Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plener w Barcelonie za ile?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Catalina Fernandez
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 19:43    Temat postu: Plener w Barcelonie za ile? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się nad rozszerzeniem naszych usług fotograficznych o organizację pleneru fotograficznego za granicą. Na początek Barcelona, bo A) jest piękna B) mieszkaliśmy tam długo i znamy takie zakątki, których turysta nigdy nie znajdzie.
Próbujemy tak wstępnie zbadać rynek, czy jest zapotrzebowanie na tego typu usługi? Czy ktoś wyjeżdżał z Was może na tego typu zagraniczny plener organizowany przez fotografa obsługującego wesele? Czy cena 8-10 tys. zł za kompleksową obsługę wesela i plener w Barcelonie z przelotem (7 noclegów, bez wyżywienia, apartament w centrum) dla dwóch osób to kwota, za którą Waszym zdaniem, warto tak zaszaleć?
Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i opinie od osób, które wyjeżdżały na takie zagraniczne plenery. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł sam w sobie dobry. O tyle Tobie łatwiej tam będzie cokolwiek zrobić, bo znasz tamte strony. Dla nowicjusza to już inna bajka.
O cenach nie powiem, znasz lepiej koszty organizacyjne.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zarembski
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. Trzeba by to przekalkulować. Pomysł zacny, ale po co aż 7 noclegów? Wystarczy jeden, max dwa i plener można zrobić. Tak właśnie realizowaliśmy ślub w Rzymie, z tym że na innych zasadach - za stawkę "polską" plus wszelkie koszty przelotu i pobytu po stronie Młodych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Catalina Fernandez
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob 19 Lut 2011, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założyliśmy, żeby zrobić aż 7 noclegów, żeby para młoda mogła potraktować też ten wyjazd jako taką mini wycieczkę. Koszty przelotu do Barcelony nie są najniższe, więc trudno mi oszacować, czy komuś opłacałoby się pojechać na 2 dni (chociaż jak się dobrze poszuka i z odpowiednim wyprzedzeniem zamówi można czasem polecieć za 20 Euro tam i z powrotem:). Sam plener oczywiście, można zrobić w jeden czy dwa dni.
Będę wdzięczna za jakieś wasze opinie, jaka kwota jest rozsądna za taki wyjazd albo ile zapłaciliście, jeśli uczestniczyliście w takim zagranicznym plenerze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Sob 19 Lut 2011, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to dobry pomysł, że proponujecie młodym coś więcej niż przyjazd i wyjazd na czas, te kilka dni na pewno miłej będzie zapamiętane niż ekspresowy kurs w tą i z powrotem uśmiech Jednocześnie zaliczą podróż poślubną, na co i tak wydane będą nieraz niemałe pieniądze oczko
Dodatkowo, jeśli fotograf będzie im cały czas towarzyszył, a przynajmniej dłużej niż jeden dzień, to pamiątka będzie świetna!
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ryzykant78
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 13
Skąd: Radom

PostWysłany: Sob 19 Lut 2011, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze będzie to podróż poślubna oczko z pięknie uwiecznionymi wspomnieniami. Pomysł fajny tylko jeszcze żeby klienci byli ale jak już wcześniej wspomniałem trzeba zacząć od słów podróż poślubna a przy okazji plener oczko i znajdą się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 2 Kwi 2011, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem jest plener w Venecji. Wyprawę samochodem z noclegiem w Wiedniu i sesja w tym mieście, następnie przejazd przez Alpy (kolejna sesja) później Venecja. Kilka lat temu uczestniczyłem w czymś takim.
Niepowtarzalne chwile, super ujęcia, koszt o wiele mniejszy niż wersja z przelotem do Hiszpanii
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 2 Kwi 2011, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarembski napisał:
Hmm.. Trzeba by to przekalkulować. Pomysł zacny, ale po co aż 7 noclegów? Wystarczy jeden, max dwa i plener można zrobić. Tak właśnie realizowaliśmy ślub w Rzymie, z tym że na innych zasadach - za stawkę "polską" plus wszelkie koszty przelotu i pobytu po stronie Młodych.


Wydaje mi się, że skoro już płaci się za bilet, to lepiej z tego skorzystać.. Wydatek na jeden/dwa dni i tak będzie duży, bo spora część to cena biletu, więc koszt samej sesji będzie wysoki. Jak ktoś ma pieniądze, to czemu nie.. Jak dla mnie lepiej pomyśleć o podróży poślubnej, ewentualnie na miejscu szukać fotografa - choć przyznam, że nie mam pojęcia jak organizacyjnie i cenowo wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 2 Kwi 2011, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właśnie Ewelinko:wprawdzie mówimy tu o Hiszpanii, a może napisz, o ile się orientujesz, jak wyglądają ceny fotografów w Paryżu i we Francji ?
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 2 Kwi 2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam niestety pojęcia.. Nie orientowałam się, bo nie było takiej potrzeby. Choć pytanie dobre, bo wiadomo, że jeśli ktoś decyduje się na takie usługi musi dostosować się do klientów, więc żadna różnica czy chodzi o Hiszpanię czy o inne państwo. Ceny za samą usługę z pewnością wyższe (głównie, jeżeli chodzi o przeliczenie waluty, bo przy Polskich zarobkach będą to wyższe sumy), jednak przy usługodawcy z Polski trzeba zapewnić przelot, nocleg i zapłacić za więcej czasu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group