Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotoksiążka/sesja ślubna

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basi.a
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 5

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 13:15    Temat postu: Fotoksiążka/sesja ślubna Odpowiedz z cytatem

Witam, Mam pytanie odnoście sesji zdjęciowej (ślubnej), czy któraś z Was robiła sobie fotoksiążkę z tych zdjęć. Szukałam już w internecie firm, które się tym zajmują i oferta z najlepszefoto brzmi kusząco (można dużo ingerować w wygląd fotoksiążki, wybrać papier, format zdjęć, ich rozmieszczenie itd.) Co myślicie o tym pomyśle? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztofmatysiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 60
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od 2 lat współpracuję z najlepszefoto i nie mogę nic złego powiedzieć. Cena, jakość, terminowość wykonania na dobrym poziomie. Sam przygotowuję projekty kart i wysyłam do druku. Jednak ten program do projektowania trochę za bardzo mnie ogranicza. Ogólnie polecam zwłaszcza pakiet 2+1 gdzie jeden album jest za darmo.
Aha, żeby było jasne, zamawiam albumy w skórzanych oprawach i z twardymi kartami, tzw. fotoalbumy. Fotoksiążki bardziej pasują do pamiątki z wakacji niż sesji ślubnej. Warto zrobić to razi porządnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam zrobić sobie taką książkę, jak na gruponie bym talon na 40 zł (chyba), ale jakoś wtedy pustki na koncie miałam. Koleżanka kupiła i zadowolona jest. Widziałam jej książkę i o ile za taką cenę tobym się zdecydowała to za normalną cenę (chyba ponad 100zł) raczej nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztofmatysiak napisał:

Aha, żeby było jasne, zamawiam albumy w skórzanych oprawach i z twardymi kartami, tzw. fotoalbumy. Fotoksiążki bardziej pasują do pamiątki z wakacji niż sesji ślubnej. Warto zrobić to razi porządnie.


Podpisuję się pod słowami kolegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ryzykant78
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 13
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie 26 Cze 2011, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magnoliafoto napisał:
Krzysztofmatysiak napisał:

Aha, żeby było jasne, zamawiam albumy w skórzanych oprawach i z twardymi kartami, tzw. fotoalbumy. Fotoksiążki bardziej pasują do pamiątki z wakacji niż sesji ślubnej. Warto zrobić to razi porządnie.


Podpisuję się pod słowami kolegi.


Również potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Nie 26 Cze 2011, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basi.a, Skąd jesteś? W Wawie masz bardzo dobry LabPolska, grube karty, obraz naświetlany na papierze fotograficznym, okładka do wyboru projektowana osobiście (np. ze zdjęć) lub z ekoskóry. Obecnie pracują nad gotowym programem do projektowania rozkładówek, ja jednak wolę mieć wszystko pod kontrolą i sama projektuję strony.
Internetowo także można u nich zamawiać, ale jeśli chcesz się zapoznać z ich produktami, to właśnie w Wawie.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sheepi
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 8
Skąd: Piaseczno k/Warszawy

PostWysłany: Nie 26 Cze 2011, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mogę polecić LabPolska. Wykonali dla mnie jeśli dobrze liczę pięć fotoksiążek i za każdym razem była to usługa na najwyższym poziomie. Zamówienie mailem, projekty przesłane na FTP, fotoksiążki przesłane kurierem. Szybko, sprawnie i ekstremalnie profesjonalnie.

Brzmi jak laurka ale aż miło ją wystawić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
basi.a
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 5

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I już jest:) Dzięki, Krzysztofie, za polecenie firmy. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Opisy, papier, ramki itd. można wybrać samemu, ale pracownicy są chętni do pomocy:) Polecam każdemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group