Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co z Suknią potem???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście ciekawe czy ktoś ma takie życzenie (marzenie) Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia88
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 14

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2009, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i to jest dobre!! Bardzo podoba mi sie ten pomysłwykrzyknik Ja oddam do komisu sukniekę, bo może ktoś jeszcze z niej skorzysta, a tak będzie leżeć i się kurzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JustynaRus
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 18
Skąd: Andrychów

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją suknię zamierzam zostawić i co roku w rocznicę ślubu (nie licząc lat, w których będę w ciąży) przebierać się w nią i organizować romantyczną kolację z mężem uśmiech
Przynajmniej będę się starała utrzymać figurę, którą mam obecnie i jak do tej pory utrzymuję ją od czasów dzieciństwa lol
A miejsce w szafie zawsze się znajdzie- a jak braknie to się kupi nową Wink
_________________

Zaproszenia ślubne Jumika
Zaproszenia ślubne: www.jumika.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malutkaksiezniczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: gda

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja słyszałam,że sukni ślubnej sprzedawać nie można!wiem,że to tylko zabobony,ale...jak ma mi coś źle wróżyć,to wolę nie ryzykować;)poza tym moja Mama swoją suknię wyrzuciła parę lat temu dopiero,a my(4córy:) miałyśmy wielką radość bawiąc się w królewny:)swojej nie chciałabym sprzedawać.może będzie leżeć w szafie,a może ją przefarbuję...?zobaczymy:)
_________________
"w tym dniu jest tyle przyszłości,że ręce tona po łokcie więc rękoma pełnymi dnia mówię kocham..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aj, kolejny głupi zabobon język Ciekawa jestem, skąd się tyle tego bierze na świecie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JustynaRus
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 18
Skąd: Andrychów

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą moja mama też nie sprzedała swojej sukni tylko przerobiła ją na beciki do chrztu dla swoich dzieci (czyli dla mnie też lol )
_________________

Zaproszenia ślubne Jumika
Zaproszenia ślubne: www.jumika.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha ha .... dobry pomysł Cool szacun Cool

nie no, jak ma leżeć w szafie to zawsze lepiej w ten sposób.... albo np. na sukienki dla córeczek na szkolne bale lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzen75
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 72
Skąd: Głogów

PostWysłany: Sob 3 Paź 2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metka świetny pomysł. Very Happy Moja siostra wychodziła za mąż 15 lat temu i suknie przeleżała w szafie.Nie raz chciałyśmy zrobić z niej sukienke dla jej córki ale jakoś nikt nie chciał się za to wziąść Confused chociaż ja i mama potrafimy szyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, moja suknia jest teraz w saloniku /u krawcowej, gdzie byla szyta i czeka az sie komus spodoba tak bardzo jak mnie.
Nie zamierzam jej trzymac w szafie, choc musze przyznac, ze szkoda mi jej sprzedawac ;(. Ale z drugiej strony, nie wiedzialabym co z nia zrobic oczko.
POstanowilam, ze jak do przyszlego roku ja sprzedam to ok, a jesli tak sie nie stanie, nie bede plakac...bede ja upychala w szafie i moze kiedys moja coruchne ja bedzie chciala na swooj slub?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz spróbować, ale podejrzewam, że jak nasze dzieci dorosną, to moda będzie zupełnie inna i nie będzie się im podobać język Pal licho modę nawet, bo ja np. chodzę w tym, w czym się dobrze czuję a moda nie jest moim wyznacznikiem.... ale wszystko się zmienia. Ja np. pamiętam, jak jedna z moich sióstr brała ślub w 1994 (stosunkowo niedawno wykrzyknik) i wtedy jej suknia to było miodzio - bufiaste rękawy, masy walającego się śnieżnobiałego tiulu.... a teraz chyba nikt by nie założył takiej sukni bo była masakrycznie bezowata język


oj ciekawe co nasze dzieci będą o naszych wymarzonych sukniach mówić lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group