Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotografia ślubna w stylu RETRO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna napisał:
Zrobili to ARTYŚCI a nie rzemieślnicy. Tyle ode mnie.
Tak, oferują produkcję na innym poziomie, gdy ktoś tu próbuje o tym pisać jest agresywnie atakowany.
Jakość pociąga za sobą cenę.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużej mierze to talent przekłada się na jakość,a talent jest bezcenny.

Albo masz talent,jesteś kreatywny i masz dobry warsztat,albo nie. To nie kwestia pieniędzy,ale wygodnie jest się nimi zasłaniać tłumacząc swoje braki.

Albo ktoś ma talent i jest dobry za każde pieniądze- BO JEST ZWYCZAJNIE DOBRY,albo jest słabiutki i dorabia do tego ideologię: że takie wyjątkowe zdjęcia to tylko za ogromne pieniądze. BULLSHIT.

Skąd przekonanie,że te sesje były drogie? Skąd wiesz jaki był koszt takich sesji,dywagujesz bo wygodnie jest zamknąć usta pieniędzmi.A może to niższa półka zarobkowa,ale po prostu standardowo tam fotografowie wiedzą co robićpytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
ewaluna napisał:


Skąd przekonanie,że te sesje były drogie? Skąd wiesz jaki był koszt takich sesji,dywagujesz bo wygodnie jest zamknąć usta pieniędzmi.A może to niższa półka zarobkowa,ale po prostu standardowo tam fotografowie wiedzą co robićpytajnik
Ponieważ wiem ile kosztuje taki produkt.
Podobnie wiem, że samochód poniżej jest drogi, nie pytaj skąd..



Z tego bloga ceny fotografów, promocja w miesiącach, w których nikt nie bierze ślubu, zdjęcia tylko na płycie:
Winter special : December, January, February - seven hours of coverage, unlimited images and locations, DVD with all images, web gallery- only $1000.

kolejna oferta:
She thrives on adventure and love... Those two combinations create an extraordinary effect people will envy and most of all -never forget! All-inclusive wedding packages from $1775-3150 (including travel, your high resolution discs and copyrights). Let’s sit down and talk about your love story over a cup of coffee or a skydive!!

My photographic style is both of photojournalistic and fine-arts documentary. Capture the best moments of your wedding day.
Packages Starting at: $1200

W przypadku ostatniej oferty to pakiet startowy, a więc kościół i prawdopodobnie początek przyjęcia.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1000-1700 $ to nie jest wysoka stawka. Nawet w przeliczeniu na złotówki cena nie jest miażdżąca, a trzeba dodatkowo wziąć pod uwagę różnicę w sile nabywczej jednego dolara w Polsce i USA. Krótko mówiąc dla przeciętnego Amerykanina jest to bardzo dobra cena, na pewno niewygórowana, co potwierdza słowa Eweluny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna napisał:
Albo ktoś ma talent i jest dobry za każde pieniądze- BO JEST ZWYCZAJNIE DOBRY,albo jest słabiutki i dorabia do tego ideologię: że takie wyjątkowe zdjęcia to tylko za ogromne pieniądze. BULLSHIT.


Możesz wskazać dobrego fotografa lub artystę za małe pieniążki?
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Nie 1 Kwi 2012, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę wskazać,ale tego nie zrobię.Nie dlatego,że takich nie ma...ale dlatego,że nie jestem upoważniona do wciągania konkretnych osób w nieeleganckie dysputy o pieniądzach.Zapewne uznasz więc,że skoro nie ma konkretów to nie mam racji ,ok.Niczego nie będę udowadniać wycierając sobie buzię zarobkami innych.

Mam tą przyjemność znać wielu doskonałych fotografów,którzy jeżdżą po całym świecie rozwijając swoją fotograficzną pasję zamiast w nieelegancki sposób przyciągać klientów na forach.

I jeszcze jedno,ponieważ interesuję się fotografią to często przeglądam różne blogi. Prace amatorów mogą zawstydzać wielu tu obecnych "pro". Tyle w temacie. Warsztat warsztatem,ale dobre oko i talent to drugie.

Z mojej strony to naprawdę koniec.Cheers.
lol język Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 1 Kwi 2012, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna napisał:
Mam tą przyjemność znać wielu doskonałych fotografów,którzy jeżdżą po całym świecie rozwijając swoją fotograficzną pasję zamiast w nieelegancki sposób przyciągać klientów na forach.

Forma spędzania czasu Twoich znajomych, doskonałych i niedrogich fotografów, jest bardzo atrakcyjna. Myślę, że większość z nas dała się przekonać, i zamiast szukać klientów, będziemy podróżować po świecie rozwijając pasję. Wielu z nas otworzyłaś oczy, wskazałaś słuszny kierunek, za co jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.
ewaluna napisał:
I jeszcze jedno,ponieważ interesuję się fotografią to często przeglądam różne blogi. Prace amatorów mogą zawstydzać wielu tu obecnych "pro". Tyle w temacie. Warsztat warsztatem,ale dobre oko i talent to drugie.

Koleżanko ewaLUNA, warsztat, to między innymi dobre oko, mylisz pojęcia, więc Twoje wpisy są trochę z ..księżyca"
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Nie 1 Kwi 2012, 8:10, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 1 Kwi 2012, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewaluno jeśli okaże się, że w marcu byłem w Kenii to teraz będę mógł szukać klientów na forum? uśmiech
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2012, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Urok starych zdjęć polega właśnie na tym, że są stare, a drobne rysy, zabrudzenia, to ząb czasu, którego nie da się nadać sztuczne. Postarzanie zdjęć w programach graficznych niebezpiecznie balansuje na granicy kiczu.


Zgadzam się w 100% ! Jak wszyscy wiedzą kocham vintage i retro, ale wolę poczekać 50 lat i kiedyś mieć taki efekt prawdziwy a nie sztuczny. Stylizacje, fryzury, makijaż, auto stylizowane na stare ( np. lata 20' albo 50') a nawet zdjęcia czarno-białe jak najbardziej tak ! Ale te ramki, zadrapania i napisy NIE!
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group