Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Animacje dla dzieci na weselu
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
annn
maniak
maniak


Joined: 07 Jan 2012
Posts: 1883
Location: zawsze tam gdzie Ty :)

PostPosted: Sat 10 May 2014, 16:51    Post subject: Reply with quote

Wydaje mi się że to trochę sporo. Może tak być jak pisze WIDEOFILM, u nas tak było z właścicielką sali i cateringiem, że mimo iż płaciliśmy 1500 za sam wynajem sali, to dodatkowo kasowała za każdą osobę 60zł z tego co płaciliśmy za "talerzyk", czyli jak płaciliśmy za osobę 180zł, to na przygotowanie menu i zarobek kucharzy i kelnerów zostawało 120zł. (dowiedzieliśmy się o tym przypadkiem po weselu) Rolling Eyes

Poszukaj kogoś innego, ale najpierw się dowiedz czy w ogóle możesz, bo skoro mają kogoś swojego to różnie może być.[/b]
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Aniela1
bywalec
bywalec


Joined: 26 Sep 2018
Posts: 164

PostPosted: Fri 12 Jun 2020, 12:12    Post subject: Reply with quote

Mój brat robi nieduże wesele w ogrodzie i tak sobie pomyślałam właśnie o jakichś specjalnych atrakcjach dla dzieci. Będzie oczywiście dziewczyna, która się nimi zajmie, ale może jeszcze trzeba byłoby ustawić jakiś sprzęt do zabawy. Jest huśtawka i niewielki basen, więc może jeszcze przydałaby się taka trampolina https://www.taniomania.pl/t/trampolina-3m . Dzieciaki z pewnością by się ucieszyły.
Back to top
View user's profile Send private message
klarka12
maniak
maniak


Joined: 15 May 2018
Posts: 1011

PostPosted: Fri 3 Dec 2021, 17:39    Post subject: Reply with quote

No dokładnie, trampolina to super pomysł na atrakcję dla dzieci. Albo takie: https://trampoliny24.pl/nowe-zjezdzalnie-rurowe/ zjeżdżalnie też się fajnie sprawdzą. Tak naprawdę, to macie tutaj szerokie pole do popisu.
Back to top
View user's profile Send private message
bubbles
kandydat
kandydat


Joined: 08 Jun 2021
Posts: 11

PostPosted: Tue 7 Dec 2021, 10:33    Post subject: Reply with quote

Byłem na weselu, gdzie w oddzielnej sali odbywały się animacje dla dzieci i było to świetne rozwiązanie. Dzieci mogły się zająć zabawą i nie plątały się w nogach podczas tańca uśmiech Skorzystałem z takiej opcji podczas urodzin dziecka, które zostały świetnie zorganizowane przez https://cksulejowek.pl/. Zabawy bywają naprawdę ciekawe przez co dzieci z zainteresowaniem się bawią. Jest to dobre zarówno dla samych dzieci jak i rodziców, którzy mogą w tym czasie ogarniać inne sprawy. Więc generalnie polecam takie rozwiązanie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group