Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Viola98
kandydat
kandydat


Joined: 20 Feb 2020
Posts: 45

PostPosted: Sat 22 Apr 2023, 16:54    Post subject: Reply with quote

Polecam zajrzeć do sklepu Eveline, oni mają cały czas nowości kosmetyczne do makijażu u nie tylko. Teraz mają super serię Flower Garden: pudry rozświetlające, pomadki nawilżające czy cienie do powiek w płynie.
Back to top
View user's profile Send private message
babina
kandydat
kandydat


Joined: 24 Jul 2023
Posts: 16

PostPosted: Mon 24 Jul 2023, 20:48    Post subject: Reply with quote

To prawda: Eveline dba o swoich klientów i cały czas nas raczy jakimiś promkami oczko Koniecznie zerknijcie na ich nowe pędzle do makijażu - to jest sztos! uśmiech I teraz jeszcze cały komplet pędzli w tubie jest na promce też uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
malinka11
gaduła
gaduła


Joined: 22 Oct 2019
Posts: 357

PostPosted: Wed 9 Aug 2023, 7:49    Post subject: Reply with quote

mi jednak najwięcej dały studia kosmetyczne Very Happy dzięki nim wiem jak robić efektowny makijaż, jak stylizować paznokcie, jak ocenić typy kolorystyczne dziewczyn. taka wiedza zawsze się przydaje Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
renni
bywalec
bywalec


Joined: 08 Jan 2020
Posts: 177

PostPosted: Wed 30 Aug 2023, 11:01    Post subject: Reply with quote

Eveline ma też świetne tusze do rzęs, ja lubię najbardziej te z serii Variete. Kapitalny jest ten niebieski, super pogrubia i wydłuża a do tego jest bardzo trwaly uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Marysia1984
początkujący
początkujący


Joined: 06 Dec 2022
Posts: 5

PostPosted: Sat 16 Sep 2023, 6:40    Post subject: Przedłużanie Rzęs Reply with quote

"Dziękuję serdecznie mojej wspaniałej stylistce za niesamowite przedłużanie rzęs!
Moje spojrzenie teraz jest tak piękne i wyraziste. Jestem zachwycona rezultatem! Profesjonalizm i umiejętność, z jaką wykonano tę usługę, są po prostu niesamowite.

Polecam każdemu, kto chce poczuć się piękniej i pewniej siebie. Na pewno tu wrócę! Dziękuję jeszcze raz!"
_________________
pozrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
adunia44
bywalec
bywalec


Joined: 16 Oct 2019
Posts: 182

PostPosted: Wed 27 Sep 2023, 14:17    Post subject: Reply with quote

Lubię robić makijaż, na co dzień stawiam na bardzo delikatny, którego podstawą jest tusz do rzęs, pomadka w neutralnym kolorze i paletka z brązami. Taki prosty makijaż nie zajmuje dużo czasu a fajnie podkreśla atuty urody. Na jakieś większe wyjście albo wieczorny wypad na miasto stawiam na mocniejsze kolory cieni.
Back to top
View user's profile Send private message
aania992
gaduła
gaduła


Joined: 30 Jan 2018
Posts: 310

PostPosted: Wed 27 Sep 2023, 20:57    Post subject: Reply with quote

W makijażu bardzo dobrze sprawdza się u mnie podkład Eveline Wonder Match Lumi. Ma działanie rozświetlające, a w składzie także SPF. Muszę pochwalić także za trwałość i całkiem niezłe krycie
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group