Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakazane piosenki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale co takim gościom wtedy odpowiecie? Że nie życzycie sobie takiej piosenki bo jest nieelegancka, czy wulgarna? To się dopiero takiego gościowi zrobi "miło"...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojj myślę, że wykluczenie paru piosenek, które mogłyby się spodobać garstce gości (innych np. zniesmaczyć) nie zepsuje jeszcze nikomu zabawy... Shocked Z tego wychodzi, że tak czy siak ktoś będzie niezadowolony, znam swoich gości i myślę, że część z nich czułaby się zniesmaczona przy pewnych 'utworach', doskonale rozumiem Kathy, tak jak ona nie toleruję 'Straciłaś Cnotę' ja np. nie zniosłabym 'Mydełko Fa' , "Moja Żono" czy "O Tobie kochana".. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się czuła zniesmaczona jak Para Młoda pogoniłaby mnie z prychnięciami,że nie życzą sobie żeby zespół/ dj nie zagrał tego na co mam ochotę .
Już nie przesadzajmy aż tak, każdy czegoś nie lubi i to normalne, ale można to przeżyć.
Ja pewnie jestem dziwna, ale podpytywałam sama gości jaką by chcieli muzykę , czy mają specjalne życzenia:) Chcę ,żeby wszyscy dobrze się bawili i żeby klimat im odpowiadał.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam życzę, żeby nie zdarzyła się taka sytuacja, że przyjdzie do Was gość prosząc o pozwolenie zamówienia konkretnej piosenki. Jestem prawie pewna, że nikt nie przyjdzie, bo mi by się głupio by zrobiło, że wyskoczyłam, z czymś aż tak "wieśniackim", że nie mogą tego zagrać :/ Wstyd by mi było prosić o zgodę :/

Szczerze radzę: zróbcie listę zakazanych piosenek, pewnie - nie ma w tym nic złego. Ale jak ktoś będzie chciał zamówić jedną z nich, to na litość Boską, zrezygnujcie z pomysłu odsyłania gości do młodych z prośbą o pozwolenie... To na pewno nie zostanie dobrze odebrane. Przecież baaaaaaaardzo rzadko zamawiają piosenki typu "Straciłaś cnotę", raczej wybierają coś z klasyki. Jak Wam się jedna czy dwie takie piosenki trafią na weselu to nic się nie stanie, a jednak fama wśród gości nie pójdzie, że młodzi każą się prosić o pozwolenie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio narzeczony bawi się w internetowym radiu w prezentera i gra mnóstwo świetnej muzyki od metalu (który lubi), przez rock, pop, techno, hip-hop, pop, rock&roll, muzykę lat 80 i 90 (świetne są te przeboje uśmiech ) po same disco polo i inne cuda, które w pozdrowieniach przesyłają słuchacze. Uwierzcie mi, że jest tak dużo fajnych piosenek, nawet tych discopolowych, że "Straciłaś cnotę" da się pominąć. Wszak to jedna piosenka.

Pytanie o pozwolenie Młodych na zagranie wybranego utworu z listy zakazanych piosenek było sugestią muzyka. To nie mój wymysł.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
Ostatnio narzeczony bawi się w internetowym radiu w prezentera i gra mnóstwo świetnej muzyki od metalu (który lubi), przez rock, pop, techno, hip-hop, pop, rock&roll, muzykę lat 80 i 90 (świetne są te przeboje uśmiech ) po same disco polo i inne cuda, które w pozdrowieniach przesyłają słuchacze. Uwierzcie mi, że jest tak dużo fajnych piosenek, nawet tych discopolowych, że "Straciłaś cnotę" da się pominąć. Wszak to jedna piosenka..
Oczywiście, że się da uśmiech I na 90% nikt o nią nie poprosi, bo jest milion lepszych uśmiech Ale jeśli by się tak zdarzyło, że ktoś by jednak poprosił, a dj by odesłal do młodych o pozwolenie, to gość poczuje się naprawdę urażony... Przemyślcie to. Czy warto ryzykować oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
Pytanie o pozwolenie Młodych na zagranie wybranego utworu z listy zakazanych piosenek było sugestią muzyka. To nie mój wymysł.

A kto ma iść do PM pytać o zgodę? Muzyk czy gość?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie wesele to nie koncert życzeń, niech każdy zamówi sobie swoją ulubioną piosenkę poczynając od black metalu (takiego fanatyka też będziemy mieć na weselu) kończąc na wspominanym "Straciłaś Cnotę" i z wesela zrobi się jeden wielki chaos...
Myślę, że jeśli zrobi się dobrą listę, która będzie odpowiednio zrównoważona i każdy znajdzie coś dla siebie, nikt wtedy nie stanie się pokrzywdzony i nikt nie będzie się o nic dopominał, a jeśli ciągle muzyka jest grana/puszczana na jedno kopyto to nie ma się co dziwić, że goście przychodzą i się proszą uśmiech

To tylko takie moje skromne zdanie, my owszem mamy króciutką listę zakazaną i na pewno tych 3 piosenek o których wspominałam, na Naszym weselu nie będzie możliwości usłyszeć Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi sztywnymi założeniami to niestety bałabym się być gościem na Waszym ślubie. W życiu jak i na weselu trzeba być elastycznym.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie z czapy jest ten pomysł, żeby prosić PM o to, czy może komuś jakąś piosenkę zadedykować! I co wtedy powiecie "nie bo ta piosenka jest brzydka i nam się nie podoba"? Sorry ale to trochę głupi pomysł... Nie róbmy z wesela przedstawienia, niech będzie zaplanowane ale nie do końca, dajcie się ponieść zabawie,niech będzie trochę spontanicznie... Wesele jest również dla gości, nie tylko dla PM. To ma być zabawa a nie wyreżyserowane przedstawienie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group