Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Relaks dla duszy: gdzie byłam, co zrobiłam, co przeżyłam.
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kasia_makar
początkujący
początkujący


Joined: 18 Sep 2016
Posts: 8
Location: Bolesławiec

PostPosted: Sun 25 Sep 2016, 20:18    Post subject: Reply with quote

chodziłam po górach i czułam prawdziwe szczęście...
_________________
=Kasia M.=
Back to top
View user's profile Send private message
kryska90
początkujący
początkujący


Joined: 09 Aug 2017
Posts: 5
Location: Lublin

PostPosted: Wed 27 Sep 2017, 12:48    Post subject: Reply with quote

Wprawdzie nie byłam w teatrze ale obejrzałam parę sztuk teatralnych na płucie DVD. bardzo lubię teatr ale nie zawsze mam czas na wizytę. Obecnie idę do kina z moim mażeczonym a póxniej spędzamy wekkend na pływalni.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
walentynka
uzależniony
uzależniony


Joined: 11 Feb 2016
Posts: 737

PostPosted: Thu 16 Nov 2017, 12:27    Post subject: Reply with quote

Każdemu z nas od czasu do czas nalezy sie taka chwila relaksu i odpoczynku, tylko nie zawsze chcemy znaleźć na to czas czy środki a bardzo pomaga się to zregenerować. Kiedyś na pewno chciałabym odwiedzić http://bristolbusko.pl/ i skorzystać z ich oferty. Wiem, ze znajduje sie tam spa i centrum medyczne. Oferują wiele zabiegów na ciało i twarz.Z takiego miejsca na pewno wraca sie wypoczętym.
Back to top
View user's profile Send private message
klarka12
maniak
maniak


Joined: 15 May 2018
Posts: 1011

PostPosted: Sat 19 May 2018, 12:51    Post subject: Reply with quote

Zgadzam się, każdy z nas preferuje inną formę relaksu. Ja na przykład bardzo lubię teatr - spekakle, tą atmosferę, grę aktorską. Planuję wybrać się do https://teatrkomedia.pl/ w Warszawie. Podobno jeden z lepszych teatrów w Polsce.
Back to top
View user's profile Send private message
festilet
bywalec
bywalec


Joined: 14 Jun 2018
Posts: 137

PostPosted: Fri 15 Jun 2018, 6:58    Post subject: Reply with quote

Ja natomiast lubię oglądać mecze uśmiech Zwłaszcza imprezy takie jak mundial mnie interesują, dlatego często teraz odwiedzam https://meczyki.net.pl, żeby zobaczyć przynajmniej fagment meczu uśmiech lubię patrzeć równeiż na to jak grają inne kraje.
Back to top
View user's profile Send private message
AnaKator
początkujący
początkujący


Joined: 28 Aug 2018
Posts: 1

PostPosted: Tue 28 Aug 2018, 8:55    Post subject: Reply with quote

Ostatnio byłam na świetnej wyprawie. Mini podróż po Bałkanach - piękne widoki, niesamowici ludzie i miłe wspomnienia, które pozostaną ze mną na długi okres czasu. Polecam taki wypoczynek! Powrót z czystą głową i od razu chce się więcej! uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sonia_O
początkujący
początkujący


Joined: 28 Aug 2018
Posts: 7

PostPosted: Mon 3 Sep 2018, 8:47    Post subject: Reply with quote

ja ostatnio co tydzień lub co dwa tygodnie korzystam z wycieczek PTTKu. Organizują bardzo ciekawe wyjazdy jedno i/lub dwudniowe w Polsce i zagranicą w bardzo niskich cenach
_________________
"Niczego nie żałuję, czasami po prostu nie było warto"
Back to top
View user's profile Send private message
agamk
kandydat
kandydat


Joined: 06 Jun 2019
Posts: 11

PostPosted: Mon 10 Jun 2019, 13:44    Post subject: Reply with quote

W weekend byłam na spektaklu "Szalone nożyczki" - polecam uśmiech Dominika Gwit dała czadu ! oczko
Back to top
View user's profile Send private message
eleonora20
początkujący
początkujący


Joined: 27 Oct 2020
Posts: 6

PostPosted: Mon 11 Jan 2021, 12:24    Post subject: Reply with quote

niedawno byłam w górach i mieliśmy kiełbasę z ogniska. Zamiast tradycyjnego ogniska było palenisko ogrodowe takie jak te: https://www.cookking.pl/20-paleniska-ogrodowe W 100% zastępuje tradycyjny ognisko. Kiełbaski wyszły wybornie i było pysznie. Szczerze polecam!wykrzyknik
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
westeroswinterfell
maniak
maniak


Joined: 05 May 2019
Posts: 1183

PostPosted: Sun 20 Jun 2021, 16:00    Post subject: Reply with quote

Lubię dobre książki, jak na przykład ta: https://www.taniaksiazka.pl/pioro-gryfa-kraina-smokow-tom-2-cornelia-funke-p-1534419.html Nie jest to rozrywkowa powieść. Raczej bardziej naukowa. Autor podpowiada jak rozwikłać wiele dylematów i stać się bardziej samodzielnym przy dokonywaniu kluczowych wyborów. Tematyka jest interesująca i zawiera dużo przydatnych informacji.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group