Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie na urlop z dzieciakami?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zengila12
maniak
maniak


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 1145

PostPosted: Sun 30 Jan 2022, 19:39    Post subject: Reply with quote

Planuję niebawem wykorzystać mój zaległy urlop na zwiedzenie z dzieciakami Mazur i jego okolic. Zatrzymamy się w tym hotelu: https://www.hotelstbruno.pl/. Ja będę korzystać z zabiegów spa a dzieci będą bawić w towarzystwie zabawnych animatorów. Gdzie polecilibyście udać się na spacery by jak najwięcej zobaczyć i przy okazji porobić ciekawych zdjęć?
Back to top
View user's profile Send private message
zimkos
kandydat
kandydat


Joined: 07 Jan 2022
Posts: 74

PostPosted: Sun 3 Apr 2022, 10:08    Post subject: Reply with quote

Jeśli planujecie urlop z dziećmi, to na pewno opalanie nie będzie współgrało, dlatego warto skorzystać z ampułek melanotan dzięki nim uzyskacie ładną opaleniznę. Dla mnie ten produkt jest rewelacyjny, jestem pod wrażeniem, że takie efekty po nim są.
Back to top
View user's profile Send private message
Joanne
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Apr 2017
Posts: 578
Location: Kraków

PostPosted: Wed 8 Jun 2022, 7:57    Post subject: Reply with quote

Możliwości jest sporo, ale jednym z najlepszych wyborów będzie przede wszystkim Zajazd Jurajski w Podlesicach. Polecam jeśli chcecie wypocząć w odpowiedni sposób oczko
Back to top
View user's profile Send private message
barto776
maniak
maniak


Joined: 23 Nov 2017
Posts: 1323

PostPosted: Wed 8 Jun 2022, 16:11    Post subject: Reply with quote

Jakie macie plany na nadchodzące wakacje? Gdzie planujecie wyjechać i dlaczego?

https://dobrepanelekalisz.business.site
Back to top
View user's profile Send private message
MonikaZ89
kandydat
kandydat


Joined: 08 Jun 2022
Posts: 19

PostPosted: Thu 9 Jun 2022, 20:33    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem kemping to bardzo fajna forma spędzania czasu i powiem wam, że moje dzieci jak jadą do takiego miejsca to pieją z radości uśmiech Wiadomo kemping to nie hotel ale można spędzić bardzo miło czas i przeżyć przygodę. Ja i moja rodzina najczęściej jeździmy na kemping do http://www.camping156.pl/camping w Rowach. Wspaniałe miejsce pełne atrakcji.
Back to top
View user's profile Send private message
Inga88
kandydat
kandydat


Joined: 09 Oct 2020
Posts: 55

PostPosted: Thu 23 Jun 2022, 9:22    Post subject: Reply with quote

To zależy w jakim wieku są dzieci i co lubią robić? Jak lubią aktywnie spędzać czas, to można je zabrać na Podhale - pokazać piękno gór (oczywiście z rozsądkiem), ciekawie spędzić czas na różnorodnych atrakcjach. A jak nie chcecie sami organizować atrakcji, to ja polecam skorzystać z tamtejszego biura podróży OtoTatry uśmiech Mają ciekawe oferty dla rodzin i dodatkowo realizują bon turystyczny Zakopane - https://ototatry.pl/bon-turystyczny-zakopane
Back to top
View user's profile Send private message
motis
początkujący
początkujący


Joined: 06 Jul 2022
Posts: 1

PostPosted: Wed 6 Jul 2022, 19:11    Post subject: Reply with quote

ja uważam, że Grecja jest pięknym miejscem zarówno dla rodzin z dzieciakami jak i dla par na romantyczny wyjazd. My byliśmy na wyspie Zakyntos i bardzo miło wspominamy ten wyjazd. Koniecznie sobie poprzeglądajcie miejsce na blogu https://turystycznyninja.pl/ tanie loty na zakynthos - na pewno spodobają wam się atrakcje tam dostępne i ten wspaniały klimat
Back to top
View user's profile Send private message
Katie3
kandydat
kandydat


Joined: 27 Apr 2021
Posts: 27

PostPosted: Thu 21 Sep 2023, 19:05    Post subject: Reply with quote

Ja polecam wyjazdy zagraniczne z biurem Konsorcjum.pl. Zawsze wszystkie usługi są na najwyższym poziomie, a wiadomo, że jadąc z dziećmi tym bardziej nam na tym zależy. My byliśmy w Izraelu na tydzień. Bogaty program, ale fajnie zorganizowany i przewodnicy opowiadali mega ciekawie, bo nawet dzieci uważnie słuchały i wiele zapamiętały.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group