Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pytanie o teledysk weselny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eveleva
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Otwock

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2011, 13:09    Temat postu: Pytanie o teledysk weselny Odpowiedz z cytatem

Witam Was: znalazłam na ,,youtube'' super teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=esWls-YfjWU&feature=fvwrel
chciałabym mieć coś takiego, a nie jakieś 3 godzinne, monotonne i nudne wspomnienie.
Czy ktoś z Was może mi polecić jakąś osobę, która byłaby w stanie zrobić mi i mojemu przyszłemu mężowi taką pamiątkę? Jaki może być koszt takiego teledysku?
Jestem z okolic Warszawy.
Pozdrawiam, Ewelina

Poprawiono pisow.-polskie litery.Proszę uzupełnić dane w profilu-rub.skąd/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie spoty powstają przy okazji, Najpierw montuje się zasadniczy film. Później z predysponowanych ujęć tworzy się teledyski. Trzeba mieć kilka godzin nagranego materiału, żeby udało się uzyskać atrakcyjny skrót tego typu. Robimy różne teledyski począwszy od romantycznych skończywszy na totalnie szalonych.

Ten który przedstawiłaś jest fajny, ale czy istotnie chciałabyś, aby był to Twój jedyny film z wesela.
Dominuje na nim kilka medialnych osób, a para młodych pojawia się przez 6 sekund. Nie widzieliśmy rodziców, dziadków ani rodzeństwa..

Nasza firma specjalizuje się w tego typu produkcjach, ale traktujemy je jako atrakcyjny efekt uboczny, ciekawego filmu ślubnego (który jest zupełnie inny od tych,które widziałaś u znajomych)
Zapraszam do swojej firmy możemy zrealizować taką produkcję już od 2600 zł

kliknij tutaj , dowiesz się więcej
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 2 Maj 2011, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisze Alicjamedia.To się robi z całości. Dla mnie taki teledysk to żadna pamiątka. Widać,że realizacja odbywała się na 2 kamery.Potem tylko dobry montaż.
A jak piszesz o 3 godzinnym filmie- nie musi być nudny i monotonny.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eveleva
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Otwock

PostWysłany: Wto 3 Maj 2011, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie znam się na tym, dlatego się zapytałam. Już tyle widziałam filmów weselnych i na każdym w połowie już się nudziłam i chciałam przewinąć na kolejny etap filmu smutny Rozmawiałam z moim narzeczonym i oboje postanowiliśmy, że chcemy mieć krótki film, ale z przysłowiowym "jajem" uśmiech Skontaktowałam się z tym panem co robił ten teledysk i rzeczywiście filmował z drugą osobą, dodatkowo cena jest o wiele niższa niż Alicjamedia mi zaproponował. Niestety ma zajęty termin smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaWD
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: CZĘSTOCHOWA

PostWysłany: Wto 3 Maj 2011, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam teledysk jeszcze nie musi świadczyć o jakości filmu. Tutaj pozwolę się nie zgodzić z VIDEOFILM. Trudno zmontować ciekawie 3 godzinny film. Przecież to tysiące cięć, jedna kamera nie ma szans - tańce będą lecieć longiem bez montażu. Chociaż nie wiem, może się mylę. 90 minut to optymalny czas, gdzie można pokazać wszystko w ciekawy sposób. My tworzymy również i 15-20 filmy - są takie zlecenia i nie jest to w formie teledysku. Teledysk, o ile powstanie (nie każdy klient chce) tworzy się, jak wspomnieli przedmówcy ze sporej ilości materiału. I tak trzeba być na całym weselu i tak, obojętnie czy końcowym efektem będzie 3 minutowy klip czy 3 godzinna relacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group