Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakazane piosenki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 14 Lip 2012, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo.. dobrze wiedzieć, też zapiszę na liście zakazanych, chociaż wątpie, żeby DJ na to wpadł uśmiech

Ja się dziś z moim posprzeczałam o jakąś głupią piosenkę 'O Tobie kochana'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie oglądałam "Nasz wielki dzień" na Wedding TV - na weselu z lat 90tych zespół grał właśnie "Straciłaś cnotę": parkiet był pełny Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd to oburzenie. To jest zabawa, nikt słów tej piosenki nie traktuje przecież poważnie. A co zrobicie, gdy ktoś z gości podejdzie do zespołu i będzie chciał zamówić jedną z "zakazanych piosenek"? Zespół ma odmówić? Powiem wam szczerze, ze na weselunie zwrocicie uwagi na połowę piosenek, które będą grane. A nawet jak puszcza coś, czego nie lubicie to jeśli goście będą się dobrze bawić to nic innego nie będzie dla was ważne uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
na weselu z lat 90tych zespół grał właśnie "Straciłaś cnotę": parkiet był pełny Shocked

Ale co w tym dziwnego? język

Podpisuję się pod tym, co napisała agattt uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz muzyk powiedział, że w sytuacji, gdy jakiś gość będzie chciał, by poleciała piosenka, której sobie nie życzymy na weselu, poprosi, żeby nas spytał o zgodę. Drażni mnie ta piosenka i sobie jej nie życzę. Tak jak niektóre dziewczyny nie lubią Kaczuch, mnie nie podoba się "Straciłaś cnotę".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
Tak jak niektóre dziewczyny nie lubią Kaczuch, mnie nie podoba się "Straciłaś cnotę".

Ale Kaczuchy to zabawa (swoją drogą nieszkodliwa i śmieszna), a piosenka to co innego moim zdaniem oczko
Nie wyobrażam sobie zakazywania piosenek, tym bardziej przy dedykacjach uśmiech
Co odpowiesz jak ktoś będzie chciał taką dedykację i zespół zapyta się Was czy może zagrać?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczuchy to muzyka i taniec, tak jak Macarena czy Asereje. Jest tyle fajnych piosenek, przy których można się wyśmienicie bawić, że zaproponuję coś innego. Poza tym nie spotkałam się z dedykacjami na dwóch weselach, na których grał ten sam muzyk.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj no i ją nie lubię wielu piosenek, ale wesele jest nie tylko dla mnie ale i dla gości. Równie dobrze gościom mogą się nie podobać piosenki wybrane przeze mnie. No i co, wtedy tylko para młoda na parkiecie? Trzeba zachować zdrowy rozsądek. Osobiście, gdybym usłyszała od dj, ze mam zapytać i zgodę, czuć może dana piosenkę puścić to na pewno bym o tą zgodę nie zapytała, zrezygnowałabym z dalszych prób urozmaicania imprezy i pomyślałabym, ze państwo młodzi zbyt wiele poczucia humoru nie mają... Mnie drażni strasznie piosenka Kanikuły, nie wiem czemu, ale jej nie znoszę. Na moim weselu była, goście się świetnie bawili a ja w tym czasie siadłam przy stoliku i rozmawiałam z innymi (i w nosie miałam tę piosenkę).
Naprawdę, z własnego doświadczenia proponuje znalezienie złotego środka i mniej patrzenia na siebie a więcej na gości:) Nic tak nie cieszy pary młodej jak parkiet pełen bawiących się gości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż jeśli chodzi o gości i ich 'prośby', nikt raczej o nic z zakazanej listy nie poprosi, tego jestem w 95% pewna.

Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Pon 18 Lis 2013, 10:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 15 Lip 2012, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie i 4 zdjęcia od razu, bez przesady, jeszcze goście zaczną pytać jak już tak wypada o to czy mogą skoczyć po kolejną flaszkę, czy może młodzi sobie nie życzą, ludzie się bawią, nachodzi ich ochota na coś specjalnego a tu Para Młoda mówi nie . Trochę nie fajnie , zabawa zepsuta.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group