Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdy kamerzysta nie wyrobił się w terminie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki :* Pomagasz mi złapać dystans, którego mi ostatnio brakuje. Trzeba umieć postawić na swoim, ale też nie psuć sobie humory przez osoby postronne uśmiech Dziś napiszę uprzejmego, acz nie przesłodzonego maila, wyrażę swoje rozczarowanie i poproszę o profesjonalizm.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu: a może nałapał kilka wesel na jeden termin i teraz ma kolejkę w montażu.
No ale jak piszesz, że jest zdolny,że robi dobrze, to warto poczekać, ale może podejść do niego osobiście i niech pokaże go Wam na etapie montażu.Wtedy zorientujecie się, co tam w jego studiu słychać i widać.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kamerzyści umożliwiają wgląd do surowego materiału? myślący
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w tym złego?
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia Katarzynka napisał:
Dzięki :* Pomagasz mi złapać dystans, którego mi ostatnio brakuje. Trzeba umieć postawić na swoim, ale też nie psuć sobie humory przez osoby postronne uśmiech Dziś napiszę uprzejmego, acz nie przesłodzonego maila, wyrażę swoje rozczarowanie i poproszę o profesjonalizm.


Dokładnie tak uśmiech. Nie ma co przesadzać z wywieraniem presji - kamerzysta też człowiek, prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z nawału pracy, jaki sobie zgotował - a skoro robi filmy starannie, potrzebuje odpowiednio dużo czasu. Najlepiej zaproponować konkretny termin, w związku z przedłużeniem czasu przeznaczonego na montaż poprosić o upust i czekać na potwierdzenie nowych warunków. Rodzinie podać następnie konkretną datę, żeby nie denerwowała Was dopytywaniem i cierpliwie czekać na dziełko uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
To kamerzyści umożliwiają wgląd do surowego materiału? myślący


Bez problemu. Zdarza się, że gdy Młodzi w tygodniu wpadają wybrać fotki do albumu czy fotoksiążki to chcą zobaczyć jakiś fragment czy fragmenty filmu - że tak powiem - przedpremierowo oczko
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
A co w tym złego?

Oj tam, od razu złego... po prostu zdziwiłam się, bo trudno mi to sobie wyobrazić... No ale, film to nie zdjęcia, tam faktycznie sprawa przygotowania materiału od A do Z może wymagać konsultacji, akceptacji i ostatecznej decyzji klienta przed finiszem.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie wiedziałam, że można zobaczyć surowy materiał. Jak klienci reagują na surowy materiał? Są raczej zawiedzeni czy zadowoleni?

Napisałam maila - grzecznego, ale stanowczego. Pochwaliłam pana za ładne filmy i wyraziłam oczekiwanie, że nasz też będzie piękny. Dziękuję Wam za wszystkie rady. Jeśli to nie przedłuży się za bardzo to jakoś dam radę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się spieszyć, warto spokojnie poczekać - ale w granicach rozsądku...
To jest pamiątka na resztę życia, którą sobie wzajemnie przysięgaliście. Czekaliście na siebie tak wiele lat, to i na film poczekacie cierpliwie, nawet o ten miesiąc dłużej oczko

Btw surowca - znajomy ma taki styl, że pokazuje zdjęcia Parze zanim je obrobi - z kilku tysięcy mają sobie wybrać 200-300 do obróbki...
Ostatnio przekonał się, jak wiele złego to przynosi - jedna z Par po miesiącu wybierania miała tych zdjęć totalnie dość (wybór powinien należeć do autora zdjęć, czyli fotografa, a nie oczekujących na gotowy materiał klientów).
Kolejna Para zobaczyła materiał surowy i uznali, że oni wolą taki, niż z obróbką, którą on prezentuje na stronie... Dla mnie to trochę zagadka, jak oni go wybrali po zdjęciach na stronie, jeśli jego obróbka im się nie podoba co?
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michalmacpro
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: Bielsko-B.

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu spokojnie 30dni? Very Happy Toż to expres Smile Wszystko będzie dobrze(mam nadzieję).Jedyna wina w tym wypadku leżąca po stronie tego kamermana.. to to, że powinien Cię poinformować o ewentualnym poślizgu.Na pocieszenie powiem, że u mnie Pary czekają na film ok.90 dni od momentu zakończenia zdjęć do tego filmu.Coraz częściej są to lokacje plenerowe, odległe i o kilka tysięcy kilometrów, rozciągnięte w czasie od wesela, więc bywa, że czekają dłużej.
Pozdrawiam znad montażu Wink i trochę uśmiechu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group