Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

NOC POŚLUBNA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postaram się jak najwięcej zdjęć robić z czasu przygotowań. jak dotąd nie udało mi się to. niestety zapomniała o tym na pierwszym obiedzie naszych rodziców, ale postaram się pozostałe pozostałe ważne chwile utrwalić. mam już kilka fotek w sukniach ślubnych które przymierzałam w salonach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale trochę odbiegłyśmy od głównego tematu Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech ja mam kilka z zareczyn ale nie mielismy swojego aparatyu wiec sa kiepskiej jakosci - z telefonu..

ale teraz cykamy po 50 z kazdej imprezki uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 2 Kwi 2008, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam to szczęście, że pokój hotelowy dla nowożeńców jest w cenie wesela Very Happy Pewnie w nocy go nie wykorzystamy, ale zawsze zostaje jeszcze poranek... Po takich emocjach nie da się za długo spać, o ile wogóle da sie zasnąć, więc może jednak coś będzie z tej nocy... lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Sro 2 Kwi 2008, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U kuzynki na ślubie młoda para też miała pokój hotelowy w cenie wesela - nie wykorzystali go, bo spać nie poszli Wink Bawili się z gośćmi, a jak już wszyscy poszli, to jeszcze siedzieli z rodzicami i rodzeństwem i "obgadywali" wydarzenia całego dnia uśmiech A pokój się przydał, bo panie mogły sobie tam przechować buty na zmianę, i jakieś inne rzeczy. Acha, a pokoju, nawet gdyby bardzo chcieli, i tak raczej by nie wykorzystali, bo już ok. 22:00 zasnęły w nim dwie najmłodsze uczestniczki wesela (3 i 4 latka)... Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 2 Kwi 2008, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech my wezmiemy hotel na noc nastepujaca po weselu chyba...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to też jest dobry pomysł dianicho
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, nie opłaca się brać na tę samą noc, bo w pobliżu naszej sali nie ma hotelu a poza tym padniemy jak nieżywi.. taki stres jak z nas opadnie, to ja może bym nie zasnęła ale znam mojego uśka, od razu zasnie, jak dzieciak - on już tak ma język

a noc kolejna, będzie miała urok.. wszystko na spokojnie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duszyczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 30

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My pokój mamy, ale właściwie bardziej, żeby odpocząć chwilę albo przyszyć coś, jak się w trakcie weselnych szaleństw popruje itp. Zdajemy sobie z M. sprawę, że po takiej nocy (a nie puścimy gości przed 5, zresztą wątpię, żeby sami wcześniej poszli, znając ich:), nie będziemy w stanie "dopełnić małżeńskiego obowiązku".

Więc postanowiliśmy w sekrecie uciec w trakcie np. drugiego obiadu i dać zadość obowiązkom:) Mam nadzieję, że pogoda będzie ładna, to może wśród drzew zaszalejemy:D Szkoda sukni, ale końcu to nasz dzień! No bo nie wyobrażam sobie, żeby go nie schrupać... Zwłaszcza, że będzie w mundurze, a to mnie zawsze kręci:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jeszcze nie wiemy gdzie pokoik wezmiemy, ale w kazdym razie w naszej restauracji nie ma mozliwosci noclegu, wiec jak cos sie popruje to bedziemy gdzies na uboczu szyc język

wszystkie hotele w warszawie sa takie drogie.... eh, moze wezmiemy pokoik w takim malym z zewnatrz obskurnie wygladajacym hoteliku (a pokój CUDO! łóżko piękne, TV, łazienka, czajnik... ), ktory ma dla nas znaczenie sentymentalne - w nim spedzilismy nasza pierwsza, wspolna noc uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
Strona 2 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group