Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oceniamy nasze filmy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiaWD
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: CZĘSTOCHOWA

PostWysłany: Czw 31 Mar 2011, 21:47    Temat postu: Oceniamy nasze filmy Odpowiedz z cytatem

Można tu wrzucać swoje i nie tylko swoje filmiki. Można oceniać, komentować. Prośba do Młodych Par o aktywny udział w tej dyskusji.

Na początku coś co nie jest moje:
http://vimeo.com/16983246

plik prywatny, hasło to słowo haslo
źródło: http://blog.filmowanie-slubu.pl/?p=122

Jest to cały film. Sporo błędów, w tym niedopuszczalne kadrowanie jednego z operatorów bynajmniej nie chodzi o fakt iż ich tam widać (wyłapiecie gdzie?). Ale nie o tym. Chodzi mi o tego typu film. O jego czas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 31 Mar 2011, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o opinie, zamieszczam filmy z tym samym zespołem na dwóch różnych przyjęciach

pierwszy film
następpny z tą samą muzyką, ale zrobiony kiedy indziej
i jeszcze jeden
kamerzysta na wesele warszawa
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Wto 31 Maj 2011, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
proszę o opinie, zamieszczam filmy z tym samym zespołem na dwóch różnych przyjęciach

pierwszy film
następpny z tą samą muzyką, ale zrobiony kiedy indziej
i jeszcze jeden

Szkoda że nie wrzuciłaś jakiegoś filmiku ze ślubu:)uśmiech ale fajne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi w jakim programie jest ta czołówka?
http://www.youtube.com/watch?v=o80Y8_BgN6U

Chciałam początek czołówki taki jak na filmiku aż do momentu nazwy kościoła(ale bez krzyża) a dalej chciałam po swojemu:), wymyśliłam ciąg dalszy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LIDKA: Z tego co widzę to,, Edius'' z tych nowszych wersji. Oczywiście przy zastosowaniu jeszcze odpowiednich filtrów i nakładek.
Jest to program firmy Canopus. A co chcesz sobie takowy sprawić?
ps/ nie zakładaj takich samych wątków w 2 tematach.Myślę, że tu jest najlepsze miejsce dla niego.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
Powiedzcie mi w jakim programie jest ta czołówka?
http://www.youtube.com/watch?v=o80Y8_BgN6U

Chciałam początek czołówki taki jak na filmiku aż do momentu nazwy kościoła(ale bez krzyża) a dalej chciałam po swojemu:), wymyśliłam ciąg dalszy.


Też mi się bardzo spodobał.. Mam tylko jedno ale - nie jako czołówka do filmu ślubnego.. Ta czerń, muzyka, a potem krzyż nasuwają jedno skojarzenie - jakiś film żałobny. Lubię zdjęcia w tej kolorystyce, ale kurcze tu zbyt mrocznie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaWD
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: CZĘSTOCHOWA

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta czołówka to kiepska podróbka. Oryginał zrobił Tokksa ( http://tokksa.pl/film_slub_2.php ) dobre parę lat temu - nie ma już na stronie. Często jest to kopiowane, zazwyczaj nieudolnie.

Do zrobienia w każdym programie montażowym oczko

Czy naprawdę wszyscy muszą mieć takie same czołówki? Nie lepiej coś oryginalnego, swojego? Miliony możliwości, nie ma sensu kopiować od innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
lidka1986 napisał:
Powiedzcie mi w jakim programie jest ta czołówka?
http://www.youtube.com/watch?v=o80Y8_BgN6U

Chciałam początek czołówki taki jak na filmiku aż do momentu nazwy kościoła(ale bez krzyża) a dalej chciałam po swojemu:), wymyśliłam ciąg dalszy.


Też mi się bardzo spodobał.. Mam tylko jedno ale - nie jako czołówka do filmu ślubnego.. Ta czerń, muzyka, a potem krzyż nasuwają jedno skojarzenie - jakiś film żałobny. Lubię zdjęcia w tej kolorystyce, ale kurcze tu zbyt mrocznie jest.


Czerń i krzyż też jest nie w moim stylu. Tylko chcę aby kamerzysta zrobił mi coś podobnego ,ale w kolorze i troszkę inaczej.
popr.pis/mod/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, ta czołówka jest trochę smutna. A widać,że ten ślub był ciekawy, młody w mundurze wojskowym.
No nic, czekamy na inne.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group