Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdjęcie powinno być dobre już na etapie jego tworzenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DobreFoty
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 13 Gru 2010, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Podsumowywując - zdjęcia autora wątku niestety ani nie są dobre, ani mi się nie podobają. Pisanie o naturalnych, dobrych kadrach jest dorabianiem filozofii do kiepskiego warsztatu.

co należało dowieść :)

Cytat:
Mimo to, nadal nie wykluczam, że te zdjęcia mogą komuś się podobać.

Tego nie da się uniknąć ale to już jest dyskusja nt. ogólnej kondycji i wyrobienia estetycznego naszego społeczeństwa ;)


P.S.
Ciekaw jestem gdzie się podział autor wątku i dlaczego nie broni swoich dzieł :)
_________________
Arkadiusz Wojciechowski

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebastianfrost
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 34
Skąd: Gostyń/Poznań/Włocławek

PostWysłany: Pon 13 Gru 2010, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że to był jednorazowy strzał reklamowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konrad Ciok
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 13 Gru 2010, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może powiem tak - pary z którymi mam okazję pracować - mają zupełnie inne oczekiwania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PawelKMVR
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 9
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Wto 14 Gru 2010, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym poruszyć jeszcze kwestię fundamentalną oraz gryzącą się z tezą że "zdjęcie powinno być dobre na etapie jego tworzenia" - tą kwestią jest to czy pracujemy na negatywie (RAW) który trzeba tak czy owak wywołać, czy uważamy siebie za tak dobrych, że nie popełniamy pomyłek i od razu strzelamy JPEGi i nie zostawiamy już sobie pola manewru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DobreFoty
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 14 Gru 2010, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważanie się za dobrych czy złych nie ma nic do rzeczy. Robimy w RAW-ach bo tak wygodniej. Nie muszę się np. martwić o temp. barwową, ustalam to sobie na etapie wywoływania i mam jeden problem z głowy w czasie robienia zdjęć.

Ale mam kolegę, który trzaska wesele za weselem i robi tylko w jotpegach. Jednak wygoda pracy i kontrola efektu końcowego przy RAW-ach jest tak ogromna, że nie wyobrażam sobie żebym się miał ograniczyć gotowym jotpegiem, będącym przecież tworem niekoniecznie wyrafinowanej elektroniki aparatu.
_________________
Arkadiusz Wojciechowski

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PawelKMVR
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 9
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Sro 15 Gru 2010, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy to wiemy, dlatego robienie w RAWach można uznać za konieczność - zdjęcie nie jest "gotowe" jak wychodzi bezpośrednio z aparatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slubyholo
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 15 Gru 2010, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coż, tylko RAW, widzę że dołaczył do nas Pan Dobre Foty, hehe, siema ziom Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przemekbialek
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 20
Skąd: Szczecin, Poznań, Wrocław, Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Kraków

PostWysłany: Pon 20 Gru 2010, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neutralny kadr..

Może pora na inną zmianę domeny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group