Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co sądzicie o używanej sukni ślubnej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia_89_19
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 63
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupiłam używaną, ale wygląda jak całkiem nowa i bardzo się cieszę uśmiech
oczywiście będę musiała ją zwężyć bo jestem dość szczupła
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Sro 3 Lis 2010, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, wczoraj miezyłam śliczna suknię, ale niestety - nie na mnie. A szkoda... Jestem dość szczupła, ale dziewczyna miała jeszcze węższe ramiona i mniejszy biust, więc nie dopięłam góry smutny Trudno, szukam dalej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiatuszek85
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 131
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłam ostatnio do komisu sukien ślubnych i przyznam szczerze że gdyby nie poinformowano mnie że suknie są używane to po prostu nie domyśliłabym się sama. Suknie czyste, pachnące, pięknie porozwieszane na wieszakach i manekinach. Wszystkie wyglądały jak nowe, bez skaz, śladów użytkowania a ceny do 1400zł najdroższe. Suknie znanych marek i projektantów, większość kupiona przez właścicielki w markowych salonach pewnie również za duże pieniądze. Uważam że warto kupić suknie w takim miejscu można sporo zaoszczędzić a jednocześnie znaleźć prześliczną którą tak jak nową wszyscy się zachwycą. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 7 Lis 2010, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A cóż to był za komis? Może być na priw uśmiech

Ja sama się mocno zastanawiam. Bardzo, ale to bardzo podobają mi się suknie przykładowo z kolekcji San Patrick. Niestety o nowej - jeśli nie pochodzi z wyprzedaży - mogę sobie pomarzyć.

Z drugiej strony, sama nie wiem. Mam mieszane uczucia...
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiatuszek85
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 131
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Nie 7 Lis 2010, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komis sukien ślubnych NIKOl w Jaworznie, wystarczy wpisać do wyszukiwarki NIKOL jaworzno i powinnaś łatwo znaleźć ich stronkę. Mają dużo sukien na swojej stronce ale w sklepie mają ich o wiele wiele więcej. Na prawdę śliczne i duży wybór nawet robią przeróbki krawieckie jakby jakaś suknia była za mała, za duża itp. warto tam zajrzeć mnie się na prawdę mnóstwo sukien tam podobało.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Nie 7 Lis 2010, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:

Z drugiej strony, sama nie wiem. Mam mieszane uczucia...


Dlaczego? Jeśli znalazłabyś ładną suknię za pół ceny nowej, to widzę same dobre strony uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 7 Lis 2010, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiatuszku, dzięki! Na "dzień dobry" już mi coś wpadło w oko uśmiech

W sumie u mnie taki pomysł byłby praktyczny jeszcze z jednego powodu. Planuję dość hmm nietypową sesję zdjęciową. Przy której niestety suknia może trochę ucierpieć. Zawsze to wtedy mniejszy żal uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Nie 7 Lis 2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:


W sumie u mnie taki pomysł byłby praktyczny jeszcze z jednego powodu. Planuję dość hmm nietypową sesję zdjęciową. Przy której niestety suknia może trochę ucierpieć. Zawsze to wtedy mniejszy żal uśmiech


No właśnie ja też o tym myślę uśmiech Z tych samych względów odpada wypożyczenie sukni - mogłaby nie dożyć zwrotu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiatuszek85
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 131
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Nie 7 Lis 2010, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się tam wybrać osobiście może na żywo znajdziesz tam więcej które Ci się spodobają. Ja sama nie mogłam się zdecydować i namierzyłam się wiele różnych. Obsługa też jest bardzo sympatyczna więc nikt nie będzie patrzył na Ciebie krzywo że chcesz trochę po marudzić uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pon 8 Lis 2010, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wykażę się ignorancją, ale co to dokładnie znaczy, że suknia jest z wyprzedaży? Po prostu jest to promocja i suknia jest nowa, czy zawsze jest to suknia z salonu czyli przymierzana? Baaardzo mi się spodobała jedna suknia, ale jest z wyprzedaży i kosztuje w dodatku prawie 4 tys... Wydając tyyyyle kasy chciałabym mieć jednak całkowicie nowiutką sztukę... Więc jak to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group