Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Filmowy pomysł Wesele na Wesolo
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raczlep
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 2

PostWysłany: Wto 8 Sty 2013, 18:43    Temat postu: Filmowy pomysł Wesele na Wesolo Odpowiedz z cytatem

Wszyscy nagrywają do 24:00 Wszystko ma być grzeczne ładne piękne, SZTUCZNE I SZTYWNE!, Czy podoba Ci się pomysł nagrywania filmu dodatkowego po 22:00 tańszego, z "jajem" na wesoło- pokazać, że ludzie na prawdę dobrze się bawili, że "wujek Tadek tańczył na stole" a "ciotka Kryśka nagle poczuła się jak Jennifer Lopez na parkiecie"
CZY CHCIAŁBYŚ(AŚ) TAKI FILM ZE SWOJEGO WESELA?

Wiadomo film byłby cenzurowany, żeby wszystko było taktowne i ze smakiem.
Sam osobiście mam dość filmów w stylu iąxiw KRÓLEWSKIEJ pary Zajeżdżającej limuzyną na 12 m do Remizy Wink
Czekam na wasze opinie? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 8 Sty 2013, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamera na weselu jest zwykle jakoś do 1 chyba?
Wujek Tadek tańczy na stole już około 21, o 23 trwa szał na całego. Taki film można zmontować w normalnych warunkach, czyli nagrywając już te sztywne i nudne przysięgi i takie tam, nudziarstwa oczko
Jak dla mnie, to pomysł niezły... na dodatkową "opcję" w pakiecie premium i wyciąganie łapki po pieniążki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Sty 2013, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robimy takie filmy od lat, to jest dla nas standard.
Edycja:
Wykasowałem pochwałę klientów.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Sob 2 Lut 2013, 11:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
raczlep
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma jak, wszędzie wtrącić REKLAMY kawałek

Alicjamedia napisał:
Robimy takie filmy od lat, to jest dla nas standard.
Nieskromnie przedstawię opinię klientów, którzy przysłali maila po otrzymaniu materiału:


"Chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepięknego filmu, za cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Współpraca z Panem to naprawdę duża przyjemność i z czystym sumieniem będziemy polecać wszystkim poszukującym. Zawsze był Pan obecny tam gdzie działo się coś szczególnego, ale w sposób dyskretny i nie dający odczuć działania kamery (szczególnie ważne w przypadku osób, które niespecjalnie "przyjaźnią się" z takim sprzętem:)) Następnie plener i...w końcu film: po prostu zniewalający, pomysłowy, ujmujący praktycznie każdy element tego dnia "w pigułce". Mówi się, że żywy obraz pozwala zachować chwilę, ale właściwy sposób jego przedstawienia pozwala przekazać również towarzyszące tej chwili emocje. Film zachwycił jednak nie tylko nas, ale dosłownie wszystkich naszych bliskich. To co dla nas jest najważniejsze...nasze emocje, naszą radość, nasze szczęście zostało uchwycone w magiczny sposób, który ciężko wyrazić słowami. Za to wszystko jeszcze raz bardzo dziękujemy
Pozdrawiamy serdecznie,
Monika i Łukasz"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczlep Nie oceniaj tego kto robi reklamę czy nie robi. Masz dopiero na koncie 2 posty, a ALICJAMEDIA ma ponad 500. Ponadto jest usługodawcą. Zazdrość czy żal?

A co do pierwszej Twojej wypowiedzi: nie wiem, czy ktoś kończy pracę o północy, bo zwykle kończymy grubo po 2 lub 3 nad ranem. Żeby mieć materiał do montażu trzeba pracować i tyle. A filmy w efekcie końcowym wcale nie są sztywne. Nie wiem skąd takie wnioski wyciągasz.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
raczlep Nie oceniaj tego kto robi reklamę czy nie robi. Masz dopiero na koncie 2 posty, a ALICJAMEDIA ma ponad 500. Ponadto jest usługodawcą. Zazdrość czy żal?



Wideo nie chcę się wtrącać do polityki panującej w Twoim dziale, ale to raczej bez różnicy czy ktoś ma 2 czy 500 postów, dla obu przypadków reklama jest zabroniona, chyba, że o czymś nie wiem Wink ?
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wideo nie chcę się wtrącać do polityki panującej w Twoim dziale, ale to raczej bez różnicy czy ktoś ma 2 czy 500 postów, dla obu przypadków reklama jest zabroniona, chyba, że o czymś nie wiem ?


Ja również nie zauważyłam w regulaminie pozwolenia na jego łamanie użytkowników z większym stażem, więc taki post z rąk moderatora jest trochę nie na miejscu.

A autorowi tematu, który szuka pomocy, inspiracji etc. nie dziwię się, że czuje się rozczarowany przyzwoleniem na takie wtrącenia..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczlep napisał:
Nie ma jak, wszędzie wtrącić REKLAMY kawałek

Post z założenia miał być informacyjny.
Dotyczył pomysłu, który ..nie jest nowy.
To jakby forumowicz napisał tu, że fajnie byłoby gdyby ktoś zaczął produkować samochody bez dachu.
Ktoś inny na pewno odpisałby, że takie są już od dawna.
Zrobienie takiego filmu to bardzo trudne zadanie, utrzymanie równowagi pomiędzy powagą ślubu, a dowcipnym i niebanalnym zaprezentowaniem zabawy, to zadanie nie dla każdego.
Zastanawiałem się, czy zamieścić opinię klienta. Zamieściłem ją dla uwiarygodnienia swojej wypowiedzi, poza tym ..każdy lubi chwalić się sukcesami.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
WIDEOFILM napisał:
raczlep Nie oceniaj tego kto robi reklamę czy nie robi. Masz dopiero na koncie 2 posty, a ALICJAMEDIA ma ponad 500. Ponadto jest usługodawcą. Zazdrość czy żal?


Wideo nie chcę się wtrącać do polityki panującej w Twoim dziale, ale to raczej bez różnicy czy ktoś ma 2 czy 500 postów, dla obu przypadków reklama jest zabroniona, chyba, że o czymś nie wiem Wink ?

Otóż to Wink tym bardziej użytkownik z większym stażem powinien znać zasady i przestrzegać ich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj najlepiej będzie jak ten temat zniknie z forum, bo widzę zaczyna się niepotrzebna dyskusja.
To co napisał Alicjamedia nie uważam za robienie sobie reklamy, wyraził swój pogląd na to, skopiował jakieś podziekowanie od kogoś i tyle. W końcu ma swoją web i tam też można poczytać.
Gdyby to była tylko autoreklama to temat już dawno by poszedł do kosza.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group