Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzeżenie przed nierzetelną firmą: filmowanie.org
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 23:07    Temat postu: Ostrzeżenie przed nierzetelną firmą: filmowanie.org Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałabym ostrzec wszystkich planujących ślub i wesele przed firmą, która oferuje "profesjonalne" usługi filmowania i fotografowania. Firma ta posiada następującą stronę internetową: www.filmowanie.org .
Wesele mieliśmy na początku lipca i do tej pory (mimo że minęły ponad 4 miesiące) nie otrzymaliśmy od nich ani zdjęć, ani filmu... nic:( poprostu załamka. Uroczystość mieliśmy piękną i oprócz zdjęć robionych przez naszych znajomych nie posiadamy pokazowych pamiątek... a takie były obietnice... że dostaniemy piękne zdjęcia i film... zresztą przed podpisaniem umowy na każde zapytanie drogą mailową czy telefonicznie błyskawicznie otrzymywałam odpowiedź. po podpisaniu umowy to my musieliśmy się dodzwaniać, bo na odpowiedź przez internet nie można było liczyć. a teraz-gdy oczekujemy na realizację zamówienia-nie ma kompletnie odzewu ze strony firmy:/ a żeby odebrali telefon ode mnie, to albo muszę dzwonić z innych numerów, albo wyłączam wysyłanie ID.
Zresztą w trakcie uroczystości nie mieli żadnych pomysłów na ciekawe fotki;/
Film pokazowy mieli fajny-dlatego ich wybraliśmy, ale teraz mamy wrażenie, że film pokazowy zrobił im profesjonalista, a oni kompletnie się nie znają na upamiętnianiu tak ważnych w życiu uroczystości;(
To był baaaaaaaaaardzo zły wybór! Nie popełnijcie tego błędu!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik![/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę uzupełnić takie dane jak : skąd ta firma jest, gdzie i kiedy było wesele.Chodzi o sprawdzenie wiarygodności tych informacji.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
uleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 9:24    Temat postu: uzupełnienie Odpowiedz z cytatem

Firma działa we Wrocławiu (adresu dokładnego nie znam-być może jest na umowie, której niestety obecnie nie posiadam). Ślub był 9 lipca we Wrocławiu, a później wesele - w wiosce koło Wrocławia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filmowanie.org
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli klient ma jakieś problemy z filmem i zdjęciami zapraszamy do kontaktu bezpośredniego a na pewno wszystkie uwagi jeżeli takie są zostaną poprawione.
Film wykonany wg zlecenia, nigdy nie obiecujemy że film będzie jak prezentacyjny z uwagi na warunki atmosferyczne i oświetlenie sali i kościoła.

Poniżej link do zdjęć z wesela 09.07.2011, zdjęcia zostały wybrane przez młodą parę. http://filmowanie.org/090711/

W następnym poście umieszczę film oraz pokaz z ów wesela,
będzie on na youtube więc może nie być dźwięku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybka reakcja. Tylko pytanie, kto mówi prawdę?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tylko wtrącę - przypominają mi się stare czasy, sprzed kilku lat, kiedy to taka forma autoreklamy była popularna... Nie mówię, że tak jest tutaj, a wręcz cieszę się, że moda na takie zagranie już się skończyła.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę... jednak ktoś z firmy ma dostęp do internetu... ciekawe, dlaczego do tej pory nie dostałam odpowiedzi na maila wysłanego w zeszłym tygodniu, w którym prosiłam o podanie danych przesyłki, którą podobno jest wysłany nasz film i zdjęcia??wykrzyknikpytajnikwykrzyknik

Uwagi do filmu zostały przedstawione w mailu!! Niestety kamerzysta jest niedoświadczony i nie potrafi uchwycić najważniejszych momentów z ceremonii ślubnej!!;(
W pierwotnej wersji filmu nie było powitania chlebem i solą... błogosławieństwo jednego z ojców w ogóle nie jest zamieszczone... i jest jeszcze wiele kwestii które były poruszane na spotkaniu, a nie zostały uwzględnione w pierwotnej wersji filmu... wersji ostatecznej-która podobno została do nas wysłana-nie otrzymaliśmy;(
ciekawe czy w ogóle dostaniemy...

A jeżeli ewelinka89 chce, to prześlę wiadomości mailowe jakie wysyłałam do firmy i jakie odpowiedzi otrzymywałam, albo w kolejnej mojej wiadomości prosiłam znowu o to samo, bo nie było odzewu...

Ja w żadnym wypadku nie polecam tej firmy!! wręcz przeciwnie... ja z mężem baaardzo żałujemy, że tą firmę wybraliśmy.
scaliłem posty/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uleszka napisał:


a jeżeli ewelinka89 chce, to prześlę wiadomości mailowe jakie wysyłałam do firmy i jakie odpowiedzi otrzymywałam, albo w kolejnej mojej wiadomości prosiłam znowu o to samo, bo nie było odzewu...


Nie kwestionuję żadnej wersji, ale nie oszukujmy się - prawdziwa jest tylko jedna. Wrzuć te wiadomości, zawsze to coś więcej niż słowo przeciwko słowu. A dla przyszłych, potencjalnych klientów lepiej, żeby było wiadomo kto kłamie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż fotografem nie jestem,ale wg mnie zdjęcia pozostawiają dużo do życzenia. Gdyby rzekomo profesjonalny fotograf dał mi takie fotki ze ślubu byłabym baardzo rozczarowana.

Również zastanawia mnie kto mówi prawdę...
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska00704
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 289
Skąd: Wilków

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
Cóż fotografem nie jestem,ale wg mnie zdjęcia pozostawiają dużo do życzenia. Gdyby rzekomo profesjonalny fotograf dał mi takie fotki ze ślubu byłabym baardzo rozczarowana.


O tym samym pomyślałam :/

uleszka wrzuć te wiadomości jak możesz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group