Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Drony i akcesoria

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zengila12
maniak
maniak


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 1145

PostPosted: Sun 27 Feb 2022, 22:20    Post subject: Drony i akcesoria Reply with quote

Od niedawna próbuję swoich sił w fotografii za pomocą drona. Uwielbiam robić zdjęcia od zawsze i planuję związać z tym swoją przyszłość. Pomyślałam więc, że mogłabym wprowadzić coś nowego do fotografii ślubnej i jeśli para młoda organizuje wesele pod gołym niebem to można na takiej uroczystości zrobić zdjęcia i nagrać film za pomocą tego cudownego latającego sprzętu. Mam tylko pytanie gdzie można kupić dodatkowe baterie do dronów. Znalazłam tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-fpv-fly-more-kit-25448.html
ale może znacie jeszcze jakieś inne sklepy. Dajcie znać
Back to top
View user's profile Send private message
sylwia3
kandydat
kandydat


Joined: 04 Feb 2022
Posts: 42
Location: wroclaw

PostPosted: Mon 14 Mar 2022, 9:18    Post subject: Reply with quote

Dla fanów dronów, którzy chcą ulepszać swój warsztat flyandfilm organizuje szkolenia warsztatowe, które mają rozwijać umiejętności filmowo-dronowe i nauczyć tworzenia jeszcze lepszych ujęć. Mój partner skorzystał i właśnie pracuje nad jakimś dużym projektem
Back to top
View user's profile Send private message
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Joined: 16 Jan 2019
Posts: 759

PostPosted: Fri 26 Aug 2022, 12:58    Post subject: Reply with quote

Też chcę zacząć przygodę z dronem!

__________________
https://www.sentinels.pl/gdansk-dlaczego-warto-tu-przyjechac/
Back to top
View user's profile Send private message
devonte56
początkujący
początkujący


Joined: 04 Jan 2023
Posts: 4
Location: Gdańsk

PostPosted: Wed 4 Jan 2023, 11:48    Post subject: Reply with quote

Teraz wiele warsztatów fotograficznych rozszerza swoje usługi również o filmowanie i fotografowanie z drona. Według mnie to bardzo ciekawy trend. Dzięki temu fotografia krajobrazowa przeżywa swój renesans. Poza tym śluby filmowane z drona zawsze robią furorę! Taki film to przecież wspaniała pamiątka. Sama obecnie zastanawiam się, czy nie wyposażyć swój warsztat fotograficzny w dron i wprowadzić taką usługę. Znalazłam nawet artykuł o tym, jak fotografować i filmować dronem - https://www.jelonka.com/jak-fotografowac-i-filmowac-dronem-111275. Może on również was zaciekawi. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
yflatley
początkujący
początkujący


Joined: 06 Mar 2023
Posts: 1
Location: Warszawa

PostPosted: Mon 6 Mar 2023, 12:14    Post subject: Reply with quote

Wielu klientów, ale też i sprzedawców, podchodzi do wyboru torby fotograficznej bardzo lakonicznie. To bardzo niedocenione akcesorium, które kupuje się zazwyczaj „na szybko” i bez żadnego przygotowania. No a przecież torba fotograficzna ma bezpiecznie przechowywać to, co dla każdego fotografa tak cenne – jego aparat, obiektywy, lampy, itd.
_________________
Peak Design - torby i plecaki dla turysty
Back to top
View user's profile Send private message
grekar
kandydat
kandydat


Joined: 17 Jun 2022
Posts: 20

PostPosted: Wed 29 Nov 2023, 14:15    Post subject: Reply with quote

Wszystko co potrzebuje związanego z dronami zamawiam na dilectro. Polecam, jest tam sprzęt i akcesoria, szkolenia oraz przydatne poradniki.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group