Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projekt czołówki do filmu z wesela

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłany: Sro 9 Lut 2011, 9:15 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------
A teraz troszkę inne pytanie nie dotyczące zdjęć:
co sądzicie o wykorzystaniu własnego efektu muzycznego na płycie ślubnej a mianowicie gdy są pokazane przygotowania pary młodej? Już tłumaczę: na płycie lecą przygotowania panny młodej i pana młodego w tle słychać utwór grany na fortepianie i miedzy przygotowaniami przemykają sceny gdy panna młoda gra tą melodię na fortepianie:)... mogłoby to fajnie wyjść na płycie: tutaj pana mloda szykuje się do ślubu a w tle lub w scenie obok widać jak gra na fortepianie wybraną melodię
chodzi mi o piosenkę Rivers Follows in You ,
mam nutki do tej piosenki i umiem to grać ale myślę że może fajnie byłoby iść do mojego dawnego nauczyciela muzyki aby mnie podszkolił.
Czy po prostu wybrać jakąś standardową piosenkę o miłości i nie robić sobie dodatkowego kłopotu bo wiadomo wybranie piosenki to nie kłopot a tak pomysł na własne wykonanie wymaga ćwiczeń
http://www.youtube.com/watch?v=rhN7SG-H-3k
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ta Młoda umie grać, jest w jakiś sposób związana z takim ujęciem, czy ma to być sztuczne pozowanie? W moim odczuciu, ma to wielki wpływ na odbiór oglądających potem materiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kingsikejs
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajniej by było gdybyś zagrała to sama.... jeżeli czujesz się na silach uśmiech w ogóle bardzo wzruszająca melodia.

Gdybyś miała dobrego operatora kamery i montażystę.... mogłoby to wyglądać naprawdę fajnie..... nie koniecznie musi się to wszystko odbywać na jednym planie.... kiedyś montowałam jeden film właśnie z gry na fortepianie a na podwórku działa się inna scena..... jedno z drugim było powiązane.... na początku pokazywałam dłuższe ujęcia z tego co na zewnątrz... przerywalam wtedy tylko krótkimi ujęciami detali gry... lub płynnym przejściem poziomo po postaci grającej... na zasadzie przenikania, przeplatania ujęć........koniec zakończyło zbliżenie na dłonie i palce i klawisze....

Wtedy masz możliwość wyboru różnych ujęć kadrów tempa... muzyka i tak będzie ciągiem

A tak na marginesie skoro mowa tutaj w tym poście też o zdjęciach, zapraszam na moja galerię:
www.kingakurek.pl

popr.pisownię/mod/
_________________
kingsikejs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umiem grać tą melodię, tylko boję się bo czasem coś mi się plącze i zaczynam od nowa dlatego myślę aby udać się do mojego dawnego nauczyciela muzyki.... w razie gdyby w ostatecznej wersji noga mi się podwinęła to zawsze jest szansa że będzie pokazówka i będzie pokazane jak gram ale z gotowym podkładem muzycznych choć chce aby meliodia była zagrana przez moją osobę.......
Czy lepiej sobie to darować i na wszelki wypadek dać na podkład jakąś zwykłą piosekę o miłości albo właśnie ,,rivers follow in you'' ale bez pokazanej gry na fortepianie...pytajnik
popr.pisow./mod/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczysz jak Tobie pójdzie ta gra:) Jeśli nauczyciel powie że dasz radę i pięknie Tobie to wychodzi to myślę, że taki oryginalny pomysł jest wspaniałyuśmiech
Ja swoją czołówkę ślubną sama wymyśliłam i bardzo mi się podoba mój projekt:)uśmiech-ale to tajemnica:)
popr.pisow.polskie lit./mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna młoda 2011 napisał:

Ja swoją czołówkę ślubną sama wymyśliłam i bardzo mi się podoba mój projekt:)uśmiech-ale to tajemnica:)


Mnie moje projekty też zawsze się podobają lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrzejz napisał:
panna młoda 2011 napisał:

Ja swoją czołówkę ślubną sama wymyśliłam i bardzo mi się podoba mój projekt:)uśmiech-ale to tajemnica:)


Mnie moje projekty też zawsze się podobają lol


Och.. to nie jestem sama:)uśmiech co lubi pomysłyuśmiech tylko jak dokładnie wytłumaczyć kamerzyście o co mi chodzi... rozrysować mu czy co?pytajnikuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 21 Lut 2011, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradźcie mi jak kamerzyście wytłumaczyć mój projekt czołówki skoro ja mam ją w swojej głowie i nawet mając muzykę, którą chcę wykorzystać ,wiem jaka scena ma być w danej chwili podłożonej muzyki....
Jak mu wytłumaczyć aby zrobił to tak jak ja chce,abym była szczęśliwa ze swojego projektu czołówki?pytajnikpytajnik
W marcu mamy się z nim spotkać i ustalać scenariusz ,proszę powiedzcie czy faktycznie mu to rozrysować,przecież on w mojej głowie nie siedzi:)uśmiechuśmiechuśmiech
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 21 Lut 2011, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie spisać na kartce co i jak pokolei.Czyli jakie ujęcia i gdzie, muszisz podać czas tego podkładu muzycznego aby nie zabrakło obrazków.
ps/ pisz poprawnie.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 21 Lut 2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś mu to rozpiszę... mam nadzieję ,że wyjdzie po mojej myśli:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group