Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GARNITUR
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ania_411
kandydat
kandydat


Joined: 22 Feb 2008
Posts: 96
Location: kujawsko-pomorskie

PostPosted: Fri 16 May 2008, 16:07    Post subject: Reply with quote

kiedyś byłam w sklepie z garniturami i radziłam sie pani ekspedientki jak dobrać kolor garnituru. no i powiedziała mi że dla blondyna najlepszy bedzie ciemny kolor a dla bruneta jasny. też sie kiedyś zastanawialam czy ciemny garnitur czy jasny ale teraz nie mam wątpliwości:)
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Yvonne
gaduła
gaduła


Joined: 15 Apr 2008
Posts: 434
Location: Zielona Góra

PostPosted: Fri 16 May 2008, 17:30    Post subject: Reply with quote

ale to też od postury zależy, wiem, że mój K. nie będzie dobrze wyglądał w jasnych garniturach..
_________________

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
becia
gaduła
gaduła


Joined: 01 Apr 2008
Posts: 352
Location: Poznań

PostPosted: Fri 16 May 2008, 18:44    Post subject: Reply with quote

Mój narzeczony jest brunetem, wysokim i szczupłym, oh... jak ja nie lubię tego jego czarnego garnituru Exclamation Na pewno wybiorę mu coś jasnego.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Yvonne
gaduła
gaduła


Joined: 15 Apr 2008
Posts: 434
Location: Zielona Góra

PostPosted: Fri 16 May 2008, 19:41    Post subject: Reply with quote

no to ładnie będzie wyglądał w czymś jasnym:)
_________________

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
becia
gaduła
gaduła


Joined: 01 Apr 2008
Posts: 352
Location: Poznań

PostPosted: Sat 17 May 2008, 10:35    Post subject: Reply with quote

Też tak myślę, mam nadzieję, że go przekonam Very Happy Ubiorę go w jasny garnitur na przymiarkach i zacznę zachwalać to może się przekona do moich poglądów lol
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Wed 28 May 2008, 10:15    Post subject: Reply with quote

a u mnie bartek nie chce jasnego garnituru, i zgadzam sie z nim, poniewaz ma nosic go po slubie - to chcialabym zeby mial cos klasycznego i eleganckiego, a jasne spodnie ma lniane, ostatnio mu kupilismy, do tego marynarke, praktycznie dla nas jest kupic braz albo grafit ewentualnie bo czarny ma..

ostatnio tez pomyslalam ze chyba kupimy mu u prochnika.. drogie tam sa garnitury, ale mam ulotke z ktora maja wydac nam karte stalego klienta z rabatem 15% lub poczekamy do styczi/lutego 2009 - podobno w tym roku prochnik mial znizki nawet do 70%! wiec moze cos sie uda taniej kupic uśmiech zobaczymy juz w tym roku, moze w listopadzie uśmiech
a skoro ma nosic dluzej to chcialabym mu cos porzadnego kupic i na tym az nadto nie oszczedzac uśmiech tymbardziej ze moze podwyzke dostanie oczko a by nam Pan Bóg pomógł tym uśmiech mozna bybylo sobie na podroz poslubna pozwolic i latwiej by bylo w odkladaniu na wesele uśmiech zobaczymy...
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Castia
maniak
maniak


Joined: 06 May 2008
Posts: 1517
Location: z serduszka P. ;)

PostPosted: Thu 29 May 2008, 6:46    Post subject: Reply with quote

mój P. też chce czarny garnitur, może nawet czarną koszulę i ciemno czerwony krawat. Jego wybór uśmiech Nie chcę mu nic narzucac.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Thu 29 May 2008, 15:38    Post subject: Reply with quote

ja czarnej koszuli nie chcialabym, zbyt posepne.. jak dla mnie oczywiscie.. bylam na kilku pogrzebach i wtedy sie czarna koszule zaklada.. a do bialej sukni, jak pan mlody zdejmie marynarke na weselu czarna koszula bedzie razila...

ale kwestia gustu, ja ciesze sie ze jestesmy tak zgodni jesli chodzi o te sprawy i dodatkowo B. slucha moich sugestii bo wie ze w kwestii ubioru szczerze mu doradzam i nigdy sie nie zawiodl oczko
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Castia
maniak
maniak


Joined: 06 May 2008
Posts: 1517
Location: z serduszka P. ;)

PostPosted: Fri 30 May 2008, 7:48    Post subject: Reply with quote

A mój jest zbyt uparty by mu jakieś sugestie miały pomóc ;p Myślę, że sam zmieni zdanie uśmiech Byleby nie miał białej koszuli bo zacznę protestowac ;D
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
becia
gaduła
gaduła


Joined: 01 Apr 2008
Posts: 352
Location: Poznań

PostPosted: Fri 30 May 2008, 17:16    Post subject: Reply with quote

Ja za to mówię zdecydowane NIE czarnym koszulom lol
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Next
Page 3 of 93

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group