Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzeżenie przed nierzetelną firmą: filmowanie.org
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
http://s1211.photobucket.com/albums/cc440/uleszka/?action=view&current=fotovideo.jpg
Na stronie 14-ej post uleszki i dalej komentarze w tej sprawie.


Zgodnie z komentarzami - zdjęcie zniknęło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trochę szkoda, bo ja chciałem, żeby sam zainteresowany to zobaczył. No Wiesz Ewelinko: wyglądał jak na spotkanie nad rzeką a nie na wesele.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczył i narobił problemów autorce?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ubioru to uważam, że nie ma co robić tragedii. OK, kamerzysta i pani fotograf powinni wyglądać bardziej elegancko i sama rozmawiałam o tym z fotografem przy podpisywaniu umowy, ale kamerzysta ubrany był schludnie, na czarno, nie rzucał się w oczy. Nie ma co robić z tego wielkiego halo.
Dla porównania, oto kawałek fotki fotografa, który robił zdjęcia na kilku weselach u znajomych mojego narzeczonego (na każdym wyglądając podobnie):
brązowa koszula w krate, wyciągnięte spodnie-wycieruchy, buty-człapaki:


Kamerzysta uleszki miał czarne spodnie i czarną koszulkę polo - wg mnie on i fotograf ze zdjęcia to niebo a ziemia język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatt: to uważasz,że ten od uleszki był ok? Ja odniosłem inne wrażenie.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Agatt: to uważasz,że ten od uleszki był ok? Ja odniosłem inne wrażenie.
Nie napisałam, ze było ok. Uważam, że najlepiej jakby założył eleganckie spodnie i koszulę. Ale jeśli na moim weselu kamerzysta jednak przyszedłby ubrany tak samo jak kamerzysta uleszki to nie byłaby dla mnie to sprawa nie do przeskoczenia. Wg mnie wyglądał czysto, schludnie, zadbanie i to jest najważniejsze. Lepiej czasami wyglądać świeżo w bawełnianej koszulce niż śmierdzieć i być przepoconym w eleganckiej koszuli. Także nie ma co generalizować.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że kamerzysta u Uleszki ubrał się ok. Miał czarne spodnie, ciemną koszulę z krótkim rękawem (bo wydaje mi się, że to była koszula, a nie polo), czarne pantofle. Gorzej wyglądała fotografka.
Jeśli chodzi o kamerzystę to właściwie o co wam chodzi - powinien mieć koszulę z długim rękawem, krawat i marynarkę? Może już nie przesadzajmy. Sale są różne, klimatyzacja też często pozostawia dużo do życzenia, a kamerzysta powinien skupić się na pracy czując się komfortowo w ubraniu, a nie sapać i pocić się jak prosiaczek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dziś obsługa foto-wideo powinna ubierać się w garnitury od gucciego tudzież innego fashionisty oczko

Uleszka miała problem - ok. ale z tego wątku robią się jaja język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jaja dzieją się w tym temacie od dłuższego czasu...

Uleszka ma prawo być niezadowolona z usług tej firmy i na pewno nikt na tym forum nigdy tej firmy już nie zatrudni. I dobrze, że takie głosy pojawiają się w necie, moze dzięki temu choć jedna osoba mniej nadzieje się na nieuczciwego fotografa/kamerzystę.

Ale wg mnie ta cała zabawa w detektywów, śledczych, wysyłanie maili przez osoby nie związane z tematem, nawoływanie do składania wyjaśnień - żenuła. Pojawiły się głosy, że trzeba to robić, żeby zła opinia nie szła na całe środowisko usługodawców foto/video. Niestety po poczynaniach co niektórych użytkowników tego forum moja opinia o fotografach/kamerzystach spada na łeb, na szyję (a nigdy przedtem nie powiedziałam o nich złego słowa).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore A co miałem napisać,że jest najlepszy na świecie, skoro widziałem na zdjęciu? Napisałem prawdę. Gdyby to był sprzęt z tej górnej półki, moja opinia była taka: faktem jest,że chłopak ma dobry sprzęt, jednak nie wykorzystał tych możliwości jakie ten sprzęt daje.
Nie znasz się, to nie pisz takich rzeczy i nie naskakuj na mnie i kolegów z branży. Widzisz, o aparacie foto pozostawiłem fotografom- bo nie znam się na aparatach fotograficznych- marka Canon czy Olympus nic mi nie mówi, chociaż wiem,że to dobre marki. O jakości zdjęć jak widzisz nie zabierałem głosu, bo nie jestem fotografem. Filmu nie widziałem, może gdzieś jest na portalach, to uleszka mi podeśle i wtedy zobaczę. Oceniłem negatywnie jedynie nieprofesjonalne załatwienie obsługi wesela i ślubu, podobnie jak tu wszyscy. Jako usługodawca brudnej sprawy bronić nie będę. Jak Widzisz, do tej pory Błażej nic nie pisze w tej sprawie.
agatt: o jakim śledztwie piszesz: sprawa powinna być wyjaśniona i koniec.
cytat agatt: Ludzie z tej firmy śmieją się pewnie z tego jak bardzo jacyś ludzie z jakiegoś tam forum angażują się w tą sprawę.
No nie wiem, czy im jest tak do śmiechu.Im dobrze skóra cierpnie, bo na przyszły rok mogą stracić zlecenia.Myślisz, że tam opinia po Dolnym Śląsku nie pójdzie? Pójdzie i to błyskawicznie.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Nie 27 Lis 2011, 22:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group