Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak zrobić ciekawy film ze ślubu i wesela?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego osobiście zrezygnowaliśmy z kamerzysty w ogóle, bo uznaliśmy że bez sensu płacić za byle co. Ale gdybyśmy trafili na prace tych panów to na pewno poważnie byśmy to rozważyli Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat: I ciekawe ile taka przyjemność kosztuje?
Z tego co mi wiadomo to tam rozmowa zaczyna się od 5000 zł w górę.
cytat:i na pewno warte zrezygnowania z kolejnych 5 godzin materiału przy zwyczajnych produkcjach
A gdzie jeszcze takie produkcję są?
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemysław Cioch
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 47
Skąd: Warszawa / Ostrowiec Św.

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj są... niestety ale do tej pory ... szczególnie w mniejszych miejscowościach oferuje się filmowanie przeliczane cena/ilość godzin materiału. Chyba nie bardzo mogę nazwami trzaskać tu ponieważ nie chce mieć nieprzyjemności jako iż nick wskazuje bardzo wiele język z oczkiem.

Klienteria nadal uważa, iż materiał ze ślubu musi zawierać WSZYSTKO a jak nie ma utrwalone co PM robi o 22,35 to juz jest uszczerbek. Niestety ja osobiście byłem świadkiem takich awantur. To samo tyczy się zdjęć. Czytam tu wypowiedzi osób które uważają że 500zdjęć ze ślubu/wesela i oczepin to jest NIEDOSYT. A ja się zastanawiam jak można zrobić te 500 ciekawych kadrów o przynajmniej lekko zróżnicowanych walorach tematycznych przez jeden wieczór. No chyba ze ktoś zamawia fotografa/kamerzyste w celu udokumentowania obecności wszystkich gości. Myślę że tym powinna zajmować się ekipa ciotko-wujków z kompaktami i mini kamerkami
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Z tego co mi wiadomo to tam rozmowa zaczyna się od 5000 zł w górę.

Jak na obsługę 2-3 kamerami to niewygórowane stawki, myślałam, że dużo gorzej Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dodam tyle,że pewna młoda para z Krakowa zapłaciła ok 17000 zł za produkcję filmową, i to właśnie w tej firmie.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle to bym nie daa...aż takiego szału nie ma...

ja w sumie już jestem zadowolona z filmu.
początkowo był lekki niesmak...ale cóż..przyznaje bez bicia,że trochę mojej/naszej winy w tym było, nie do końca dogadaliśmy wszystko z kamerzystą... podobało mi się jednak to,że wszystko w czym mieliśmy wątpliwości i uwagi, co nam się nie podobało zostało poprawione i dzięki temu już obie str zadowolone wesoły

My postawiliśmy na fotografa. w fotoksiędze mamy ok 150 zdjęć...w rzeczywiśtości koło 200 z dnia ślubu dla jednych mało,dla innych nie. ale jakość zachwyca. i nas i każdego kto ogląda.
ja jestem zdania ,że czasem lepiej mieć mniej a wyższej jakości, niż masę średnich jakości.. takich mamy sporo od wujków i kuzynów
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemysław Cioch
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 47
Skąd: Warszawa / Ostrowiec Św.

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bravoooooooo dorotam za te słowa oczko wiecej nie znaczy lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemysław Cioch napisał:
bravoooooooo dorotam za te słowa oczko wiecej nie znaczy lepiej


dzięki za brawa oczko tak jak z większością czesto ilość nie przekłada się na jakość...

a w moich zdjęciach zawarty jest każdy najważniejszy moment... od a do z uśmiech i chyba o to chodzi w fotoreportażu uśmiech


jak będziesz miał ochotę ,to mogę podesłać linka do mojej galerii ślubnej. na www. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemysław Cioch
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 47
Skąd: Warszawa / Ostrowiec Św.

PostWysłany: Czw 14 Paź 2010, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a z checią oczko każdy ma swoje zdanie na temat fotografii ale dobrze wiedzieć czego oczekują klienci ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MP-STUDIOS ceni się ogromnie- 4500 za 5 minutowy teledysk jeśli chcesz teledysk z pleneru..... ogólnie kwota za film weselny wynosi ok 14000 smutny
Praktycznie za tą cenę masz wesele dla ok 106 gości przy cenie 130 zł od osoby:)
Wiec zastanówcie sie czy warto tak szaleć czy lepiej podejść z rozsądkiem i dać za kamerzystę o wiele mniej??A jeśli znajdziesz kamerzystę pasjonatę to pokazując filmik przykładowy też zrobi Wam coś podobnego:) nie w tym standardzie ale wesele i tak jest ogromnym wydatkiem.
Nigdy nie dałabym 14 000 za film, za taką kwotę to państwo młodzi po ślubie mogą kupić to co naprawdę potrzebują.
Wybaczcie, ale ja podchodzę racjonalnie do niektórych rzeczy.....
popr.pisow/mod/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group