Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracje światłem

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 15:38    Temat postu: Dekoracje światłem Odpowiedz z cytatem

Słyszałyście o czymś takim? My chcemy wynająć firmę, zajmującą się dekoracją światłem, mamy wizję sali jadalnej, natomiast wciąż poszukujemy jak "przystroić" salę taneczną, tak, żeby miała podobny klimat, ale jednak, by zawierała elementy "dyskotekowe" i by goście dobrze się czuli. Co myślicie o takiej kolorystyce - czy dobrze byście się czuły na tak oświetlonej sali? Na sali mamy złote materiały, których widoczności chcemy się sprytnie pozbyć, a na tym zdjęciu dzięki zastosowaniu różowych i niebieskich świateł, to złoto wydaje się takie delikatne.
Sala jadalna

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efekty swiatlem jak najbardziej, aczkolwiek kolorystyka rozowo-fioletowa (jak z fotki) mi sie personalnie bardzo nie podoba i bardzo meczy moj wzrok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noir no właśnie, tego zmęczenia się obawiam, a zastanawiam się co zrobić, by to złoto tak się nie rzucało w oczy... Jeszcze tak myślę o żółtym świetle, które dawałoby klimat jakby się siedziało przy świecach. Wtedy ten złoty by współgrał z całością... Postaram się znaleźć coś, o czym mówię

EDIT: No to szukałam, ale większość jest właśnie w różach i niebieskim. To co wstawie, to tylko pewien zarys, pogląd efektu, jaki bym chciała uztyskać,, ale bez widoczności sali..;/

coś takiego, tylko że to jest takie typowo świąteczne oświetlenie język
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Wto 24 Wrz 2013, 15:58, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi dla odmiany takie zestawienie kolorystyczne się podoba uśmiech Chociaż to też zależy od sali. Jeśli dookoła jest dużo bieli to moim zdaniem takie połączenie jest jak znalazł (no i ja pasjami kocham wszystko co fioletowe język )
"Ukrycie" złotego przy pomocy żółtego światła jest moim zdaniem dobrym pomysłem, a połączenie tego z jakimś innym żywym kolorem na sali tanecznej może dać efekt "dyskotekowości".
Mi się ogólnie dekoracje światłem baaaardzo podobają, bo potrafią nadać miejscu niesamowity klimat.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heheh, no jak widac, kazdemu sie co innego podoba uśmiech

Dla mnie jest zbyt cukierkowe i nienaturalne uśmiech Nie wysiedzialabym calego wieczora przy czyms takim uśmiech

Samo oswietlenie swiatlem to swietna sprawa, ale trzeba miec swietne wyczucie (albo firme, ktora ma dobrych dekoratorow uśmiech ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fioletowy czy niebieski zrobią z Was zombie język Ja bym stawiała na naturalnosc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za szczere opinie, potwierdzające to, czego się obawiałam - że goście nie będą się dobrze czuli w takim miejscu przez całą noc - dlatego myślę, że skupimy się na stworzeniu takiego efektu, jaki by dały świece.
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Sro 25 Wrz 2013, 11:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliśmy, powiem więcej u nas była dekoracja światłem (w tanecznej części sali). Zapewniona z dwóch stron i przez salę i przez wodzireja, ale zrobiliśmy minimalną jej wersję i wyszło super, bo było to delikatne i nieprzesadzone. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 6:52    Temat postu: Re: Dekoracje światłem Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Słyszałyście o czymś takim?

Tak, w innym temacie Razz
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=10001&start=0
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:07    Temat postu: Re: Dekoracje światłem Odpowiedz z cytatem

limone napisał:
Mani_ani napisał:
Słyszałyście o czymś takim?

Tak, w innym temacie Razz
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=10001&start=0



Ooo Very Happy To pewnie mój temat musi zostać zamknięty język uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group