Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

26.07.2014 Kobaltowe wesele
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
malutka239
kandydat
kandydat


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 59
Location: Jarosław

PostPosted: Fri 8 Aug 2014, 15:44    Post subject: 26.07.2014 Kobaltowe wesele Reply with quote

Witam !
Chciałabym się również z wami podzielić przeżyciami z tego cudownego dnia. Ogólnie praktycznie w ogóle się nie stresowałam, co w moim przypadku jest dość dziwne, bo przeważnie przejmuję się nawet pierdołami. Dzień zaczął się oczywiście od fryzjera i to już o 8:00. Zrobiłam fryzurę (wcześniej byłam na próbnej, ale doszłam do wniosku, że mi się nie podoba i tą ostateczną - całkiem inną, robiłam "na żywca"). Fryzurka wyszła fajna. Następnie była kosmetyczka. Nie robiłam próbnego makijażu. Stwierdziłam, że mi to niepotrzebne, no i wyszedł idealny, wymarzony...uśmiech Później było latanie, przystrajanie domu, prasowanie...pojawił się delikatny stres więc na wszelki wypadek zażyłam tabletkę oczko Zjadłam zupkę coby mi w kościele w brzuchu nie burczało i zaczęło się ubieranie. W domu zrobiło się już tłoczno bo przyjechał fotograf, kamerzysta, zespół...oprócz tego kilka osób z rodziny...No i nadszedł czas na targowanie się o pannę młodą. Dziwne to było bo oni coś tam na dole robili a ja nie wiedziałam co się dzieje i chodziłam z pokoju do pokoju..Następnie było błogosławieństwo i wyjazd do kościoła. Ceremonia przebiegła lepiej niż sobie wymarzyłam. Nie zacięłam się przy przysiędze, nie zająkałam i głos mi w sumie nawet nie drżał. Jedyną gafę jaką popełniłam to taką, że wzięłam ze sobą bukiet i kamerzysta mnie opiepszył, że nie było widać jak nakładanam stułę a potem jak ja mężowi obrączkę, bo wszystko zasłoniłam...ale kurczę nikt mi nie powiedział, że mam go zostawić język Potem jak ja nakładałam obrączkę, to podałam bukiet dziewczynce która niosła poduszkę z obrączkami. Ogólnie mój narzeczony mnie zaskoczył bo zamówił skrzypaczki o czym mnie nie powiadomił...taka niespodzianka uśmiech Motywem przewodnim na moim ślubie i weselu był kobalt i ecru (miałam sukienkę ecru). Życzenia składano nam w lokalu (świetny pomysł, bo były winietki i ten kto złożył miał czas poszukać swojego miejsca i ogólnie wszystko odbyło się w klimatyzowanym pomieszczeniu a nie na słońcu...). Wesele było wspaniałe...wybawiłam się w sukni, choć do ostatniego dnia myślałam, że będę ją deptać, ale okazało się, że wystarczyło opracować sobie technikę uśmiech W sukni czułam się jak księżniczka uśmiech Tak wspaniale się kręciła...ahh szkoda, że taki dzień ma się raz w życiu. Samych przygotowań do wesela miałam dość, ale ten jeden dzień był PRZEPIĘKNY!
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Mani_ani
guru
guru


Joined: 17 Jul 2013
Posts: 3497

PostPosted: Fri 8 Aug 2014, 15:48    Post subject: Reply with quote

Gratuluję Malutka! Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia uśmiech Czy podeślesz jakieś zdjęcia? uśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
domcia192
guru
guru


Joined: 02 Aug 2013
Posts: 2116
Location: Stalowa Wola

PostPosted: Fri 8 Aug 2014, 15:53    Post subject: Reply with quote

Gratuluję Very Happy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia uśmiech czekamy na zdjęcia Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Back to top
View user's profile Send private message
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Joined: 14 Jan 2014
Posts: 695
Location: podlaskie

PostPosted: Fri 8 Aug 2014, 17:21    Post subject: Reply with quote

Gratulacje! Powodzenia na Nowej drodze życia! uśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
malutka239
kandydat
kandydat


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 59
Location: Jarosław

PostPosted: Fri 8 Aug 2014, 17:41    Post subject: Reply with quote

Dziękuję uśmiech Zdjęć od fotografa jeszcze nie mam, a te robione przez ciotki jeszcze do mnie nie dotarły...
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Oct 2013
Posts: 881

PostPosted: Fri 8 Aug 2014, 20:29    Post subject: Reply with quote

Gratulacje uśmiech wszystkiego dobrego na nowej drodze życia uśmiech Czekamy na foty Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
malenka00
uzależniony
uzależniony


Joined: 30 Jan 2014
Posts: 615
Location: OH

PostPosted: Sat 9 Aug 2014, 9:59    Post subject: Reply with quote

Gratulacje uśmiech Dużo szczęścia i miłości na Waszą wspólną drogę życia Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Aug 2012
Posts: 567
Location: Zielona Góra

PostPosted: Sun 10 Aug 2014, 8:10    Post subject: Reply with quote

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
velines19
bywalec
bywalec


Joined: 01 Mar 2014
Posts: 229
Location: Brzesko

PostPosted: Mon 11 Aug 2014, 19:20    Post subject: Reply with quote

Gratuluję uśmiech Wzruszyłam się uśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dariuszkowalczyk11
początkujący
początkujący


Joined: 01 Jul 2015
Posts: 6

PostPosted: Wed 1 Jul 2015, 10:32    Post subject: Reply with quote

Bardzo udane wesele, obyło się bez stresu i większych problemów. gratulacje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group