Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak chcialibyście żeby wyglądała Wasza sesja ślubna? ; )

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Sesja zdjęciowa Stres czy zabawa
Zabawa
90%
 90%  [ 10 ]
Stres
9%
 9%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
paweldmochewicz
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa/Trojmiasto

PostWysłany: Sro 3 Lis 2010, 13:42    Temat postu: Jak chcialibyście żeby wyglądała Wasza sesja ślubna? ; ) Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ankieta oczywiście już do małżeństw ; D

przyznam od razu, ze jestem fotografem ślubnym. Wykonałem już trochę sesji ślubnych, więc mam doświadczenie, ale nie zarejestrowałem się tutaj aby się perfidnie reklamować, zależy mi bardziej na tym co macie do powiedzenia o Waszych sesjach ślubnych lub czego się spodziewacie, czego obawiacie. Czy był to stres czy zabawa i dlaczego? Jakie zdjęcia wg. Was są najfajniejsze?

Wg mnie schematyczne, ustawione, pozowane sesje to totalna porażka, najlepiej mieć wziąc znajomych , zwykle światków , wtedy jest dobra zabawa i świetne zdjęcia. ; D

Zastanawia mnie również to, czy przyszłe pary szukając fotografa kierują się jedynie zdjęciami ślubnymi autora czy oglądają całe portfolio?


Widze tutaj pełno ludzi z podobnymi zainteresowaniami.
Ankieta może się wydawać trochę bez sensu, ale chciałbym statystycznie wiedzieć jak to wyglądało u was. ;D
Tak wiec, zapraszam do dyskusji.


Ostatnio zmieniony przez paweldmochewicz dnia Sob 6 Lis 2010, 3:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 3 Lis 2010, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.odpowiem jak już bede po..hehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pią 5 Lis 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę powiedzieć, czego oczekiwały moje przyjaciółki biorąc ślub.

Chciały, żeby fotograf był otwarty na realizację ich wyobrażeń, a nie tylko narzucał im swoje. Chciały, żeby pozwolił im się wykazywać kreatywnością, żeby pozwolił im wybierać zdjęcia - jeśli była ich mniejsza liczba (nie w setkach). Podobno to wcale nie są oczywiste sprawy i z relacji przyjaciółek wiem, że naszukały się nieco, żeby znaleźć osobę, z którą się dobrze współpracuje, a nie jedynie taka, która robi super piękne zdjęcia.. O dziwo artyzm i uroda zdjęć były mniej ważne.

Własnego zdania nie mam jeszcze.
Moim fotografem będzie cioteczny brat - zajmuje się tym zawodowo - Zwykle nie fotografią ślubną, ale tą też ma na swoim koncie.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Pią 5 Lis 2010, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jeszcze własnego zdania nie mam - odpowiem jak będę po. Wiem jednak, że na pewno będę chciała mieć sesję w wielu miejscach, a nie tylko w jednym. I te miejsca będą dość oryginalne, a nie tylko oklepany wątek w mojej okolicy - pod zamkiem w Pszczynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patti
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 37
Skąd: krk

PostWysłany: Pią 5 Lis 2010, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze jesli chodzi o sesje plenerowe w strojach to bardzo podobają mi się niektóre pomysły łukasza z wed.com.pl wybrałam sobie ich i juz padło pare fajnych propozycji (pole golfowe itp) , które tez mozna na blogu sprawdzić, ale ja myślę o czymś nowym - jeszcze nie wiem co to będzie, ale chodzi mi po głowie wesołe miasteczko. Very Happy ciekawe co fotograf na to uśmiech język z oczkiem muszę zapytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Lis 2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego czekacie z głosowaniem, aż będziecie "po", skoro tytuł ankiety to "Jak chcialibyscie żeby wyglądała Wasza sesja ślubna?" Wink Wink Wink
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka_Gdansk
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon 8 Lis 2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie fajnie jest wykorzystać to, co jest atutem miejsca, gdzie mieszkacie. My bralismy ślub nad morzem, więc na naszych zdjęciach są fale, plaża.. uśmiech ale też starówka gdańska, gołębie i brukowane uliczki, część w centrum handlowym i na peronach skm, a nawet w tramwaju pełnym ludzi uśmiech chyba dużo zależy tez od fotografa i jego pomysłowości. nasz zrobił z nami wywiad - jak się poznaliśmy, co lubimy robić wspólnie, jakie mamy hobby i tym się kierował, żeby zdjęcia oddawały nas najlepiej.
_________________
Lenka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pon 8 Lis 2010, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ważniejsze od samego pomysłu jest to czy pasuje on do młodej pary.
Przykładowo - pole golfowe. Ok, ale pod warunkiem, że młodzi grają w golfa. Klimaty przemysłowe - ok, ale ponownie, jeśli nie stoi to w sprzeczności z usposobieniem młodych.

Widziałam zdjęcia z paru sesji, które może pod względem artystycznym były ciekawe, ale nijak się miały do młodych. Nie było więc w nich tej magii. Tego drugiego dna.

Ja już pewne plany na sesję mam. Główna jej część będzie powiązana z naszymi pasjami. Zobaczymy co powie na to fotograf i jak to wyjdzie w praktyce uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naturalny.kadr
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 8 Lis 2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze na pierwszym miejscu musi być życzenie Młodych plus inwencje fotografa, bo wiadomo - doświadczenie kadrowania, no bo czemu szukać osobnych łączek plenerowych do, np. gry w golfa i do kocykowego picia wina ? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group