Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

"Sukienkowe" rozczarowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, mam taką nadzieję. Tylko tamta miała trochę "ciałka", a ja raczej z tych chudzinek jestem, to nie wiem, czy tak fajnie na mnie będzie wyglądała... Ale jestem dobrej myśli... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szelest
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też należe do "chudzinek" ale wybrałąm suknie, która znakomicie zakryła kościste ramiona... oczko nie wiem jak dodać tu zdjęcie ale jest to suknia Kristi z Annais Bridal...
co do wygody to obawiałam się ze coś będzie nie tak, ale w dniu ślubu wszyskto było w jak najlepszym porządku:) życze udanych wyborówuśmiech

jeśli jest ktoś zainteresowany tą sukienką to prosze pisac - dojrzałąm do rozstania się z nią......[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaj jakiś link lub zdjęci tej sukni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szelest
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co prawda podaje zdjecie modelki a nie moje oczko ale mysle nieskromnie ze w ten dzien z tą sukienką wygladałam równie pięknie;P

http://annaisbridal.pl/kolekcja_2009.php?k=kristi
[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to mam podobne wrażenie. Z jednym wyjątkiem. Moja sukienka dużo lepiej wygląda na mnie niż na zdjęciu na modelce. Takie zdanie nie wynika bynajmniej z mojego wysokiego mniemania o sobie. Po prostu modelka na zdjęciu przyjęła dziwną, nienaturalną pozycję i sukienka straciła dużo ze swego uroku.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 26 Lis 2008, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, widzę, że styl rozważna i romantyczna... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Lis 2008, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także sie tego obawiam, że pójdę do salonu zobacze wypatrzona w necie suknie i czar pryśnie, a jeszcze bardziej jak ją ząłoże na siebie:( Boje się jeszcze tego, że zaczne przymierzać te 10 sukien i .... tak mi głupio będzie przymierzac dalej, bo zaczne rezygnować, wątpic...ale jednak mimo tych negatywnych mysli - i tak się z tego ciesze i nie moge doczekać wyboru:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 27 Lis 2008, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego praktycznie w ogóle nie oglądałam sukienek w internecie. Stwierdziłam, że pójdę do salonu i tam wybiorę. Bo co innego zdjęcie a co innego rzeczywistość.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 27 Lis 2008, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie dała rady, tak nie oglądać na necie. Jutro jadę do Rzeszowa na rozmowę w sprawie pracy, to zajrzę do kilku salonów, jak będę miała jeszcze czas i zobaczę, czy mają "moją" Bohemię.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylsor
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 47

PostWysłany: Czw 27 Lis 2008, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ogladam suknie na internecie, kopiuje i wklejam do katalogu na pulpicie"moja suknia" dziewczyny tam jzu jest chyba z 40 zdjec:))) doszlam do wniosku ze musze podowiadywac sie jaki rodzaj sukni pasuje na "duza kobietke" i wyszlo na to ze jak ktos ma szerokie plecy, duze ramiona to najlepiej sie pozakrywac...tylko ze ja niechce wygladac jak stara babcia:(( a wiekszosc sukienek jakie ogladalam to takei worki dla puszystych...wiec chyba jednak najlepszym sposobem bedzie wycieczka po salonach, przymiarki i wtedy ocenienie sytuacji...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group