Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszetka, butonierka, brustaszka i inne trudne nazwy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 95
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zgadzam się po części z Juliette, bo długi rękaw plus spinki to jest elegancja full. Ale nie jestem całkowicie na nie krótkim rękawom, ale też zależy do jakiej okazji, jeśli chodzi konkretnie o Pana Młodego to krótki rękaw jednak nie bardzo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no mojego Pana Młodego to obowiązkowo w długi rękaw i spróbuję go namówić na spinki uśmiech żeby był elegancki tak na full Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannanikt
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sob 21 Sie 2010, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krótki rękaw plus marynarka i krawat... hmmm to tak samo nie wypada jak kobiecie iść na mszę z odkrytymi ramionami, plecami, czy kolanami Tak nie wypada i już, ale czy jak jest trzydzieści pare stopni, to zakładacie żakiet do kościoła i suknie do łydek, jeśli na zabawę weselną przygotowałyście suknie nie spełniającą tych wymagań? Dajcie żyć tym swoim facetom!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 21 Sie 2010, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Helgha"]
dorotam napisał:

aaa i jeszcze jedno...koszula pod kamizelkę..dobrze byłoby jeśli by była taliowana,albo slim fit.. często ludzie myślą ,że to tylko dla szczupłych.. a to chodzi zwyczajnie o to,że taka koszula lepiej się układa,i pod kamizelką nie zwija się tylko leży gładko przy ciele.

jak coś sobie przypomne jeszcze to pomarudzę oczko


Dorotkoma wiesz może gdzie w taką slim koszulkę można się zaopatrzyć pytajnikpytajnik Mój urzeczony jest szczupły ,nawet bardzo i każda koszula na nim troszkę wisi i trochę się martwiłam,że mu będzie się marszczyć bądź workować...nawet nie wiedziałam ,że takie specjalne do kamizelek są.

..to wszystko przez to ,że nie mieszkam z tatą Evil or Very Mad ,nawet nie umiem dobierać krawatów Embarassed nie mówiąc już o innych zasadach związanych z męską garderobą krzyk[/quote

Helga... mi chodziło o to,że koszulę taką dobrze jest kupić pod kamizelkę,,,nie jest to specjalna koszula pod nią.
ale jeśli twój facet jest szczupł€ to polecam jak najbardziej. w lepszych sklepach napewno znajdzieć. popatrz gdzieś po galeriach. krawat dobiorą w sklepie uśmiech ja nawet wiązałam jak prosili język

Juliette... nie do końca się z tobą zgodzę.
w eleganckiej np.białej koszuli na krótki rękaw z dobranym dobrze i dobrze zawiązanym krawatem wygląda się elegancko.
mój D po 1 w nocy zmienił koszulę na krótki rękaw (była identyczna jak ta na długi- bawełna z wiskozą z delikatnym nabłyszczanym paskami, do tego jedwabny krawat) i wyglądał bardzo dobrze. i napewno o wiele bardziej elegancko niż niejeden pan w długim rękawie-często źle dobranej rozmiarowo koszuli czy krawacie. mnie to o wiele bardziej bije po oczach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonaLisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 42

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jak macie jakieś wątpliwości co do tego co jest modne, co wypada itd. to dobrze przeszkolony sprzedawca w sklepie powinien wam z tym pomóc. Nam pani w Giacomo Conti wszystko cierpliwie tłumaczyła i pomagała z doborem poszczególnych elementów, tak, żeby strój pana młodego był spójny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam takie szkolenia.. też. każdy jednak ma swój gust. i czasem jak koleżanka dobierała krawaty..to mnie ściskało.. ale cóż..

pracowałam na studiach w jednym dość znanym salonie męskim oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonaLisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 42

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam no gust gustem, ale chyba wątpliwości co do tego co wypada a co nie w każdym salonie, nie tylko w Giacomo powinni rozwiać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a ja ciągle nie wiem co powinnismy kupić. P. będzie miał granatowy (bardzo ciemny) krawat bez kamizelki, chcemy kupić białą koszule w takie delikatne paseczki (białe). Problem pojawia się przy wyborze krawatu... czy kupić zwykły krawat (myślimy o srebrnym, bo takie ja będę mieć dodatki), czy można znaleźć w sklepach zestaw krawat + ta chusteczka do butonierki? Czy ta poszetka jest obowiązkowa, czy jednak wystarczy krawat i kwiat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monatana_ana
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 207
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 19 Maj 2011, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja też uważam, że krótki rękaw nie wypada.... no niestety... ale to już zależy od Was na co się zdecydujemy. Mój na szczęście uważa że koszule z krótkim rękawem takie eleganckie oczywiście to jakiś dziwny wymysł język i on w ogóle takich nie kupuje, tylko jak już to sportowe
_________________
Dla Ciebie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
czy kupić zwykły krawat (myślimy o srebrnym, bo takie ja będę mieć dodatki), czy można znaleźć w sklepach zestaw krawat + ta chusteczka do butonierki? Czy ta poszetka jest obowiązkowa, czy jednak wystarczy krawat i kwiat?

Kupowanie kompletu krawat + poszetka jest jednym z najczęściej popełnianych błędów przez mężczyzn. Poszetka nie jest obowiązkowa, ale kiedy już się na nią zdecydujemy to zdecydowanie nie może być identyczna jak krawat, najlepiej w innym kolorze, albo odcieniu i z innym wzorem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group