Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projektant wnętrz
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Joined: 06 Aug 2020
Posts: 158

PostPosted: Mon 8 Feb 2021, 11:20    Post subject: Projektant wnętrz Reply with quote

Dzień dobry, prowadzę własny dom weselny od kilkunastu lat, wraz ze wspólnikiem postanowiliśmy zrobić remont i zaangażować całe wnętrze na nowo. Jaki jest godny polecenia projektant wnętrz Kraków? Nigdy nie korzystałam z takich usług, na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Back to top
View user's profile Send private message
jacky.price
początkujący
początkujący


Joined: 11 Feb 2021
Posts: 4
Location: Poznań

PostPosted: Thu 11 Feb 2021, 12:39    Post subject: Reply with quote

Skoro jesteśmy w tematyce projektowania chciałabym zapytać o to jakie narożniki wybraliście. W sieci znalazłam ten sklep i takie meble https://slf24.pl/naroznik-uniwersalny-ludo.html. Linia mebli Ludo to także opcja narożnika z dostawianą pufą oraz sam puf, który sprawi się w roli dodatkowego miejsca do siedzenia lub wygodnego podnóżka, a co ważne dzięki niemu stworzyć możemy komfortowy narożnik z funkcją spania bez jego rozkładania. Wszystko to dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Back to top
View user's profile Send private message
juliana97
początkujący
początkujący


Joined: 15 Feb 2021
Posts: 1
Location: Poznań

PostPosted: Mon 15 Feb 2021, 13:17    Post subject: Reply with quote

Do zaaranżowania wnętrza w stylu francuskim nie trzeba zatrudniać dekoratora wnętrz. Francuski styl, chociaż bardzo wysublimowany i finezyjny, jest też bardzo logiczny. Proste zasady, które łatwo wprowadzić w życie są kanwą, na której powstanie niepowtarzalne i nietuzinkowe wnętrze.
_________________
meble francuskie
Back to top
View user's profile Send private message
ashley.ratke
początkujący
początkujący


Joined: 25 Feb 2021
Posts: 4
Location: Kielce

PostPosted: Thu 25 Feb 2021, 16:58    Post subject: Reply with quote

Wnętrzarskie trendy nie znoszą sztampy. O ile pewna tendencja może utrzymywać się przez kilka sezonów, o tyle projektanci każdego roku dodają do mody w aranżacji pomieszczeń jakiegoś smaczku. Może to być wielki come back jakiegoś trendu, albo totalne zaskoczenie w postaci dodatku, koloru czy też motywu, który wzbudza różne emocje, ale na pewno nie pozwala ,,przejść” obok siebie obojętnie. Warto więc poznać trendy we wnętrzach https://kb.pl/porady/jestes-w-trakcie-remontu-mieszkania-poznaj-trendy-wnetrzarskie-na-2020-rok-_wp20/.
Back to top
View user's profile Send private message
diska
bywalec
bywalec


Joined: 22 Apr 2018
Posts: 140

PostPosted: Wed 12 May 2021, 14:31    Post subject: Reply with quote

Ja bardzo lubię urządzanie wnętrz. Teraz jest spory wybór mebli a jeśli ktoś nie ma pomysłu na dane wnętrze to również inspiracji w sieci można znaleźć całe mnóstwo. Mnie interesował narożnik, więc za tym produktem zaczęłam przeglądać strony w sieci. Ten, na który się zdecydowałam znalazłam na ms-meble24.pl/pl/p/Wygodny-naroznik-live/2626 . Jestem z niego bardzo zadowolona.
Back to top
View user's profile Send private message
catalina22
początkujący
początkujący


Joined: 21 Jun 2021
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Mon 21 Jun 2021, 13:14    Post subject: Reply with quote

W przyszłości na pewno chciałabym skorzystać z pomocy architekta.
Back to top
View user's profile Send private message
dyzio69
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2019
Posts: 245

PostPosted: Fri 2 Jul 2021, 8:58    Post subject: Reply with quote

Nie ma o czym mówić, jeśli się chce pomyśleć o angażowaniu kogoś, kto się ma znać na domu. To fajne jest, ale sporo kosztuje, niestety, dlatego ja spróbuję najpierw sama. Ogólnie to problem polega na tym, że każdy ma swoje zdanie, a jeśli ktoś ma inne, to jest to złe. Tak być nie powinno. To piękne, że jesteśmy różni. Stąd wiem, że stare cegły na ścianę jak te w Ceglanej Fantazji mogą się podobać, albo i nie.

Last edited by dyzio69 on Fri 15 Jul 2022, 7:33; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
little.theresia
początkujący
początkujący


Joined: 12 Jul 2021
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Mon 12 Jul 2021, 11:53    Post subject: Reply with quote

Jestem przekonana, że na pewno urządzę wesele na świeżym powietrzu.
Back to top
View user's profile Send private message
hubert37
uzależniony
uzależniony


Joined: 05 Oct 2021
Posts: 726

PostPosted: Tue 12 Oct 2021, 8:43    Post subject: Reply with quote

Każdy marzy o niezależności od szefa, ale nei każdy ma odwagę za tymi marzeniami iśc i stać się własnym szefem. A to może i wymaga dużó pracy, ale i satysfakcja jest większa od pracy na włąsny rachunek i dla siebie. Wprawdzie wszystkie sprawy urzędowe trwają długo, ale zawsze można kupić gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek i szybciej cieszyć się prowadzeniem własnego biznesu
Back to top
View user's profile Send private message
fernando97
początkujący
początkujący


Joined: 12 Oct 2021
Posts: 1
Location: Wrocław

PostPosted: Tue 12 Oct 2021, 10:25    Post subject: Reply with quote

Przyznam szczerze, że nigdy nie korzystałam z pomocy projektanta wnętrz. Zawsze wnętrza urządzam sama, wspierając się w tym różnymi poradnikami i katalogami. Można się zainspirować i stworzyć coś pięknego oczko
_________________
___________________
uchwyty do mebli kuchennych
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group