Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co myślicie o tym teledysku?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że w stolicy znajdziecie kogoś, kto robi podobnie.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na pewno uśmiech mam nadzieję, że cena nie zwali nas z nóg... nie przewidywaliśmy filmu na weselu, ale taki teledysk to bardzo fajna pamiątka. Mój K. powiedział, że nie wie czy chce, będę musiała go jakoś namówić!
popr.pisownię, nowe zdanie z d.lit/mod/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaWD
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: CZĘSTOCHOWA

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 13:06    Temat postu: Re: Też chcę teledysk :))) Odpowiedz z cytatem

mikusia_waw12 napisał:
Podoba mi się ten na motorach szczególnie. Nie jeździmy z moim, ale za to jeździmy na snowboardzie i dowiadywałam się czy coś można na desce dokręcić i można.

Ależ oczywiście, że można. Właśnie taką zabawkę mamy od niedawna na stanie: http://gopro.com/. Niestety, na plener w Zakopanem (również jeździli na desce) nie pomyśleliśmy o tym sprytnym urządzonku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
media 24
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 20:00    Temat postu: Wszystko się da :) Odpowiedz z cytatem

Tak w zasadzie to nie istnieją już praktycznie ograniczenia sprzętowe. Jedyne co ograniczać może film to umiejętności tych, którzy go produkują. Koszty wbrew pozorom też już nie są tak duże jak kiedyś się wydawało. W zasięgu ręki są nawet ujęcia z dodatkowej kamery z "lotu ptaka", zarówno przed kościołem, jak i w plenerze. To tylko przykład, ale myślę, że dosadnie pokazuje, że profesjonalna firma zrealizuje każde zlecenie. Cena będzie wyższa niż u "Fotovideoziutka", ale nie zwali z nóg kogoś kto oczekuje jakości w rozsądnej cenie. Co do GoPro to chłopaki dali czadu projektując kamerę dla niby niszowej grupy, a mają polubień na Facebooku ponad pół miliona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Sob 23 Lip 2011, 0:02    Temat postu: Re: Wszystko się da :) Odpowiedz z cytatem

media 24 napisał:
Koszty wbrew pozorom też już nie są tak duże jak kiedyś się wydawało. W zasięgu ręki są nawet ujęcia z dodatkowej kamery z "lotu ptaka", zarówno przed kościołem, jak i w plenerze.


To zależy jak kto rozumie duże koszty. Jeśli co trzeci klient targuje się o 100-200 zł, co drugi ma problem z jednoczesnym zamówieniem fotografa i kamerzysty bo go nie stać, przekonaj ich, że 600 zł na operatora kamery robiącej fikuśne ujęcia to "nieduże koszty".
Jakie to mają być ujęcia "z lotu ptaka"? Z patyka czy z kranu? Jeśli z kranu to koszty znów idą w góre. itd. można wyliczać.
Z jednym się zgodzę. Można zrobić naprawdę dużo ale to wszystko kosztuje. Dodatkowy czas, dodatkowi ludzie, dodatkowy sprzęt. A koszty rosną.
Zabrałem głos w tym wątku bo ludzie po przeczytaniu postów jak wyżej przychodzą na rozmowę handlową mając wymagania na miarę studia filmowego w Hollywood a chcą za to zapłacić 1200 zł.
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
media 24
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon 25 Lip 2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że niektórzy sądzą, że wydając 1200zł na filmowanie zaszaleli i że dostaną coś na miarę produkcji Balasko. To nierealne i o tym na wielu forach już pisano. Mi chodziło o coś zupełnie innego.
Koszty pewnych dodatków w ostatnich latach zmalały. Jak chociażby płyty Blu Ray czy steadicam. To wszystko parę lat temu było trudniej dostępne i droższe. W tej chwili nikt poważny nie bierze za to dopłat. Tak samo Go Pro to niewielki wydatek jak na możliwości, które daje. Jednak to też oczywiście zależy czy za filmowanie bierze się 600zł, 1200zł czy bardziej realne i profesjonalne stawki czyli tak od 3000zł w górę.
Co do ujęć z lotu ptaka - miałem tu na myśli quadrocopter. To co tym sprzętem można stosunkowo tanio osiągnąć (a daje to efekt w plenerze niesamowity) parę lat temu było absolutnie nierealne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paweltad
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekamy na to co Pan Jarek z Media 24 wymyśli dla nas. Mi się takie podejście bardzo podoba. Wiadomo, że jak się mało płaci to się dwa razy płaci więc profesjonalna usługa musi kosztować. Nie przekonują mnie osoby, które robią film trwajacy 3 godziny i się obnoszą z tym. Dla mnie film krótki, ale nowoczesny i do tego teledysk ze świeżymi pomysłami to coś znacznie lepszego. Przyznam, że zamawiając film za 1600zl bałbym się tego co dostanę. Aczkolwiek wiadomo, że cena to tylko częściowy wyznacznik prestiżu, umiejętności i fachowości. Dlatego właśnie przed decyzją o Panu Jarku oglądaliśmy bardzo długie fragmenty kilku filmów, a przed tygodniem mieliśmy okazję widzieć tą firmę w akcji na własne oczy więc takie rozwiązania polecam wszystkim forumowiczom przy wyborze jakiejkolwiek firmy. Sprawdzić, sprawdzić i jeszcze raz pytać uśmiech

popr.pisownię- polskie litery/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 12 Lis 2011, 8:25    Temat postu: Re: Wszystko się da :) Odpowiedz z cytatem

media 24 napisał:
Tak w zasadzie to nie istnieją już praktycznie ograniczenia sprzętowe. Jedyne co ograniczać może film to umiejętności tych, którzy go produkują. Koszty wbrew pozorom też już nie są tak duże jak kiedyś się wydawało. W zasięgu ręki są nawet ujęcia z dodatkowej kamery z "lotu ptaka", zarówno przed kościołem, jak i w plenerze. To tylko przykład, ale myślę, że dosadnie pokazuje, że profesjonalna firma zrealizuje każde zlecenie. Cena będzie wyższa niż u "Fotovideoziutka", ale nie zwali z nóg kogoś kto oczekuje jakości w rozsądnej cenie. Co do GoPro to chłopaki dali czadu projektując kamerę dla niby niszowej grupy, a mają polubień na Facebooku ponad pół miliona uśmiech
Kamera GoPro jest doskonała do nietypowych ujęć, nie nadaje się jednak do współpracy z kamerami w europejskim standardzie 25 klatek/sek. Gdy tworzymy film jedynie z kamer GoPro 30 kl/sek. nie ma to znaczenia. Podobnie nie ma znaczenia gdy materiał zamieścimy w sieci. Jednak film ślubny konstruowany jest pod kątem nagrania na płytę, a w takim przypadku musimy mieć zgodność wszystkich użytych mediów.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
media 24
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Opole

PostWysłany: Sob 4 Lut 2012, 17:01    Temat postu: 25 klatek Odpowiedz z cytatem

Pani Alicjo, pomijam, że to trochę odbiega od tematu, ale GoPro ma 25 klatek/ sek. Proszę mi wierzyć, używamy od dawna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 4 Lut 2012, 17:08    Temat postu: Re: 25 klatek Odpowiedz z cytatem

media 24 napisał:
Pani Alicjo, pomijam, że to trochę odbiega od tematu, ale GoPro ma 25 klatek/ sek. Proszę mi wierzyć, używamy od dawna uśmiech
Poproszę link ze specyfikacją.
Oficjalne publikacje temu zaprzeczają:
http://gopro.com/cameras/hd-hero2-surf-edition/
http://gopro.com/cameras/hd-helmet-hero-camera/
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group