Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tort
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowa-zona
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 0

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 12:55    Temat postu: tort Odpowiedz z cytatem

proszę o pomoc, zastanawiam się nad zakupem fontanny czekoladowej na wesele, nie wiem mam obawy, co Wy mi możecie poradzić, może z własnego doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi na myśl przychodzi tylko niebezpieczeństwo jakie za sobą niesie czekolada na sukni Panny Młodej uśmiech

osobiście możesz nie jeść.. ale gość odwróci się, zachlapie niechcący.. a czekolada ciężko się spiera z tak delikatnych tkanin z jakich są suknie ślubne...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy byliśmy na targach ślubnych, fontanna czekoladowa robiła prawdziwą furorę! Chcieliśmy bardzo mieć taką na naszym weselu, ale ceny takich fontann są dość wysokie, a do tego nasze mamy miały obiekcje co do takich innowacji... Więc zrezygnowaliśmy, ale, kto wie, może jeszcze się zdecydujemy? 1,5 roku to dużo czasu. Acha, dianicho, z tymi fontannami nie ma możliwości zabrudzenia, bo ta czekolada spokojnie płynie bez rozpryskiwania się. Stałam obok niej na targach przez jakieś 10 minut i ani kropelka na mnie nie spadła oczko Posyłam przykładowy link, jak taka fontanna wygląda: www.czekoladoweinspiracje.pl
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem Marzenko ze nie poburdzisz sie stojąc obok, raczej miałam na mysli to, ze ktos zamaczajac sobie owoc w czekoladzie, albo cokolwiek innego zabrudzi niechcacy stojaca obok panne mloda, albo bedzie na tyle pijany ze rak dobrze nie wytrze po jedzeniu i w tany sie z Tobą uda uśmiech

wiadomo śmieje się, na pewno jest to fajny pomysł, ale osobiście bałabym się i wolę tego uniknąć język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowa-zona
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 0

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już sama nie wiem co mam zrobić smutny patrzcie jaki filmik udało mi się znaleść w siecie http://www.fontannycarmen.pl/galeria.html uśmiech Chyba się przekonałam i zaryzykuje! Raz się żyje. W końcu raz w życiu ma się wesele uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmek jest OK Very Happy nowa-zono, w takim razie będziemy czekać na relację! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie martw się wywodami moimi uśmiech na pewno wszystko będzie ok i goście będą zachwyceni uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sama na ślub zamawiam taką fontannę czekoladową xD to mój taki kaprys, no...... i jesli chodzi o kłopoty z nią to przychodzi mi na myśl tylko, że może zabraknąć czekolady w którymś momencie lol Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech oby nie! miejmy nadzieje ze nie bedziesz miala tak lakomych gosci albo ze sama przez suknie sie nie dorwiesz do niej uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trufla
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sob 12 Kwi 2008, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej taką fontannę wynająć z obsługa i czekoladą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group