Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowoczesny film ślubny na nasz ślub-opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zobaczyłem jeden filmik ten zrealizowany na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu- tak bynajmniej to miejsce poznałem. Co do produkcji podobnie uważam, jak nheledore. Mnie jakoś długo się te pliki otwierają, więc zobaczyłem tylko jedną produkcję. Ogólnie nie jest źle, jednak każdy z nas ma inny styl pracy, co innego robi itd. więc nie będę ani chwalić ani krytykować. Jeżeli to Tobie odpowiada i na Twoje warunki finansowe to bierz. Może zdradź nam rąbek tajemnicy ile u nich jest wyceniony wideoreportaż.

nheledore Nie jest to autoreklama tej firmy, ale gdyby nie było tego linku, to o czym byłaby dyskusja?. Przeczytaj wcześniej.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tak bynajmniej to miejsce poznałem


Poprawiając pisownię innych wypadałoby troszkę bardziej zwracać uwagę na to co się pisze. Najpierw uczni, teraz jakiś dziwny twór..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Lut 2012, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyczkę można wyłączyć przyciskiem w kształcie kwadratu, w lewym dolnym rogu.

Co do filmów, które można obejrzeć na stronie to wydają mi się ok.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Produkcje tej firmy są jak dla mnie męczące. Zbyt dynamiczne. Ujęcie rąk. Nagle szybki pstryk na garnitur. Tu noga. Ty mur. Tu ciemność. Trochę brakuje w nich spójności, ale ogólnie spoko.

Zgadzam się, zbyt szybko zmieniające się ujęcia - mnie zmęczyły.
Co do muzyczki, to ona mnie się za pierwszym razem w ogóle nie włączyła, jednak prawda - można ją bez problemu wyłączyć.
Poza tym coś nie gra z odtwarzaniem tych filmików, raz odtworzył mi się każdy bez problemu, za drugim razem zaczęły się zacinać, albo obrazu nie pokazywały bądź w ogóle się nie włączały.

Nie wiecie przypadkiem jakie piosenki lecą w tych filmikach? Razz

WIDEOFILM napisał:


nheledore Nie jest to autoreklama tej firmy, ale gdyby nie było tego linku, to o czym byłaby dyskusja?. Przeczytaj wcześniej.

Nie musi być autoreklamą, a jedynie reklamą. Nie link jest problemem, ale to, co jest przed linkiem - zachwyt. W wyobraźni usuń ten zachwyt nad firmą i pozostaje Ci zwykłe pytanie o opinie - jakich wiele na tym forum.
Zresztą z tego co widziałam, to ta firma jest też w ofertach video w serwie ślub-wesele.pl
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esia
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie właśnie takie dynamiczne się podobają Very Happy Zdecydowałam się. Wesele mam już w kwietniu także jak tylko dostanę film to oczywiście zdam relacje na forum. WIDEOFILM - a propos cen to 3-5 tys mają. W porównaniu do innych takich filmów w internecie to tanio. A z tą reklamą czy autoreklama czy jak to się tam nazywa to dajcie sobie już spokój bo to jest śmieszne. Pozdrawiam Ewelina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli sprawa jest jasna- temat zamykam.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group