzyknik ......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrzegorzNowak1981
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 10

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Arkadiuszu

Widzę że w znanym mi już charakterystycznym dziecinnym stylu próbuje Pan bronić swoich racji. Nie chciałbym żeby Pan wyciągał detale na forum publicznym . Nie mniej jednak jeśli już musi Pan to robić , to proszę "wkleić" całość Naszych emailowych rozmów a nie wyciągać zdań z kontekstu.
Co do zdjęcia z obciętą głową , to widzę że jego obecność w albumie dalej nie jest dla Pana żadnym problemem. Jeśli Pan chce to możemy zrobić konkurs , założę się żę strona ta skupia wielu prawdziwych fachowców. Moja propozycja brzmi tak , może poprosimy tych fachowców o ocene Pana pracy ? Innym forumowiczom pewnie też łatwiej będzie podjąć decyzje , czy chcieliby mięć takie zdjęcia ślubne czy też nie.
Apeluje do Pana niech Pan nie zachowuje się jak dziecko , chciałbym żęby ten temat żył a nie został zamknięty przez moderatora.

Pan Młody z obciętym czubkiem głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inez
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 11

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Arkadiuszu

Przybierając protekcjonalny ton ( w korespondencji po przez maila z moim Mężem) postanowił Pan zapewne zaznaczyć to jaki jest nieomylny i jak bardzo nie dopuszcza do siebie myśli, że może się czasami mylić!
Wiem doskonale, że ma Pan prawo traktować pretensjonalnych klientów z należną im pogarda, ale mam nadzieję, że stać Pana na nieco więcej wyrozumiałości tak, aby brawura nie przysłoniła Panu własnych słabości.

Gdy oddawałem zdjęcia Pani Młodej, która przyleciała z zagranicy usłyszałem m.in. to

„ O tu super wyszłam”
„ myślałem, że będzie źle a tu całkiem fajne zdjęcia”
„ tu wyszłam koszmarnie” (przy jednym zdjęciu usłyszałem taki komentarz)
„ przedostatnie najlepsze”

W celu sprostowania pragnę podkreślić,że nie potrzebnie usprawiedliwia się Pan zaledwie 4 zdaniami, które Pan ode mnie usłyszał.

„ O tu super wyszłam” - powiedziałam tak tylko na jedno zdjęcie, które zresztą nie zostało umieszczone w albumie tylko było luzem.

„ myślałem, że będzie źle a tu całkiem fajne zdjęcia”- powiedziałam tak zaraz na początku albumu gdy zaczęłam oglądać zdjęcia (słowa te odnosiły się do zaledwie 2 fotek) Mój błąd, ze nie potrafiłam powiedzieć prosto w oczy, że te zdjęcia są beznadziejne i nieprofesjonalne.

„ tu wyszłam koszmarnie” (przy jednym zdjęciu usłyszałem taki komentarz)- tylko przy jednym bo później już milczałam. Ale chyba potrafi Pan dostrzec entuzjazm czy też załamanie gdy ktoś ogląda przy Panu album ( w milczeniu, żeby Pana nie urazić)

„ przedostatnie najlepsze” - to jest właśnie to 2-gie zdjęcie, które w miarę można by zaakceptować ( na cały album tylko 2 fotki- koszmar)

Mówiąc "dzięki Arku za zdjęcie, będziemy Cię polecać" - Po słowach usłyszanych od Ciebie " robię zdjęcia też poza granicami Kraju za tą samą cenę tylko musi ktoś opłacić bilet w obie strony"- zrobiło mi się Ciebie żal i powiedziałam dzięki za zdjęcia, będziemy Cię polecać! - i to właśnie także był mój błąd, że nie powiedziałam Tobie od razu co o tych zdjęciach myślę. Nie potrafię nawet opisać co czułam, wstydziłam się pokazać ten album rodzicom, którzy siedzieli w pokoju obok miałam do siebie pretensje że nie zwróciłam Tobie uwagi od razu , zatkało mnie tak, że nawet nie zapytałam czy masz dla mnie rachunek "pokwitowanie za Twoją wykonaną usługę , którą uregulowałam w momencie gdy dostałam od Ciebie album- sam o nim zresztą też nic nie wspomniałeś a teraz wciąż na niego czekamy!

Żona Grzegorza N.


Ostatnio zmieniony przez inez dnia Pon 30 Lip 2012, 20:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szanowną małżonkę p.Grzegorza to nie obowiązuje poprawna pisownia?
Post proszę poprawić względem pisowni.

I jeszcze jedno, dlaczego zakładacie podwójne konta na forum? To jest zabronione regulaminem.

_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Sro 1 Sie 2012, 7:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Para Młoda nie mieści się w kadrze? Mówię tu o zdjęciu z obciętą głową, zauważyłam też jeszcze jeden mankament na tym zdjęciu i zwłaszcza jako Pani Młoda nie pozwoliłabym na takie zdjęcie w albumie, nie wierzę że ze wszystkich zdjęć fotograf nie znalazł żadnego innego które byłoby bardziej odpowiednie czy po prostu lepiej wykonane.. Współczuję, ponieważ, sama wesele mam jeszcze przed sobą i nie chciałabym zobaczyć czegoś takiego u siebie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wybieramy fotografa to oglądamy portfolio,po tym można od razu zorientować się jakich zdjęć możemy się spodziewać. Jeśli widzę,że zdjęcia umieszczone w galerii nie rzucają mnie na kolana , to można się spodziewać,że jeśli zdecyduję się na tego specjalistę zdjęcia będą utrzymane na podobnym poziomie, moja piękna osoba i osoba męża nie sprawi,że zdjęcia będą lepsze- pod względem technicznym uśmiech

Bukiet faktycznie wygląda na wypatroszony, ale może był robiony dzień wcześniej ? Nie można było go nieco zretuszować ? Żeby był bardziej miły dla oka ?

Moderatorze- pozdrawiam i zwracam uwagę na to,że używam w przeciwieństwie do niektórych polskich znaków uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group