Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowoczesny film ślubny na nasz ślub-opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esia
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 22:01    Temat postu: Nowoczesny film ślubny na nasz ślub-opinie Odpowiedz z cytatem

Witam! to mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość Wink mianowicie razem z narzeczonym szukamy firmy która sfilmuje dla nas nowoczesny film ślubny. Po przejrzeniu forum, wyszukiwarki google i innych forów znaleźliśmy naprawdę niesamowite filmy! Najbardziej do gustu przypadła nam firma Charles-Studio. Według nas robią to super i to za przyzwoite pieniądze w porównaniu do kliku innych firm gdzie cena to 7-10 tys ;/ . Ma ktoś jakieś opinie i co sądzicie o tym filmach pytajnik? www.charles-studio.pl Pozdrawiam Ewelina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super reklama :/
Wideofilm, może zareagujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, nie klikajcie w ten link, jeśli nie akceptujecie takiej formy reklamy. Esia, zanim zamieścisz taką wypowiedź, przeczytaj regulamin danego forum. Pozdrawiam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esia
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tylko chciałam się poradzić , poprosić o opinie pytajnik? i zaraz problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Moderatorze, jest Pan tutaj potrzebny, mimo że byków nie stwierdzono oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esia
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pon 20 Lut 2012, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze zadam to samo pytanie w innym dziale. Albo na innym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalia i Marga: Nie wiem, dlaczego od razu tak reagujecie. Nie jest to autoreklama. Esia dała link do jednej firmy w celu wydania opinii o ich produkcji w dziale do tego przeznaczonym. Adres mailowy Esi nie pokrywa się z adresami tej firmy. Post założony o godz.22:01 w dniu 20 bm.- ja nie siedzę po nocach przy kompie. Zobaczymy jak dalej się to rozwinie, w każdej chwili temat może wylądować w koszu.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Wto 21 Lut 2012, 10:10, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Natalia i Marga: Nie wiem, dlaczego od razu tak reagujecie. Nie jest to autoreklama. Esia dała link do jednej firmy w celu wydania opinii o ich produkcji w dziale do tego przeznaczonym. Adres mailowy Esi nie pokrywa się z adresami tej firmy. Post założony o godz.22m:00 w dniu 20 bm.- ja nie siedzę po nocach przy kompie. Zobaczymy jak dalej się to rozwinie, w każdej chwili temat może wylądować w koszu.


Ok, rozumiem, nie świadczy to w żaden sposób na korzyść Esi, ale niech będzie. Taka mała prośba - popraw pisownię.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esia
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję Panie Moderatorze Wink także jeżeli temat jest aktywny to proszę o ewentualną opinie i co sądzicie o tych filmach pytajnik? Ja osobiście jestem pod wrażeniem Wink Pozdrawiam Ewelina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre wrażenie robi strona, bo jest bardzo przyjemna dla oka i bardzo nowoczesna. Wrażenie to psuje irytująca muzyczka, której nie można wyłączyć, otworzyłam w dwóch kartach, bo chciałam zobaczyć, czym różni się wersja angielska od polskiej (niestety, nagłówkami nie, bezsensu) i przez chwilę o mały włos nie wyłączyłam wszystkiego, bo muzyki bym nie zniosła.

Co do produkcji. Flycam jest teraz bardzo popularny i niemal powszechnie używany. Efekty już mnie tak nie zachwycają, jak na początku, owszem, są śliczne, kolory są przepiękne i dzięki temu kąty są szersze, ale po iluś filmach można przywyknąć.
Produkcje tej firmy są jak dla mnie męczące. Zbyt dynamiczne. Ujęcie rąk. Nagle szybki pstryk na garnitur. Tu noga. Ty mur. Tu ciemność. Trochę brakuje w nich spójności, ale ogólnie spoko.

Proszę, moja opinia.
Jeśli to forma reklamy to nie przemawia do mnie biznes, który nie inwestuje w reklamę, bo to trochę, jakby utrzeć tyłek szkłem.
No sorry, ale żeby na forum się ogłaszać, to trochę siara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group