Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pytania do fotografa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fotograf Ślubny
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 8:00    Temat postu: Pytania do fotografa Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów.
Przeglądając forum wpadłem na pewien pomysł, który chciałem Wam zaproponować.
Od wielu lat zajmuje się fotografią ślubną, mam w tym temacie spore doświadczenie zarówno praktyczne jak i teoretyczne i pomyślałem, że mógłbym swoja wiedzą przysłużyć się innym udzielając różnego rodzaju porad i podpowiedzi na nurtujące pytania.
Na forach wiele jest wątków, w których przyszła Młoda Para pyta o różnego rodzaju drobiazgi i stara się pytaniami rozwiać wszelkie przedślubne wątpliwości związane z organizacją uroczystości.
Pomyślałem zatem o założeniu wątku w którym narzeczeni mogliby zadawać pytania dotyczące fotografii ślubnej a ja z przyjemnością będę udzielał odpowiedzi i porad.
Jeśli pomysł uważacie za trafny to zapraszam do zamieszczania pytań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyobrażasz sobie ten wątek dokładniej? Powiedzmy, para zada pytanie, Ty udzielisz odpowiedzi na nie, po czym (to nieuniknione) rozpocznie się dyskusja na wiele stron... w międzyczasie dodane zostaną kolejne pytania Par, kolejne odpowiedzi, kolejne dyskusje, w jednym wątku... Jak widzisz utrzymanie porządku? Po kilkudziesięciu stronach nikt się nie odnajdzie w temacie...
Albo inaczej, czym miałoby się różnić zadawanie pytania tutaj od utworzenia nowego, precyzyjnego wątku, tak jak to było do tej pory?
Nie wiem jak inni, ale ja nie bardzo rozumiem Twój zamysł.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysztofmatysiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 60
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo dobrze rozumiem ten pomysł. Dobry sposób na reklamę i promocję własnej osoby. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fotograf Ślubny
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
Jak wyobrażasz sobie ten wątek dokładniej? Powiedzmy, para zada pytanie, Ty udzielisz odpowiedzi na nie, po czym (to nieuniknione) rozpocznie się dyskusja na wiele stron... w międzyczasie dodane zostaną kolejne pytania Par, kolejne odpowiedzi, kolejne dyskusje, w jednym wątku... Jak widzisz utrzymanie porządku? Po kilkudziesięciu stronach nikt się nie odnajdzie w temacie...
Albo inaczej, czym miałoby się różnić zadawanie pytania tutaj od utworzenia nowego, precyzyjnego wątku, tak jak to było do tej pory?
Nie wiem jak inni, ale ja nie bardzo rozumiem Twój zamysł.


Pada pytanie, pada odpowiedź. Jeśli dochodzi do dyskusji to fajnie, chętnie poznam zdanie i pomysły innych. Jeśli w trakcie będą kolejne pytania to będę na bieżąco odpowiadał. Kwestia śledzenia wątku. Ja nie widzę problemu.
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega sobie przypomniał o nas po3 latach. To w sumie dobrze. Temat dobry, tylko przecież fotografów mamy tutaj sporo i także mogą udzielać porad.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fotograf Ślubny
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh, ta przyjacielska atmosfera. po co po koleżeńsku skoro można na wilkiem jak na konkurencyjnego intruza.
No cóż...., pomyliłem fora.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na swoich klientów też tak szybko i dobitnie fochasz? Mr. Green

Krzysztofmatysiak napisał:
A ja bardzo dobrze rozumiem ten pomysł. Dobry sposób na reklamę i promocję własnej osoby. oczko

Trudno mieć inne odczucia po takim przywitaniu na forum:
Fotograf Ślubny napisał:
Na forach wiele jest wątków, w których przyszła Młoda Para pyta o różnego rodzaju drobiazgi i stara się pytaniami rozwiać wszelkie przedślubne wątpliwości związane z organizacją uroczystości.
Pomyślałem zatem o założeniu wątku w którym narzeczeni mogliby zadawać pytania dotyczące fotografii ślubnej a ja z przyjemnością będę udzielał odpowiedzi i porad.

_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group