Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub cywilny w tym roku czy konkordatowy w przyszłym???????
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak konkordat w przyszłym roku pytajnik To Gratulacje i powodzenia!! Pochwal nam się wszystkim co załatwiliście oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia871
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 29
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno lipiec, pewnie połowa. Na pewno w Gnieźnie. Jestem z Poznania, ale tam się urodziłam i mam sporą część rodziny. Byliśmy dzisiaj obejrzeć hotel i restaurację Atelier, jutro spotykamy się z kierownikiem żeby się jakoś dogadać, bo strasznie mi się tam podoba. robimy wesele na 65 osób, sala jest idealna na tą liczbę i mają 30 pokoi które mnie zachwyciły i które wynajmiemy dla gości lol teraz tylko kwestia żeby załatwić kościół. chcemy farę w Gnieźnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie był też dylemat - pisałam o tym w paru wątkach - ale my w końcu bierzemy oddzielnie cywilny i kościelny. Tyle tylko, że my sobie wszystko od a do z finansujemy sami. Będzie skromniej, ale przynajmniej nikt nic nie narzuca (prawie, ale to inna historia).
Teraz bierzemy szybko cywilny - bez żadnej imprezy - za rok kościelny z imprezą. Inaczej niż na moim suwaczku, bo jeszcze nie zmieniłam. Oczywiście wszyscy są zaproszeni na ślub, ale z zaznaczeniem, że to tylko formalność, a zabawa będzie za rok. I już. Ze względu na kredyt właśnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariana
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!

A nie myślałaś, żeby teraz wziąć po prostu cywilny ślub tak dla formalności, bez żadnej imprezy, z za rok kościelny i potem wielkie wesele urządzić.
Wiesz mimo wszystko byli byście o rok do przodu z kredytem...

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariana napisał:
Hej!

A nie myślałaś, żeby teraz wziąć po prostu cywilny ślub tak dla formalności, bez żadnej imprezy, z za rok kościelny i potem wielkie wesele urządzić.
Wiesz mimo wszystko byli byście o rok do przodu z kredytem...

Pozdrawiam!


Penelope tak właśnie zrobiła Wink Tylko zapewne sprawy mieszkaniowe pochłonęły ją na trochę, jeśli wróci napewno wszystko opowie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariana
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to gratuluję w takim razie!! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2010, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga, po długim , dłuuuugim czasie - jestem!
Tak, wzięliśmy ślub cywilny w maju, a w czerwcu czeka nas kościelny. Jesteśmy już w naszym wyczekanym mieszkanku i właśnie je urządzamy uśmiech

Powoli zaczynam się stresować kościelnym - z kasą stoimy cienko, bo przy kredycie, wiadomo, nazbierało się duuuużo wydatków pobocznych. Sama nie wiem, jak będzie teraz z tym kościelnym... nie mamy jeszcze nic, żadnej knajpy (jedną na oku, nową, więc nie ma w niej problemów z terminami), żadnych konkretów. Przepraszam, konkretny jest kościół, ale dokładny termin jest nadal w trakcie negocjacji. Bardzo nam się marzył ślub w piątek, ale ksiądz powiedział stanowcze NIE - a na miejscu zależy mi bardziej niż na terminie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group