Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mała wypowiedź na temat firmy Weeding Studio Lesko/Sanok/Rze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wideofilm, ale rejestrując się na forum potem trzeba kliknąć potwierdzenie które przychodzi na maila. To niech gościu nie mydli oczu, bo wiadomo że to on. Chyba że ktoś mu maila zhakował....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga: tu nie chodzi o byki, tu chodzi o treść.
Elmuszka- bo już poprawiłem.Za szybko stukasz palcami w klawiaturę Very Happy

Natalko: masz rację, on mi powiedział,że w jego domu są jeszcze 2 osoby, które korzystają z tego konta.
Ale spokojnie, to wszystko się wyjaśni.
To się też podobno nazywa ,,marketing szeptany''
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Sro 18 Sty 2012, 21:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Marga: tu nie chodzi o byki, tu chodzi o treść.
Elmuszka- bo już poprawiłem.Za szybko stukasz palcami w klawiaturę Very Happy
Nie życzę sobie, żebyś ingerował w treść moich postów. Napisanie "rozumie," zamiast "rozumiem" nie jest ogromnym przewinieniem, Tobie zdarzały się większe i wszyscy to przeżyli. A jak napiszę coś z ogromnym ortografem, to sama się będę za to wstydzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
uśmiech Jasne, ktoś mu się do skrzynki włamał i z jego konta byków nastawiał, już w to wierzę....

Z błędami to może być inaczej, czasem, do internetu używam telefonu, żeby pisać sprawniej mam autokorektę, która rozpoznaje wyraz po kilku literkach i dopisuje resztę. Zdarza się, że pochopna akceptacja powoduje wpisanie bezsensownego wyrazu, którego wyłapanie nie zawsze się udaje, a jego edycja to koszmar i czasem wysyła się teksty z gafami..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szymon_p
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie swoją drogą, skąd taka dysproporcja w poziomie zdjęć wrzuconych do galerii na stronie. No i niech coś zrobi z tym "pakietem-cipką", bo ja na miejscu klienta bym się zniechęcił oczko
_________________
www.szymon.pisarek.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DanielSamus
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Ustrzyki Dolne

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie bardzo dziękuję Moderatorowi WIDEOFILM za kontakt, po przeczytaniu całości jestem bardzo zdziwiony całą zaistniałą sytuacją. Widać ktoś niemiło mi życzy sam adres odnośnika w mojej stronie który wychwycił jeden z forumowiczów już jest podejrzany wychodzi na to że ktoś majstrował jak i w mojej stronie tak i w mojej skrzynce. Nikt normalny nie dał by nazwy odnośnika pakiet-cipka -no proszę was? Bardzo dziękuję za interwencję oraz proszę o wykasowanie tego. Odnośnie samej nazwy firmy jest ona jak najbardziej poprawna. Jest ono angielskim antonimem wiec proszę o wykasowanie niemiłych docinek.

Jedynym oficjalnym kontem mojej firmy na tym forum jest konto sygnowane moim Imieniem i Nazwiskiem.

Z góry bardzo przepraszam za wynikłą sytuację ale jak Państwo widzicie ktoś postanowił wywinąć mi niemiły numer.

Z poważaniem

Daniel Samuś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Marga: tu nie chodzi o byki, tu chodzi o treść.




Wideofilm, miej litość, domyśliłam się uśmiech.

Ciekawe, co to za angielski antonim...
_________________



Ostatnio zmieniony przez Marga dnia Sro 18 Sty 2012, 22:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon_p
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Odnośnie samej nazwy firmy jest ona jak najbardziej poprawna. Jest ono angielskim antonimem wiec proszę o wykasowanie niemiłych docinek.


Ja nie mam nic przeciwko Tobie i Twojej firmie i nie chodzi mi o żadne niemiłe docinki. "Weeding" znaczy po angielsku "pielenie" lub
"wyrywanie chwastów". "Antonim" oznacza w języku polskim odwrotność jakiegoś terminu. Nie bardzo wiem o co Ci chodzi w tym zdaniu, które cytuję wyżej. Chciałem Ci zwrócić uwagę, że masz błąd w nazwie strony i firmy i nie ma to nic wspólnego ze złośliwością. Ale skoro wiesz lepiej, to nie moja sprawa. W każdym razie "wesele" to po angielsku "wedding", a nie "weeding". Tyle z mojej strony uśmiech
_________________
www.szymon.pisarek.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danielu, Aniu - jestem tu od kilku miesięcy, a to już trzecia firma, której ktoś się 'włamał na skrzynkę' i założył na nią konto z reklamą. Nie liczę tu oczywiście osób, z rozdwojeniem jaźni, które zakładały konta na siebie i klientów, bo byłyby to dziesiątki krętactw. Takie rzeczy zawsze wychodzą.. Warto było? oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielSamus
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Ustrzyki Dolne

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Ewelinko :włamanie na skrzynkę to jedno a zmienianie podstron na obraźliwe słowa to drugie, nie sądzisz chyba że sam tak zmieniłem sobie podstronę żeby zrobić sam sobie źle -nieprawda?

Nie chciałem nikogo urazić ani kombinować rozmawiałem telefonicznie z Panem WIDEOFILM i w bardzo miłej konwersacji wyjaśniłem wszystko.

Pozdrawiam wiec serdecznie całe forum.
Daniel: pisz poprawnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group