Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kościół <-> sala w odległości ok 50 km

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
calineczka13
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 13

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 11:47    Temat postu: kościół <-> sala w odległości ok 50 km Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy!
Otóż: Mój narzeczony mieszka ok 50 km drogi ode mnie i u niego też zarezerwowaliśmy już piękną salę. Problem polega na tym, że mi marzy się ślub w moim kościele, z moim księdzem (którego jeszcze nie zaklepaliśmy). Chciałabym aby tradycyjnie narzeczony nie widział mnie jak się ubieram, przyjechał po mnie do domu, który wcześniej bym pięknie ustroiła... Ale nie wiem, czy odległość nie jest zbyt duża między kościołem a dojazdem na salę. Co prawda gościom wynajęlibyśmy autobus, który zawiózłby ich pod same drzwi, ale obawiam się, że większość przyjedzie swoimi autami i będzie narzekać że tak daleko muszą jechać. Boję się też, czy ta podróż nie będzie zbyt męcząca również dla nas. Ale nie chciałabym przygotowywać się do ślubu w domu mojego narzeczonego i brać ślub w obcym kościele (który nawiasem mówiąc jest w trakcie remontu).
Sama nie wiem... Każdy radzi mi coś innego, a i ja sama mam mętlik w głowie... Co o tym myślicie? smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goście i tak będą narzekać... niedogodzisz nikomu... najważniejsi jesteście tego dnia Wy!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężka sprawa. Każde rozwiązanie ma tyle samo wad co zalet. 50 km to w sumie nie jest jakoś strasznie daleko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest Twój ślub i Twój dzień. Zróbcie tak, żebyście Wy byli zadowoleni!! to jest najważniejsze! jeśli chcesz brać ślub w tym a nie w innym kościele to nie rezygnuj ze swojego wyśnionego dnia.. a goście jak przejadą się 50 km to nikomu nic się od tego nie stanie, a i zdążą zgłodnieć i jedzenie dzięki temu będzie bardziej smakowaćoczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Calineczko, a o której macie ślub? Bo z tego, co czytam na forum, to większość osób ma po południu, ok. 17-18... Może więc lepiej zamówić Mszę św. na wcześniejszą godzinę, aby spokojnie dojechać na miejsce zabawy i nie tracić czasu...? Ja mam ślub o 12, ale u nas już jest taki standard... Wink Bo rzeczywiście, ślub jest tylko raz i chcesz go mieć w danym kościele, to czemu z tego rezygnować z powodu sali...?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
calineczka13
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 13

PostWysłany: Pon 4 Sie 2008, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za miłe słowa, macie rację to MY będziemy tego dnia najważniejsi... Very Happy
Ślub planuję na 15,00, więc biorąc pod uwagę czas mszy, życzenia, dojazd to na miejscu powinniśmy byc maksymalnie na 18, czyli chyba niezbyt późno... Zresztą i tak nie dam przecież rady wszystkim dogodzić i powiem szczerze, że miałam nadzieje, że tak napiszecie, chciałam, żebyście utwierdziły mnie w tej decyzji Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pon 4 Sie 2008, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że będzie dobrze Wink my też dojeżdżamy do sali może troszkę mniej mam km, dlatego slub planuje na 16 a na sali też będziemy tak na 18 uśmiech i jak dla mnie super bo salę też mam piękna i tam właśnie chcemy mieć oboje wesele Very Happy a ślubu nie wyobrażam sobie gdzie indziej jak w moim kościółku uśmiech
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Pon 4 Sie 2008, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie 50 km to znowu nie tak daleko,ale ja osobiscie by chciala zeby koscioł i sala byla blisko siebie...ale to juz wasza decyzja/wybór.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group