Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wiek - złożenie wniosku przez osobę niepełnoletnią
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie było mnie na forum raptem tydzień, a tu taki ciekawy temat się rozwinął Cool

Cytat:
Powód jest taki, że po prostu kochamy się najbardziej na świecie...

teraz.

Cytat:
Wiem, że to ten jedyny a poza tym mam takiego świra, że zawsze chcę wszystko wcześnie

własnie choćby z tego powodu powinnaś trochę poczekać. decyzje podejmowane w takim stanie bardzo często okazują się niesłuszne.

Cytat:
Pieniądze nie trudno nam zarabiać

mówimy o prawdziwych pieniądzach, czy o kwotach "na waciki"pytajnik

Cytat:
Moja mama kocha mojego Maćka i jest całym sercem za moim ślubem.

trudno mi sobie wyobrazić dorosłą, trzeżwo myślącą kobietę, która jest "całym sercem" za ślubem swojej nastoletniej córki, która jeszcze nawet liceum nie skończyła. trochę to dla mnie dziwne, bo ja bym się bała na jej miejscu, czy moja 18letnia córka-mężatka w wieku 22lat nie bedzie po rozwodzie.

Cytat:
Na dodatek może i jestem młoda, ale poznałam życie

poznałaś czy wydaje Ci się, że poznałaśpytajnik

Cytat:
po prostu kieruję się głosem serca.

co nie zawsze jest najmądrzejsze. powinnaś dopuścić do głosu rozsądek.

Cytat:
Chcesz wiedzieć dlaczego?
Bo wie, że jestem z nim szczęśliwa.

i znowu: teraz.

Cytat:
A na dodatek myślałam, że to porządny portal, no ale cóż, zawiodłam się.

dlaczego?? bo Natalia się trochę wyzłośliwiłapytajnik rzeczywiście, złośliwości do najmilszych rzeczy nie należą Rolling Eyes ale w tym co napisała wczesniej Natalia jest wiele racji. przedstawiła Ci niektóre rzeczy czarno na białym, bez ubierania tego w miłe słówka, bo dla dorosłych osób, 20kilku, 30kilku letnich, to co napisałaś jest szokujące. byłyśmy w Twoim wieku i, mimo, że pewnie nie uwierzysz, ale to, co czujesz w wieku 17-18lat, jest często ulotne. plus, bez rodziców sami nie utrzymacie się 'na powierzchni'. to nie rodzice mają mieć dom i kasę, to Wy macie mieć warunki, by bez rodziców sobie jakoś poradzić. powinnaś sama to wiedzieć, a nie że my tu będziemy Ci to wykładać.

Cytat:
A kto powiedział, że nie chcemy razem zamieszkać? Bardzo chcemy...

więc czemu nie mieszkacie?? teraz. bez ślubu.

Cytat:
Papierek zmieni tyle, że niektóre osoby dadzą nam spokój!

1. nie sądze, by ktoś dał Wam spokój. zamkniecie tym usta jednej osobie, a zaraz odezwie się inna. 2. pobieranie sie, w takim wieku, by ktoś dał Wam spokój nie jest najmądrzejszym posunięciem.

Cytat:
No skoro tak się upieracie no to poczekam z tym ślubem, problemu nie ma...

dlaczego?? przecież to Twoje życie.

odpisałam zakładając, że Niki jeszcze się nie ulotniła Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adeline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 119

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma reguły na miłość, różnie z nią jest... drugiego człowieka poznaje się całe życie (np. czasami dopiero po 30 latach wychodzi z drugiego człowieka potwór), staż związku też nie ma reguły... z eks byłam 3 lata a w trzecia rocznice zerwał, dowiedziałam sie, że zdradzał, a z Marco znamy sie 10 m-cy, w sierpniu ślub i jest jak w bajce uśmiech wiadomo różnie bywa, ale najważniejsze, że sie kochamy, szanujemy, i chcemy ze sobą być uśmiech a wiadomo czas i tak pokaże jak będzie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim A.jestem od 18 roku życia,dziś mam 23 lata,nie mamy skonczonych studiow i tez sie na nie nie wybieramy ale za to mamy stala prace. Mieszkamy razem od 2 lat i jest nam ze soba bardzo dobrze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group