Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

cukiernia torty

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3776

PostPosted: Tue 21 Dec 2021, 15:37    Post subject: cukiernia torty Reply with quote

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.miodowa-cafe.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
szwagierka
kandydat
kandydat


Joined: 25 Apr 2016
Posts: 35

PostPosted: Wed 9 Feb 2022, 11:02    Post subject: Reply with quote

Słodycz tej krainy w Olsztynie. Dla mnie najlepsza cukiernia w północno-wschodniej Polsce. Smaki ciast, tortów i deserów jak u mamy. Domowo, przytulnie, umiarkowane ceny.
Back to top
View user's profile Send private message
Margolcia33
maniak
maniak


Joined: 24 Oct 2018
Posts: 1285

PostPosted: Wed 16 Feb 2022, 17:56    Post subject: Reply with quote

To prawda jeśli lubimy torty to może również warto jest pomyśleć o tym jaki tort na dzień kobiet najlepiej jest wybrać. Myślę, że jest to bardzo fajna sprawa i jak najbardziej warto jest zaskoczyć swoją wybrankę czymś słodkim jak tort. Jeśli chodzi o mnie to ja najbardziej lubię jeść torty śmietankowe.
Back to top
View user's profile Send private message
darma
kandydat
kandydat


Joined: 02 Nov 2021
Posts: 18

PostPosted: Wed 9 Mar 2022, 16:58    Post subject: Reply with quote

Znalezienie odpowiedniej cukierni, która wykonałaby tort na moje wesele trochę mi zajęło. W końcu zdecydowałam się na ofertę https://www.ciastkarniasara.com.pl/torty i mogę polecić ich wszystkich osobom z okolic Środy Wielkopolskiej. Cukiernia ta wykonuje pyszne torty, które bardzo dobrze się prezentują.
Back to top
View user's profile Send private message
skuwka
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2018
Posts: 224

PostPosted: Sun 8 Jan 2023, 23:29    Post subject: Reply with quote

Na specjalne okazje na pewno musimy mieć pyszne torty i ciasta. Jeśli nie można ich zrobić w domu to cukiernie takie jak cukiernia lubartowska mają świetne wypieki. Zawsze uda się kupić coś pysznego. Opłaca się spoglądać właśnie na słodkości w pobliskich cukierniach.
Back to top
View user's profile Send private message
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Wed 26 Apr 2023, 14:33    Post subject: Reply with quote

Nie powiem, bo i ja długie lata piekę, dlatego teraz postanowiłam otworzyć nawet taki mini biznes w tym kierunku. Znalazłam właśnie firmę https://waferspremium.pl/ , która oferuje między innymi opłatki na tort z różnorodną grafiką, zdjęciem - według mnie coś takiego to naprawdę super sprawa.
Back to top
View user's profile Send private message
mhilpert
początkujący
początkujący


Joined: 16 Aug 2023
Posts: 4
Location: Zakopane

PostPosted: Wed 16 Aug 2023, 11:29    Post subject: Reply with quote

Chciałabym zrobić tort własnoręcznie, macie sprawdzony przepis na biszkopt?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group