Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ROZCZAROWANA ZDJĘCIAMI-PROSZĘ O OPINIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiaWD
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: CZĘSTOCHOWA

PostWysłany: Nie 13 Mar 2011, 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ta rozmowa i ustalenie tego co ma być -przed- wykonaniem usługi to najważniejsza rzecz. Każdy klient ma inny gust i inne oczekiwania. Niektórym nie spodobają się zdjęcia robione przez światowej sławy artystę fotografa a innym podobać się będą zdjęcia zrobione aparatem za 500zł. Najważniejsze to robić jak najwięcej różnych zdjęć, różnych kadrów, z różną głębią i różnymi obiektywami. Wtedy na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i nie będzie zawiedziony usługą. Jedni wolą zdjęcia czysto reportażowe, inni artystyczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wojtek J.
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, trochę niewykorzystany potencjał miejsca. Wątpię jednak, że nie widzieliście wcześniej jego zdjęć. Podejrzewam, że portfolio zdradza jego styl pracy. Akceptacja stylu fotografowania jest podstawą przy decyzji o wyborze fotografa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bober
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że zdjęcia są ok, te z linku na facebooka które wrzuciłaś, kilka jest kiepskich, ale większość naprawdę dobrych:)
Głowa do góry!wykrzyknik
popr.pisow/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak , wynajmowanie fotografa na wesele mija się z celem- wszystkie moje koleżanki które tak zrobiły, żałowały- zdjęcia niewiele się różniły od tych robionych przez znajomych!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ja powiem tak , wynajmowanie fotografa na wesele mija się z celem- wszystkie moje koleżanki które tak zrobiły, żałowały- zdjęcia niewiele się różniły od tych robionych przez znajomych!wykrzyknik


Jeśli bierzesz pod uwagę fotografów amatorów to może masz rację.
Teraz wielu jest samozwańczych specjalistów,często bez wiedzy teoretycznej, bez zmysłu estetyki liczących na to,że na fali naiwności ludzi dorobią sobie do etatu.

Zdjęcia zrobione przez dobrego profesjonalistę różnią się i wyczuciem chwili,kompozycją i wieloma innymi aspektami,o których amatorzy nie mają pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z drugiej strony, do opinii ewaluny dodałabym fakt, że bardzo dużo gości (procentowo) posiada wysokiej klasy sprzęt i zajmuje się hobbystycznie fotografią, co pozwala na uzyskanie efektów zbliżonych do tych od PRO.
Niemniej jednak nie jestem za wystawianiem opinii i porównań, a tym bardziej za generalizowaniem bez znajomości omawianych zdjęć. Proponuję, byśmy wydając takie opinie pokazali zdjęcia lub linki do zdjęć, które posłużą nam za przykłady.
Np. Karolina mogłaby pokazać kilka linków do zdjęć fotografów, których zatrudniły koleżanki, a ich zdjęcia były porównane do zdjęć od gości:
Cytat:
wszystkie moje koleżanki które tak zrobiły, żałowały- zdjęcia niewiele się różniły od tych robionych przez znajomych!

Jeśli zobaczymy zdjęcia od tych fotografów oraz zdjęcia gości, będziemy mogli się przekonać, czy rzeczywiście nie warto płacić profesjonaliście za sprzęt dający więcej możliwości w trudnych warunkach i nie tylko, wiedzę, pracę, czas... Zobaczymy, czy jesteśmy potrzebni klientom, by ich zdjęcia były jeszcze lepsze, czy może jesteśmy zbędnym elementem na ślubie/ weselu...
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
4kfoto
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 33
Skąd: Cieszyn, Śląsk

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
A z drugiej strony, do opinii ewaluny dodałabym fakt, ... Zobaczymy, czy jesteśmy potrzebni klientom, by ich zdjęcia były jeszcze lepsze, czy może jesteśmy zbędnym elementem na ślubie/ weselu...

A ja od siebie bym dodał fakt, zaznaczam że bez urazy dla nikogo, że poziom wymagań ludzi w stosunku do jakości zdjęć jest diametralnie różny. Jednych zadowalają zdjęcia zrobione "fotokomórką", inni szukają zbliżonych do Joe Buissinka, czy Susan Stripling. Jak to się mówi "jedni wolą córkę, inni teściową". Wink
_________________
http://www.4kfoto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 74
Skąd: Śląsk/Wodzisł.Śl

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie zdjęcia się podobają ale są gusta i guściki...jak piszę osoba powyżej jeden powie że starczą mu zdjęcia z komórki a drugi musi mieć jak najlepszy sprzęt...
_________________


Najsilniej kochają Cię te osoby,które najmniej o tym mówią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ja powiem tak , wynajmowanie fotografa na wesele mija się z celem- wszystkie moje koleżanki które tak zrobiły, żałowały- zdjęcia niewiele się różniły od tych robionych przez znajomych!wykrzyknik


Jak dla mnie to straszna bzdura co piszesz... Jeśli zdjęcia od fotografa nie różniły się niczym od zdjęć znajomych, to świadczy to o tym, że albo pan fotograf robił zdjęcia na poziomie nieznających się na fotografii gości, albo goście robili zdjęcia na wysokim poziomie tak jak fotograf Very Happy
Ale to tylko moje zdanie oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i bym się zgodziła, gdyby to się zdarzyło tylko raz- ale na trzech weselach było to samo. Jeszcze rozumiem- sesja zdjęciowa, nawet fotograf w kościele. Ale na weselu jest moim zdaniem zbędny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group