Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

STUDIO DESIGN OLSZTYN NIE POLECAM

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewcia_ol
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie 16 Gru 2012, 18:53    Temat postu: STUDIO DESIGN OLSZTYN NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem już po ślubie (23.06.12, Olsztyn) i chciałam Was przestrzec przed p. Wiesławem Kołodziejskim z Olsztyna (Studio Design). Na naszym ślubie i weselu wystąpił w roli kamerzysty i niestety efekty jego pracy okazały się kompletnym niewypałem. Postanowiłam napisać to na forum, żeby inne pary, które chciałyby uwiecznić swoja uroczystość na filmie, nie zostały 'na lodzie' tak jak my. Naprawdę, nie polecam go. Dlaczego?
- film mieliśmy dostać po miesiącu, a trafił on w nasze ręce po pół roku! (po licznych telefonach, wizytach);
- w trzech miejscach na filmie było inne imię panny młodej (na szczęście chociaż w jednym miejscu było poprawne oczko
- film miał być w jakości HD, a wygląda jakby był kręcony telefonem komórkowym;
- menu do filmu (z wyborem scen, slajdami) nie jest na początku, a na końcu, bo jak pan sam przyznał 'nie udało mu się tego wkleić w innym miejscu';
- film wygląda jak z pogrzebu;
- w kościele w ogóle nie widać gości, a liczne detale architektoniczne (mnóstwo zbliżeń na figurki);
- na większości ujęć z kościoła mój mąż ma uciętą głowę (jest wysoki). Pan Wiesław tłumaczył, że jedną kamerą nie da się objąć wszystkiego oczko
Itd.... Itd.... Uwag jest wiele. Owszem, każdy ma swój gust i to co podoba się jednemu, niekonieczne musi podobać się drugiemu, ale obiektywnie rzecz biorąc film do niczego się nie nadaje smutny Nie dajcie się nabrać (tak jak my) na wypasiona stronę internetową, która niestety nie odzwierciedla materiału, który dostaliśmy smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 16 Gru 2012, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat: Nie dajcie się nabrać (tak jak my) na wypasiona stronę internetową, która niestety nie odzwierciedla materiału, który dostaliśmy

No właśnie : strona fajna /podobno- bo nie mogę jej wygoglować/ a efekty mierne. I tak niestety najczęściej na rynku usług bywa. A jak już młoda para trafi na niezbyt wypasioną stronę nie chce już z usługodawcą rozmawiać sądząc, że źle robi swoja pracę. Strona web nigdy nie będzie prawdziwym odzwierciedleniem wykonywanej pracy.

Zakładając, że jest to wszystko prawdą co piszesz to faktycznie nieciekawie to wyszło. Teraz to są dwa wyjścia:
1. Zdobyć materiał surowy- wyjściowy i montaż od nowa zakładając że materiał wyjściowy jest dobry i kompletny.
2. Niestety pogodzić się z porażką.

Jeżeli to nie tajemnica, to napisz ile zapłaciłaś za tą usługę.

Oczywiście zgodnie z zasadami na forum w tego typu sprawach czekamy na wyjaśnienia ze strony tego studia.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Pon 17 Gru 2012, 18:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewcia_ol
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materiał źródłowy już mamy, więc spróbujemy coś pokombinować (jeżeli do czegoś się nadaje) Tak fatalny film rekompensują nam super zdjęcia, robione przez zupełnie kogoś innego. Mieliśmy czas, żeby przygotować się na niezbyt pomyślne rozwiązanie tej sprawy. Tak jak pisałam, na film czekaliśmy pół roku i co chwile otrzymywaliśmy odpowiedź w stylu "Film będzie gotowy za tydzień/ za dwa" ... i tak mijał tydzień za tygodniem. Nie chce roztrząsać tej sprawy i tak naprawdę, to nie obchodzi mnie zdanie tego pana. Chciałam tylko przestrzec inne pary, które np. decydują się na wynajęcie tylko kamerzysty. Wybierając tego pana mogą niestety zostać z niczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
millysa
gaduła
gaduła


Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 294
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 19:57    Temat postu: Re: STUDIO DESIGN OLSZTYN NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

Ewcia_ol napisał:

- menu do filmu (z wyborem scen, slajdami) nie jest na początku, a na końcu, bo jak pan sam przyznał 'nie udało mu się tego wkleić w innym miejscu';


To faktycznie "fachowiec" Rolling Eyes

Ewcia, współczuję smutny
A oglądaliście materiały tej firmy przed podpisaniem umowy? Najlepiej chyba obejrzeć cały film bo po fragmentach czasem trudno ocenić.

Stronę "wygooglowałam" http://www.studio-design.com.pl/#/oferta/
ale nie widzę w portfolio filmów więc ciężko ocenić,
natomiast zdjęcia jakieś takie nie w moim guście, zbyt sztuczne.
popr.pisownię/mod/
_________________


Ostatnio zmieniony przez millysa dnia Pon 17 Gru 2012, 20:38, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ta strona otwiera się w nowszych przeglądarkach.

Cytat: A oglądaliście materiały tej firmy przed podpisaniem umowy?

Z pierwszego postu wynika, że na podstawie strony internetowej i zasobów, których ja też nie widzę, doszło do podpisania umowy.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewcia_ol
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzję podjęliśmy na podstawie prezentacji na targach ślubnych. Zgadzam się, że decyzja była zbyt pochopna, ale szczerze powiedziawszy bardziej zależało nam na zdjęciach, a na film zdecydowaliśmy się dość późno i wielu kamerzystów nie miało już wolnego terminu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 3 Sty 2013, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ właściciel studia nie odpowiada na maile, telefon podany na stronie web jest nieczynny- temat zamykam. Nie ma co dalej tego wałkować.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group