Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

COŚ ZUPEŁNIE INNEGO I NOWEGO - WESELNE PANORAMY 360
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PawelKMVR
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 9
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 12:06    Temat postu: COŚ ZUPEŁNIE INNEGO I NOWEGO - WESELNE PANORAMY 360 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Nazywam się Paweł Kamieniecki i jestem właścicielem firmy KMVR Wirtualne Wycieczki. Jak sama nazwa wskazuje zajmuję się wirtualnymi wycieczkami i zdjęciami panoramicznymi 360 stopni. To nie tylko mój zawód, ale także i pasja.

Na swoim koncie mam wiele wirtualnych wycieczek po miastach (np. Bolesławiec, Olesno, Barlinek) , które zostały docenione przez internautów oraz panoramy 360 z różnych wydarzeń (np. Finał Pucharu Świata we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego).

Piszę ten post na forum weselnym ponieważ chciałem zainteresować Was zdjęciami panoramicznymi z wesel i zapytać co o tym sądzicie

Tak na początek przykład - ślub moich przyjaciół Kamili i Mariusza KLIK Oczywiście publikacja jest za ich zgodą.

Najlepiej oglądać w trybie pełnoekranowym - ostatni przycisk po prawej, można także zoomować - rozdzielczość wynosi 60 megapikseli

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawle mimo iż mam sentyment do ludzi o tym imieniu i zdjęcia są na prawdę oryginalne i ładne i wiem że dużo pracy trzeba włożyć w zdjęcia by uzyskać taki niebanalny efekt, to z moim astygmatyzmem i wadą wzroku takie zdjęcia wywołują mdłości. Niestety ,nie gniewaj się proszę ,za moją szczerość ,ale nie mogłabym ich potem oglądać.idiota
z filmami 3D mam tak samo .
Tradycyjne zdjęcia też robisz?
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawelKMVR
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 9
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że przeszkadza Ci autorotacja? Oczywiście można ją wyłączyć i obracać ręcznie ale tu zdecydowałem się by była, ponieważ wiele osób może nie zorientować się że to panorama uśmiech

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak właśnie ,ta autorotacja mi przeszkadza język
no cóż taki mój feler ,ale to mój feler ,a nie twojego zdjęcia Very Happy
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 30 Lis 2010, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne, mi się podoba!



Wybierając salę weselną naoglądałam się tego rodzaju prezentacji miejsc - moim zdaniem bardzo dobry pomysł
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawelKMVR
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 9
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Wto 30 Lis 2010, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie dziękuję za miłe słowa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 30 Lis 2010, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z czystej ciekawości uśmiech
jaki może być orientacyjny koszt takiego zdjęcia panoramicznego z kościoła, jak to przykładowe..?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawelKMVR
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 9
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu prezentowane (panorama z kościoła) jest tylko wycinkiem całej prezentacji która obejmuje cały weselny reportaż (wraz z dźwiękiem). Cena takiej prezentacji jest porównywalna do średniej ceny za usługi tradycyjnego fotografa (czyli około 2 tyś netto). W tej cenie prezentacja zawiera 8-10 panoram w rozdzielczości od 40 do 60 megapikseli z dźwiękiem (zarejestrowanym w danym momencie lub podkładem dźwiękowym wskazanym przez zamawiającego), oraz umieszczenie prezentacji na serwerze (6 miesięcy) tak by państwo młodzi mogli pochwalić się nią przez Internet (prezentacja nie jest publikowana publicznie). Oczywiście zamawiający otrzymują prezentację na płycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za informację
Pierwszy raz się z czymś takim spotykam w kontekście ślubu - myślę że jakby się trochę popularniejsze zrobiło, to byliby chętni uśmiech uśmiech uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patti
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 37
Skąd: krk

PostWysłany: Czw 2 Gru 2010, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy pomysł uśmiech widziałam takie panoramy o 360 stopni ale nigdy w kontekście slubu. swoja drogą - ciekawe czy to będzie kolejny krok w fotografii ślubnej..? znacie jeszcze jakieś 'nowości' w tej kwestii?

p.s i czy klienci sa zainteresowani?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group