Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rekwizyty do sesji zdjęciowej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotogenic napisał:
Coś wesołego? Proszę bardzo: wałek do okładania nim młodego, gazety w stylu CKM i Pani Domu dla młodych do przeglądania, jakiś pluszowy zwierzak np. misiek, gruba lina do przeciągania jej przez młodych albo do zrobienia z niej stryczka dla młodego, sklepowy wózek, taczki język Drugi aparat dla młodego i sesja w sesji.

O nieeeeee, nie znosze takich "pozowanych" zdjęć. Wałek, CKM jest dla mnie równie "piękne" jak pozowanie w studiu na tle wodospadu na płachcie materiału :/

Ja w ogóle się zastanawiam czy potrzebne są jakieś specjalne rekwizyty??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
fotogenic napisał:
Coś wesołego? Proszę bardzo: wałek do okładania nim młodego, gazety w stylu CKM i Pani Domu dla młodych do przeglądania, jakiś pluszowy zwierzak np. misiek, gruba lina do przeciągania jej przez młodych albo do zrobienia z niej stryczka dla młodego, sklepowy wózek, taczki język Drugi aparat dla młodego i sesja w sesji.

O nieeeeee, nie znosze takich "pozowanych" zdjęć. Wałek, CKM jest dla mnie równie "piękne" jak pozowanie w studiu na tle wodospadu na płachcie materiału :/



Lubię to!

Poza tym, mówienie, że siedzenie na kocyku z winem jest tandetne, a z winogronami już nie jest śmieszne. Wszystko, w granicach rozsądku zrobione przez dobrego fotografa może wyglądać ciekawie.. A może się ocierać o kicz i niestety często tak się kończy..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i rekwizyty nie są potrzebne , ale podobają mi się zdjęcia z balonami , bańkami mydlanymi itd , a z nieba mi nie spadną uśmiech

Nawet jakieś kolorowe trampki to też jest " rekwizyt"

wałki i ckm też nie w moim guście
ale może komus się przyda taka inspiracja

Chce żebyśmy mieli sesję wieczorem taką bez gadżetów, a po ślubie kilka takich " wesołych" zdjęć z bańkami czy czymś w tym guście
Wiadomo nie wszystkie zdjęcia uśmiech Coś dla urozmaicenia

tu ładne połączenie balonów z innymi ślubnymi dodatkami w kolorze czerwonym uśmiech





[img][/img]

Może dla niektórych zbędne, mi się to podoba uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelajn, nie dziwię się, że się spodobały. Zdjęcia wyglądają rewelacyjnie.. Ten fotograf będzie u Ciebie na weselu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka89 niestety nie
Mamy fotografa który jest znajomym mojego L. jego zdjęcia są dla mnie ładne, ale bez kreatwności pytajnik Ale z tego co wiem robi to co sobie młoda para zażyczy a zazwyczaj to trzymające się za ręce pary w zamku, parku itd , ogólnie fotografem jest dobrym ,ale ja lubie jak ktoś doradza, a tu za motyw zaproponował kocyk koszyk i piknik ola Boga - więc stwierdziłam,że jak sama czegoś nie wymyślę to stracę kupe nerwów

To bańki mydlane, czyli drugi motyw który mi się podoba
(chociaż balony jednak przodują uśmiech )




_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest użyć jakichś rekwizytów, gadżetów, ale żeby nie były one na pierwszym planie, niech będą dyskretne, naturalne dla pm. uśmiech
My pewnie podzielimy swoją sesję na romantyczną i wyluzowaną, lubimy rozmawiać przez telefon, słuchać muzyki, nosimy kolorowe dodatki więc może zabierzemy na sesję duże słuchawki, telefony, kolorowe buty, paski czy coś. myślący

Tak mi się zdaje... Fajnie, jeśli wiążą się z naszym hobby np. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
To bańki mydlane, czyli drugi motyw który mi się podoba
(chociaż balony jednak przodują uśmiech )

Jedno nie wyklucza drugiego oczko
Bardzo ładne zdjęcia z balonami, ale chyba muszą być helem napełnione.
Co do baniek - zdjęcia z nimi zróbcie na końcu, żeby się nie ubrudzić tym uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlo
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zdjęcia z rekwizytami , to tak naprawdę różnie to bywa. Jęsli wybieramy ciekawe miejsce na sesję , to rekwizyty stają się zbędne. Aczkolwiek często sam zabieram rekwizyty i daję PM i aranżuje różne z nimi sytuacje.
Druga sprawa to czy młodzi chcą zdjecia z rekwizytami , a uwierzcie mi że często przey spisywaniu umowy PM mówią mi , że chcą to lub tamto , a gdy wybieramy się w plener np. 2 lub 3 tygodnie po ślubie , cały ten entuzjazm jakby z nich opadł. Najlepiej jakbym zrobił zdjęcia skończył po 2 godzinach , bo oni są już zmęczeni itp.
Także , coś co np. na rok przed ślubem wydaje nam się super pomysłem , po ślubie okazuje się , że nie chcą już takich zdjęć Very Happy
_________________
Fotografia ślubna i okolicznościowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie wystarczyła druga para butów i okulary... oczko



Poza tym poświęciłam suknię ślubną (w sumie więcej jej nie użyłam Wink) na kąpiel w kałuży oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy gadżet może być wykorzystany dobrze lub źle. Tak jak z wina można zrobić kicz, tak samo z winogron - nie widzę różnicy. Balonik też może się nie udać...

Dobrze zorganizowana sesja może wzbudzić niemało emocji, zachowując nieprzeciętny poziom:
http://blog.slubnapracownia.pl/?p=3689
(Balonik balonikowi nierówny oczko )
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group