Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja zdjęciowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 7 Lis 2009, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w dniu slubu. Po ceremoni a przed obiadem. Emocje na zywo,szczescie na zywo. Uchwycenie dnia. To nas pociaga.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będą emocje na żywo, ale w czasie cermonii i na sali. Plener na spokojnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emocje na żywo na uroczystości i podczas przyjęcia. Plener uważam, że lepiej robić na spokojnie, bo ten dzień sam w sobie jest już napchany, a też niegdy nie ma gwarancji, że pogoda dopisze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w dzień ślubu, po kościelnym, pewnie po obiadku Very Happy Musimy jeszcze dokładnie omówić to z fotografem bo wyskoczył nam mały problemik, ale damy rade Smile
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - my też chcemy na żywo to co, będzie na żywo, czyli ślub i wesele. A plener na spokojnie po ślubie (wg umowy z fotografem mamy 2 tyg po slubie na zrealizowanie pleneru). Wtedy można wybrać konkretny dzień (żeby była ładna pogoda) i na spokojnie i na luzie. Para Młoda często wtedy o wiele lepiej wygląda (taka odstresowana) i zdjęcia są bardziej spontaniczne. Zaś cod o ubrudzenia i świadków Liziii: suknię naprawdę można ubrudzić, bo jeśli chcesz mieć plener w jakimś romantycznym miejscu, w lesie, nad jakimś jeziorkiem, a pogoda będzie dżdżysta (ach, jak dawno nie używałam tego słowa język z oczkiem ) to będziesz cała w błocie oczko A świadkowie? Na co Ci świadkowie na plenerze?? Są może tacy, co tak robią, ale my chcemy plener tylko we dwoje uśmiech Świadków będziemy mieli na ślubie i weselu. Plener jest tylko dla nas uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pogoda nie dopisuje to zwykle fotograf przenosi plener na inny dzien oczko My przynajmniej mamy taki gwarant w umowie..
Jak nam sie uda, to zrobimy zdjecia w dniu slubu. Bo oprocz fotek bedzie tez nagranie do DVD z pleneru.. wiec chce miec wszedzie ten sam fryz bo makijaz to mniejszy klopot..
Ale co z tego wyjdzie to sie okaze. Jak bedzie deszcz to pewnie zrezygnujemy bo napewno bym sie upaćkała w błocie.. chocia zdjecia w deszczu - mmm marzenie. Ale to w sesji po slubie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, no widziałam u naszego kamerzysty jedno nagranie, gdzie para młoda miała sesje bezpośrednio przed ślubem i padał deszcz. Nie wiem jak wyszły im zdjęcia z tego (pewnie super), ale film się oglądało z niesmakiem, bo jedyne o czym się myślało, to to, jak oni tacy mokrzy do tego kościoła pójdąpytajnik No ale w sumie dziwne właśnie, że nie rezygnowali. Bo szkoda sukni, makijażu i fryzury...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Lila, my mamy oprocz zdjec takze nagranie i swiadkow chcemy na nagraniu i na zdjeciach takze. Moze nie na wszystkich, ale na czesci napewno.. Takie zdjecia w plenerze, we dwojke, zamierzamy zrobic po slubie kilka dni/tygodni, w innych miejscach, niekoniecznie najblizej miejsca zamieszkania uśmiech Jako ze ja jestem niezdecydowana i pomyslow mam wiele na takie sesje.. to M. sie zgodzil na kilka z nich oczko Takze marzy mi sie jakas w deszczu.. mam nadzieje ze w czerwcu troszke popada i wtedy wyskoczymy do opuszczonej willi na sesyje oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy sesje kilka dni PO... jakoś nie jestem zwolenniczką tracenia swojego własnego wesela na sesje zdjęciowe... wszystko na szybko, bo goście czekają, goście czuję się średnio, bo Para Młoda sobie znika... Byłam na takim weselu mojej przyjaciółki, gdzie nie było ich kilka godzin... I ani zdjęcia nie wyszły super, a i oni wszystko w stresie robili jak opowiadali... A po będzie na spokojnie i wtedy własnie można naturalnie bez setresu o to, co dzieje się na sali weselnej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja napisze jeszcze raz - mówiąc o sesji PRZED ślubem, mam na mysli przed ślubem czyli przed ceremonią zaślubin więc goscie na nikogo nie wyczekują Rolling Eyes I o takim czyms myślę ja.
Sesja miedzy slubem a weselem to dla mnie swego rodzaju nieporozumienie, tak jak i dluga sesja zdjęciowa podczas wesela.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 3 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group