Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na film ze ślubu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
W&J
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 108

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 10:07    Temat postu: Pomysły na film ze ślubu Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie Very Happy

Macie jakieś pomysły na film? Ja mam już kilka, a oto i one:

1. Na końcu chcę żeby była puszczona lista gości obecnych na ślubie-ot tak na pamiątkę, kto był.
2. Zapowiedź filmu-na samym początku- chcę żeby były pokazane różne scenki ze zdjęć, z pleneru, a do tego jakaś delikatna piosenka, i słowa wypowiadanej przez nas przysięgi małżeńskiej. Tyle że "splecione". Ja mówię np. początek, narzeczony później kilka słów,potem znowu ja dalszą część i tak aż do końca przysięgi. Ślicznie to wygląda uśmiech
3. Chciałabym żeby zebrał w kupke wszystkie małe dzieci które będą na weselu (a będzie ich dość sporo) i żeby zaśpiewały np. "sto lat", albo coś powiedziały, może jakiś wywiad z nimi przeprowadzić? Coś się wymyśli Cool
4. Wywiad z gośćmi. Tzn... Najprawdopodobniej moja świadkowa go będzie prowadzić, będzie zadawać różne pytania gościom takie jak np. : jak pamiętają parę młodą dawniej, jaki jest sposób na udane małżeństwo, jak kiedyś wyglądały wesela, może jakieś życzenia, albo "wróżby" Twisted Evil . Heh...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobry masz plan. Zobacz, co zaproponuje Ci firma nagraniowa.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
W&J
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 108

PostWysłany: Sob 21 Kwi 2012, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam żeby dziewczyny się wypowiadały. Lubię takie nie banalne pomysły... Ale chyba nic z tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2012, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak napisałaś - ten plan - zazwyczaj robione są chyba filmy weselne - czy tam te teledyski - takie mam wrażenie

Bez urazy więc, ale większość filmów tak wygląda uśmiech , urywki, przeplatana przysięga, wywiady z goścmi, ja bym zapytała kamerzystę co jeszcze innego można zrobić
Choć wiadomo wygląda to pięknie, zwłaszcza ta przysięga
Dobry fachowiec na pewno doradzi najlepiej uśmiech

Ja bym się oddała w ręce specjalisty , który na pewno wie jak zrobić dobrze
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogloszeniomaniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 22 Cze 2012, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem za płytami i laserami, najlepszą rzecz dodaną do filmu ślubnego.

Kamerzysta na płycie zmontował skecz 5 minutowy, (Na weselu nagrywał niczego nie świadome osoby prowadzące rozmowy, przy stołach, pod ścianami, i na zewnątrz.) A na płycie było małe cudo, zamiast ich głosów idealnie trafione teksty ze znanych filmów. ( całość zgrana jak drużyna Brazylii)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group