Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Optima-Studio z Zielonej Góry /dawn.FOTOMARVEX/ UWAGA !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oksanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: wroc

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 18:16    Temat postu: Byli na naszym slubie w ubiegłym miesiącu Foto-Marwex Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz jestem na tym forum. Jak to działa
_________________
oksi żądzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 18:18    Temat postu: Re: Byli na naszym slubie w ubiegłym miesiącu Foto-Marwex Odpowiedz z cytatem

oksanka napisał:
Pierwszy raz jestem na tym forum. Jak to działa
Wrzucasz monetę i czekasz.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oksanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: wroc

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 18:44    Temat postu: :) dziękuję za podpowiedź panie zbigniewie :) Odpowiedz z cytatem

Chciałam się podzielić swoimi odczuciami i spostrzeżeniami z usługi ślubnej fotomarvex.

Ślub mieliśmy trochę ponad miesiąc temu i wcześniej podpisaliśmy umowę z fotomarvex. Po podpisaniu umowy, otrzymaliśmy również kserokopię dowodu osobistego fotografa. Nie wiem czy nie naruszę prawa podając dane osobowe osoby, której zgody nie mam ... mam nadzieje, że nie.

Wiec, był to Pan Dominik Ż. Urodzony bodajże w 1958 r. Starszy pan, niskiego wzrotu z brzuszkiem, siwą brodą i łysinką uśmiech

Pomyslałam, czy nie jest za stary? Ale zobaczyłam aparat i cały jego asortyment-wtedy się uspokoiłam.

Czytałam wcześniej na forach anonimowe wpisy i te negatywne i te pozytywne. Zawsze ryzykuję w życiu, więc powiedziałam do mojego faceta, co ma być to będzie, idziemy na żywioł uśmiech

Pan Dominik był u nas o 9.30 (umawialiśmy się na 9.45) chciał obejrzeć pomieszczenie w którym odbyły się te, no przygotowania i przygotowywał sprzęt. Powiedział mi wszystko co mam robić przed obiektywem. Był bardzo sympatyczny. Potem pojechał do mojego Michała. Zrobił mu zdjęcia i przyjechał na błogosławieństwo do nas.

Atmosfera była luzacka i młodzieżowa. Przed mszą poszedł do księdza i pokazał jakieś dyplomy i zezwolenia (nie wiem jak to profesjonalnie się nazywa).

Robił nam zdjęcia w kościele, potem na sali (tańce, tort, życzenia dla rodziców, oczepiny). Tydzień później umówiliśmy się na plener. Trwał 5 godzin z hakiem. Jeździliśmy wszędzie z nim.

Po 35 dniach przyjechaliśmy osobiście po materiały (nie było nam po drodze, ale chcieliśmy je odebrać własnoręcznie).

Powiem szczerze, że ja i mąż umiemy krytycznie na siebie spojrzeć i wiemy że nie mamy urody modeli. Otrzymaliśmy od niego kilkaset zdjęć, albumy, filmy, i jakieś dodatki. Zdjęcia są takie jakie powinny moim zdaniem być. Romantyczne, śmieszne, ukazują mnie i mojego męża i emocje nam towarzyszące. Potem ślub/wesele - czyli ujeęia naszych bliskich, pozowane, z zaskoczenia, śmieszne , wzruszające. Popłakałam się gdy zobaczyłam zdjęcia z podziękowań rodzicom. Oczepiny to wiele zdjęć w ruchu, śmiesznych-bo i konkurencje były śmieszne uśmiech

Nie mogę więc MÓWIĆ o tym co otrzymałam JA. Powiedzieć, że materiały są amatorskie. Są naprawdę ładne. Zapraszam do siebie do Wrocławia. Mogę z kimś umówić się na kawę i wziąść ze sobą laptopa by to pokazać. Pan Dominik naprawdę sprawił nam piękną pamiątke. Był z nami do 2 w nocy i ładnie się zachowywał. Ubiór - garnitur. Widzę, że większość (a praktycznie wszystkie) negatywne wpisy to osoby, u których ta firma nie była nawet na weselu. Czy jest tu ktoś kto otrzymał materiały od nich? Nie-bo wszyscy piszą o stronce a nie o tym co dostali - a tak chyba powinno być.

Ktoś pisze że jakaś optima to to samo co foto-marwex. Jak by tak było, to przecież fotomarvex by usunęli a nie optime. Przecież to się całosci moim zdaniem nie trzyma.

Filmu nam nie robili, chcieliśmy tylko fotografa. Nie wstydzę się swoich zdjęć i chętnie się umowię by je pokazać.

Aparat był duży z wysoką lampa błyskową i długim białym obiektywem. Drugi-zapasowy chyba miał inny obiektyw i czarny kolor.
Filmu nie zamawialismy u nich,ale nakręcił nam krótki teledysk slubny, który otrzymaliśmy w prezencie. To miłe, bo poprostu nie stac by nas było na film, a tak mamy zdjecia i króciotki materiał hd


POPRAWIONO PISOWNIĘ /MOD/
_________________
oksi żądzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oksanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: wroc

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej prezentuję opinie innych osób (odrazu mówię że nie są mojego autorstwa-jestem tu pierwszy raz. Zresztą są daty i ksywki obok)

Re: POLECAM FOTO-marwe

Postprzez anka » 01.03.2012 / 17.59
Piękne filmy - bardzo dziękuję za ten link, bardzo mi pomógł w wyborze tej ekipy są doskonali nie jak te wasze coponiektóre fatalne psełdo produkcje z których nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

Re: Polecamy Foto-marwe
czuj-czuj-czuwaj foto-marwe - jesteście wielcy

przez Czestmir
13.04.2012 / 11.59

Dział: Foto
Wątek: Polecamy Foto-marwe
Odpowiedzi: 53
Wyświetlone: 1160

Re: Polecamy Foto-marwe
Witamy przyłączamy się do chóru bardzo zadowolonych klientów, nie ma co owijać w bawełnę
przez Lena i Igor
21.03.2012 / 14.13

Dział: Foto
Wątek: Polecamy Foto-marwe
Odpowiedzi: 53
Wyświetlone: 1160

Skocz do postu

Re: POLECAM FOTO-marwe
Właśnie otrzymaliśmy wspaniały film od tej firmy więc nie rozumiem tych wszystkich tu oszczerstw.
przez pogórzanin
01.03.2012 / 17.48

Dział: Forum - hyde park
Wątek: POLECAM FOTO-marwe
Odpowiedzi: 36
Wyświetlone: 942

Re: Polecamy Foto-marwe

Postprzez Eliza i Andrzej - superzadowoleni » 14.12.2011 / 9.43
Kolejne oszczerstwo. My również chcieliśmy poświadczyć, Foto-marwe byli na naszym weselu i zrobili wspaniałą pamiątkę pod postacią zdjęć kture są rewelacyjne, z czystm sumieniem polecam fotomarwex, żebynie byc gołosłowny oto moje GG do kontaktu : 6980057, zapraszam wyślę nawet fotki

Eliza i Andrzej - superzadowoleni

Bisia napisał(a):Natomiast ja z czystym sumieniem polecam foto-marwe, Panowie są profesjonalistami, widziałam jak pracują co poniektórzy fotografowie i stwierdzam że baaardzo daleko im do tych Panów. Te wszystkie oszczerstwa nie wiem czym uzasadnia pewnie konkurencja. U mnie się sprawdzili
Grzegorz i Anna ślub 6-7.08.2011
_________________
oksi żądzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oksanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: wroc

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bisia napisał(a):Natomiast ja z czystym sumieniem polecam foto-marwe, Panowie są profesjonalistami, widziałam jak pracują co poniektórzy fotografowie i stwierdzam że baaardzo daleko im do tych Panów. Te wszystkie oszczerstwa nie wiem czym uzasadnia pewnie konkurencja. U mnie się sprawdzili


Grzegorz i Anna ślub 6-7.08.2011
_________________
oksi żądzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oksanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: wroc

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re: POLECAM FOTO-marwe
Moim skromnym zdaniem Foto-marwe to ekspercie, robią najpiękniejsze zdjęcia. Unas też byli na weselu i również mamy niesamowitą pamiątkę, pozostaje mi ich polecać. Nie czytajcie tych oszczerstw - są najlepsi i to się co poniektórym niepodoba. Nie pisałbym gdybym nie wiedział.

przez Olek Włodarczyk
01.12.2011 / 8.52

Dział: Forum - hyde park
Wątek: POLECAM FOTO-marwe
Odpowiedzi: 36
Wyświetlone: 943
_________________
oksi żądzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może zatrzymać tę Panią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oksanka napisał:
Ponizej prezentuje opinie innych osób (od razumówię że nie są mojego autorstwa-jestem tu pierwszy raz. zresztą są daty i ksywki obok)

Po co to wklejasz??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oksanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: wroc

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By pokazać, że znalazłam pozytywne opinie osób, które tak jak ja sa zadowolone. A na tym forum zdaje się byłoby chyba niewygodne gdyby ktoś ich pochwalił. Stąd posty prawdziwych osób .
_________________
oksi żądzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, po pierwsze, takie posty to ja mogę w ciągu godzinki sama wyklepać.
Po drugie, niby nie wiesz jak forum działa, ale podpis potrafisz ustawić... mala rzecz, ale śmierdzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group