Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak skutecznie i szybko udostępnić gościom zdjęcia ślubne ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beataa
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 13:46    Temat postu: Jak skutecznie i szybko udostępnić gościom zdjęcia ślubne ? Odpowiedz z cytatem

witajcie:)

Zastanawiam się w jaki sposób dotrzeć ze zdjęciami do wszyskich gości weselnych. . .

Problem w tym, że każdy mieszka w innym zakątku Polski, lub też za granicą.
Opcja - poczty polskiej na pewno odpada uśmiech ale zastanawiałam się nad udostępnieniem ich w sieci, skąd każdy zainteresowany mógłby je sobie zwyczajnie ściągnąć.

Szukam takiej stronki, która wymagać będzie logowania, żeby mieć pewność że nikt obcy nie będzie oglądał moich zdjęć.

Może znacie jakieś fajne stronki.

Czekam na wasze propozycje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picassa? chomik? moze jakis pakiet .zip do sciagniecia na imageshack?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beataa
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki uśmiech

a ja też przeszukując sieć, trafiłam na fajną stronkę, gdzie możesz założyć sobie konto i przygotowac taki album ze ślubnymi zdjęciami, a ponadto znajomi mogą wrzucic tez zdjecia ktore oni zrobili na weselichu:)

wiec fajnie bo mozna dotrzec tez do innych fotek
[ZABLOKOWNE] - warto zajrzeć
interesująca, przejrzysta stronka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, kolejna reklama..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LukaszU
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja udostępniam Parom Młodym specjalną galerię. na 3 dni po ślubie dostają ode mnie link do galerii zawierającej do 150 najlepszych ujęć z dnia ślubu i wtedy mogą sobie taki link bardzo szybko powysyłać po rodzinie i znajomych. Najlepsze rozwiązanie wg. mnie uśmiech na priv mogę podesłać taki link uśmiech
pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

często właśnie studia fotograficzne udostępniają galerię z wybranymi zdjęciami z naszego wesela. może należało by zawsze o to zapytać przed ślubem Smile wiem, że moi przyjaciel mieli taką galerię.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MACHATKA
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: KRAKÓW

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie galeria jest najlepszym pomysłem. Każdy może oglądnąć a ja daje jeszcze możliwość zamawiania odbitek przez galerię co nie obciąża dodatkowymi kosztami młodych .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nietuzinkowo.com
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie slideshow internetowe najlepiej się sprawdza, i nie tylko przy zdjęciach ślubnych. U mnie fotograficzne prezentacje internetowe z podkładem muzycznym, ułożone chronologicznie, świetnie opowiadają każdą historię.


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenka_Gdansk
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon 8 Lis 2010, 10:43    Temat postu: galeria internetowa Odpowiedz z cytatem

Ja brałam slub w Gdańsku. Nasz fotograf udostępnił nam miejsce na serwerze, gdzie zamieścił galerię naszych zdjęć dostępną na hasło. Wysyłaliśmy gościom link do galerii i dane do zalogowania. W ogóle wszystko przebiegło sprawnie i miło tą współpracę wspominamy a zdjęcia cudne wesoły
_________________
Lenka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group