Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bardzo ważne przed sesją zdjęciową!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fotopasja
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: powiat cieszyński

PostWysłany: Sob 19 Mar 2011, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat:"powtórne strojenie, makijaże, fryzjer itp. to pewien wydatek"
Niby tak, ale po co wiernie odtwarzać fryzury, makijaże itp. ? Przecież "realne" zdjęcia młodzi mają w dniu ślubu, w kościele, na zabawie... po to jest reportaż. Plener jest tak naprawdę dla Młodej Pary, ma pokazywać emocje, więzi między nimi, czasem szaleństwo, luz... Zatem w tym momencie niepotrzebne są wykwintne koki i szumne makijaże. Moje pary najczęściej mają zupełnie inne charakteryzacje, Pani Młoda zwykle rozpuszcza włosy. I nikomu to nie przeszkadza. Ale to moje zdanie, każdy może mieć inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 19 Mar 2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotopasja napisał:
"powtórne strojenie, makijaże, fryzjer itp. to pewien wydatek"


Organizacja przyjęcia weselnego to dopiero wydatek i nie mam zamiaru tracić nic z tej nocy na jakieś wycieczki po studiach, starówkach itp
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Nie 20 Mar 2011, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm sesja chyba powinna być spontaniczna bardziej. A miejsca to się planuje chyba wcześniej z fotografem niż tydzień przed ślubem...
/popr pisownię- nowe zdanie z d.lit/ mod
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buskibj
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Mar 2011, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plener w innym dniu to standard, młoda nie martwi się o sukienkę, foto może z młodą zrobić co chce uśmiech oczywiście o ile młody pozwoli Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Nie 27 Mar 2011, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się na pewno nie zdecydowała na zdjęcia kilka godzin przed ślubem, bo wtedy jak się coś z suknia stanie to już kicha...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebastianfrost
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 34
Skąd: Gostyń/Poznań/Włocławek

PostWysłany: Pon 28 Mar 2011, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że większość młodych nie lubi się fotografować, to dość mało komfortowa sytuacja, gdy muszą się obściskiwać i całować przy, jakby nie było obcym facecie z aparatem. Nie lubię słowa plener, częściej używam sformułowania spacer - i tak też to traktuje. Idziemy na spacer i przy okazji robimy zdjęcia. Tak czy inaczej - najważniejsze dla mnie jest oczekiwanie klienta - nie staram się uszczęśliwiać ich na siłę - jeśli chcą tylko kilka zdjęć "do ramki" nie ma problemu - robimy zdjęcia w trakcje wesela, jeśli chcą plener innego dnia - robimy innego dnia. Natomiast nie zdarzyło mi się żebym z młodymi jeździł przed ślubem w poszukiwaniu miejsc na zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 28 Mar 2011, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my przed każdą sesją szukamy miejsca, żeby ciągle nie spacerować tą samą ścieżką. Do plenerów przygotowujemy się dużo wcześniej....zaczynamy od sesji narzeczeńskiej podczas której mamy okazję spędzić z Młodymi trochę czasu, tak na luzaka, bez stresów, nerwówki...kawka, coś słodkiego, czasem winko, dużo rozmawiamy i snujemy fantazje fotograficzne Smile

Sesja plenerowa ma być dla Młodych fajną zabawą i powiem szczerze, że to, że wcześniej spędzamy sporo czasu z narzeczonymi, bardzo ułatwia późniejsze kontakty. Jesteśmy ze sobą oswojeni i skrępowanie jest na pewno o wiele mniejsze, niż gdybyśmy spotkali się tylko przy podpisaniu umowy a później na ślubie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group